Slovenská Beba je ako poľský NAN ?

bianca
17. mar 2009

Ahojte.Dnes sme v Polskom obchode kupili mliecko NAN.Vyzera a i zlozenie ma na prvy pohlad rovnake akurat cena je o dooooost nizsia.Stala nas 143.-za 400 gr

bianca
autor
17. mar 2009

pouzivate niekto?

bianca
autor
18. mar 2009

nikto?

brnka
23. mar 2009

bianca, pozri podla vyrobcu. ak je rovnaky, moze to byt to iste 😉

bianca
autor
24. mar 2009

brnka vyrobca je ten isty,plechovka je skoro ta ista jedine co je ine je nazov.Zlozenie som pozerala a vyzera rovnako len neviem preluskat niektore polske nazvy.Malej sme skusili kupit jedno balenie a pila bez problemov

brnka
24. mar 2009

ked sa to podoba na bebu, tak to moze byt to iste. v polsku sa napr. nutrilon vola bebilon a tiez je skoro o polovicu lacnejsi 😉

bianca
autor
25. mar 2009

no prave.Uvidime.Teraz prechadzame na 2 a urcite pojdeme na nakup tam lebo v CR nie je mlieko na predpis

ikke
13. okt 2009

heidee • 9. okt 2009 o 22:09
Dobry den, chcem sa spytat, mile mamicky, ci niektora z Vas ma skusenost s umelym mlieckom NESTLE NAN H. A. 1 - predavane v Polsku. Je to to iste ako u nas dostupne NESTLE BEBA H. A. 1??? Ak nie, v com je rozdiel? Dakujem! 🙂

junovka • 2d • 9. okt 2009 o 23:02
BEBA A NAN je urcite rozdielny, nakolko si pamatam, ked som mala este malinku prvu dcerku pred 8 rokmi, tak sme jej najprv skusali davat Bebu, ta ju upachavala, tak sme presli na Nan, vtedy bol dost este v Bille.U nas som ho uz nevidela nikde, len v Polsku. 😉

bmmz • 1d • Dnes o 16:24
mne sa naopak zda ze nan je slovenska beba,,, vsade inde nie len v polsku sa predava pod nazvom nan...aj motiv na obale je rovnaky....

snezka11
13. okt 2009

ahojte,
ja dávam nášmu malému pol. NAN a myslím si že je to to isté ako u nás BEBA H.A.
pretože som kupila jednu aj druhú a s manželom sme porovnávali zloženie.

heidee
15. okt 2009

ahojte, uz sme dostali na skusku jednu plechovku polskej NAN a ked som si preluskala zlozenie a porovnala to so slovenskou BEBou, pride mi to uplne rovnake (sem tam niektore hodnoty su o desatinku rozdielne a jednotlive zlozky poprehadzovane)... chuti to tiez rovnako ako to nase a malej chutilo 🙂...

danielap
27. nov 2009

Ahojte, chcela by som prejsť z BEBY1 na NAN1. Chcem sa spýtať, či ste nemali niektorá problémy (bolesti bruška) pri prechode z BEBY na NAN.

smily
27. nov 2009

beba a nan su to tie iste mliecka, v kazdej krajine maju iny nazov.. v rusku napriklad beba je tiez Nan

lotris
27. nov 2009

My zijeme v Norsku. Tu sa to tiez vola NAN a ked prideme na Slovensko tak kupujeme BEBU. Ziadne problemy sme nemali pri striedani.

danu
4. dec 2009

marzim • 1d • 2. dec 2009 o 23:24
Zdravím děvčata,
chtěla bych se zeptat na jednu věc. Nemohu kojit a tak používám plně umělou výživu. Nejlépe nám vyhovuje Beba Premium. Příbuzní mi teď dovezli Nestlé Nan Active 1, což je úplně to samé jako Beba 1, jen pro polský trh má jiný název a hlavně cena je mnohem nižší. Ale problém je v tom, že mám balení 400g a 900g a na každém balení je jiné dávkování. Podle 400g by měl můj 3 měsíční syn vypít 180 ml asi tak 5x za den, ale podle 900g mu stačí 120 ml 5 x za den.
Nevíte někdo proč to tak je? Děkuji všem

lotris • 1d • Včera o 00:01
Ahoj neviem preco pisu raz tak raz tak, ale nasa mala ked mala tri mesiace tak nevypila 180 ml naraz ak si dobre pamatam tak ani 120 ml, ona vypila kolko chcela. Raz vypila 60 ml potom 90 ml a stalo sa ze aj viac. Tiez sme boli v strese ci jej to staci ale ona bola spokojna, spinkala dobre a aj pekne priberala. Ja by som sa az tak striktne nedrzala toho co pisu na obale. Ked je babo spokojne tak aj vy mozete byt. 😉

lotris • 1d • Včera o 00:08
A vies co skus tych 120 ml a ked bude malo tak ti to da razne najavo. 😉 nabuduce budes vediet. Nasa mala vzdy vedela kedy ma dost proste ked uz nechcela vytlacila flasu a hotovo a co jej zostalo v pusinke tak aj to vyplula. Pocula som ze niektore deticky nevedia kedy staci a tahaju a tahaju a potom moc grckaju. My sme mali stastie.

marzim • 1d • Dnes o 22:44
Díky moc lotris.... my pijeme už asi měsíc 120 ml a mlému jsou 3 měsíce. A pije skoro každé tři hodiny. Ale je pravda, že jsem mu zkoušela dát víc a to nedopil a jak mu dám míň tak brečí, takže těch 120 nám vyhovuje.
A příbírá dobře. Ve třech měsících váží 7,28 a měří 70 cm
🙂

sisi.v • 1d, 18tt • Dnes o 22:56
marzim - my měly také bebu z ČR a pak jsem koupila v itálii a podruhé ve francii totéž (Nestle), ale s jiným názvem a také jiným dávkováním a trošku jinou odměrkou. Může to být složením - porovnej si kalorie na dávku nebo odměrku a obsah odměrky atd., ale ve třech měsících malá pila kolem 100 - 120 ml, víc bych jí asi utopila, 180ml mi přijde hrozně moc.

marzim
7. dec 2009

sisi.v. - ale ne, je to úplně stejné.... ale nemluvím o rozdílu mezi bebou a Nan ale mezi 900g a 400g balením Nan. Tam je uvedeno jiné dávkování a je to úplně stejné složení.

danielap
8. dec 2009

Ahojte, potrebovala by som vedieť koľko stojí v Poľsku NAN1 buď 800 g resp. 900 g balenie. Vedel by mi niekto pomôcť?

leiila
9. aug 2010

Ahojky, můžete mi poradit? Kde NAN 1 H.A. mám v Polsku koupit? Je to jedno v které lékárně ? Nebo tam nemají různé lékarny rozdílné ceny? jsem z OV. Děkuji

luuuu
10. aug 2010

Ahojky...chcem sa spytat nasa BEBA 1 premium je v pl NAN 1 alebo NAN 1 Active? 😒

michaelabj
29. aug 2010

Dievky,
zisťovala som si ceny Beby, nakoľko prvý syn pil Bebu a robila mu dobre, tak ak nebudem môcť kojiť, tak budem určite pokračovať aj pri druhom bábu.

Tak pre info Beba HA 1 400 g:
Polsko - Real Market stojí 24,95 PLN, = 6,26€
Praha - predajňa Nestlé (priamo z výroby) 223 CZK = 8,95 €
U nás v BJ v lekárni = 11,58 EUR

No a aby chudák Slovák nechodil na nákupy do Polska... 😒

michaelabj
29. aug 2010

@leiila podľa mňa majú rôzne lekárne rôzne ceny ako u nás...
písala som vyššie práve o tom, že ju majú aj v supermarketoch - napr. Real. Ak je v tom meste kde máš najbližšie odporúčam je tam nižšia cena ako som našla na najlacnejšej polskej e-lekárni.

lela1
15. nov 2010

Dievčatá zostalo mi 3ks Beba 1 H.A.priemium od narodenie,predala by som lacnejšie,prešli sme na iné mlieko. 😉