Sójové mlieko. Aké je?

rejocka
26. aug 2009

🙂 ahojte maminky,chcela by som vás poporosiť o radu,moji chlapci do teraz mali mlieko sunar,na tú chuť si zvykli a iné nechcú-mliečne výrobky pekne zjedia,jogutry,kašu krupicovú,syry...mladší aj obyčajné mlieko,ale staršieho až napne,nechutí mu to,nevonia,tak nebude radšej piť mliečko,chcela by som vyskúšať sojové mlieko,že akú má príchuť,či nieje nejaká výrazná a či sa od toho mlieka veľmi nepriberá.Chlapci sú už predškoláci,tak by som chcela pomaly prejsť na inú formu aj keď dr.hovorí,že do 6rokov kľudne,že to obsahuje veľa vitamínov,a ako to je zo sojovým,máte nejakú skúsenosť-ďakujem 🙂

junovka
26. aug 2009

pri Timke som mala uzivat sojove mlieko, koli alergii, ale vobec jej to nechutilo.Tiez ju napinalo z klasicke KM.Prvadupovediac, mne tiez velmi nechutilo 😝 ...ale kolko ludi tolko chuti.Snad tvojim detom to chutit bude 😉

rejocka
autor
26. aug 2009

🙂 junovka a ako si to potom riešila?čo si jej dávala?

rejocka
autor
27. aug 2009

dievčatá a neviete mi poradiť niečo iné-keď sojové nieje chutné,také čo vašim detičkám chutilo.vďaka 😉

marianka79
30. aug 2009

musíš skúšat junovka to už písala sto ludí sto chutí

rejocka
autor
31. aug 2009

🙂 no mladší bez problémov,no a starší,čo som sa aj obávala-nechutilo mu dva krát odpil a dost ☹