Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti zo Sunarom Complex

dominikaoris
17. aug 2016

Môj 6.mesačný syn po prikrmovaní prestal mať rád mliečko, používali sme france lait no to vôbec nechcel aj som skúšala prisladiť a vôbec nič nechcel ani vidieť. Tak som skúsila vymeniť mliečko, skúsila som sunar complex, zo začiatku ho pekne vypil no teraz sme zasa tam kde sme boli, ráno o 04:00 si pýta mliečko tak to vypije lebo pri tom spinká a je hladný po celej noci. Potom ráno sa snažím dávať tiež mliečko tak okolo 08:00 ale to si iba cucne a tak po troškách to pije aj dve hodiny kým to nevypije. A tak to je aj v odpoludňajších hodinách vždy poobede zasa má mliečko a tiež to je natahovanie kým ozaj nieje hladný. Večer dávam buď krupicu alebo kašičku. A potom sa obudí zasa ráno o 04:00.
😖

gabriela93
17. aug 2016

Ahoj,tak my sme so sunarom spokojny,je to stara klasika.Davala som ho aj dcere a teraz aj malemu,nikdy nas nebolelo z neho brusko ani nic ine.Malemu som raz skusala aj Bebu,ale tu nechcel vobec.

dominikaoris
autor
17. aug 2016

@gabriela93 len náš malý by bol najradši keby žiadne mlieko nedávam, už sme poskúšali viaceré aj vrátiť sa na france lait 1 , a nič. Aspoň že po troškách pije ten sunar.

janickacrazy
18. aug 2016

@dominikaoris no pokiaľ ti priberá a pekne papá príkrmy, tak by to nemalo vadiť, ja mám opačný problém, moj by len mlieko stále chcel piť a príkrmy do neho nemožem dostať a to má už 9 mes.

dominikaoris
autor
18. aug 2016

@janickacrazy ja sa len nemôžem dovolať našej deckej doktorke, neviem či to je dobre, malý mi dnes do rána už nechcel vôbec mliečko jakmile prídem s mliekom vo flaši ani za nič , čajik áno ale mlieko už vôbec nechce. Neviem ako to je mám prvé dieťa ale myslím si že 6.mesačné dieťa ešte musí byť na mlieku. Doktorku máme pravdepodobne na dovolenke a teraz si neviem rady.

janickacrazy
18. aug 2016

@dominikaoris a kaše mliečne ti spapá? ked teda mliečko nechce, tak mu daj kašu a v tej má obsiahnuté mlieko

dominikaoris
autor
18. aug 2016

@janickacrazy áno, dávam mu čo najviac mliečneho len neviem s kým sa mám poradiť chcem vedieť či to teda nevadí keď mliečko nepije, ale dávam mu pribináčky,a kašičky mliečne, a večer krupicu. Samozrejme má na obed raz mliečnu kašu,a raz polievočku alebo mäsové príkrmy hipp .

janickacrazy
18. aug 2016

@dominikaoris Tak vieš, doktorka ti pravdepodobne povie, že by mal piť ešte mlieko, ale moj názor je taký, že pokiaľ ti pekne papá príkrmy a mliečne kaše, tak sa vobec nemusíš obávať. Moja pediatrička mala dvojičky, ktoré tiež nechceli mlieko piť a tiež im to nahrádzala kašami a jogurtami, aby mali dačo mliečne.

dominikaoris
autor
18. aug 2016

@janickacrazy Ďakujem ti za radu, ja som sa bála že tým niečo pokazím keď nebude mať malý mliečko, určite to budem nahradzovať. Ešte raz vďaka 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli