Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ste spokojné s Nutra defense 2?

nika1987
20. mar 2012

Maminy ktore davate detickam nutra defense 2 napiste mi prosim ako ste s nim spokojne.simonko ma 8 mesiacov a chcem mu ho zacat davat. Myslite si ze je to dobra volba? A este sa chcem spytat zacat mliekom klasickym alebo HA? Nikto v rodine nie je alergik...dakujem

patka6
7. máj 2012

my sme pili mliecko nutradefense a boli sme spokojni, uz pijeme obycajne mliecko, dokonca aj v bazariku mam ak by ste chceli na predaj nove mliecka, co nam ostali🙂

barustek
7. máj 2012

ak nieje nikto alergik tak určite to nieje potrebné= 🙂 🙂

sirael
7. máj 2012

My davame Nutradefense uz od zaciatku a mala nikdy nemala bolesti bruska, nemala problemy s kakanim, takze ja ti ho urcite odporucam 🙂 A nemyslim, ze je potreba davat HA. Ved skus, ako na toto mlieko drobec zareaguje a uvidis sama, ci mu sadlo alebo nie 🙂

youknow
28. jan 2013

Je vyborny, Adamko nema bolesti bruska, chuti mu a ani zapchu nema. 🙂 HA uz nemusis, ale Dr. Bukovsky pise, ze treba radsej HA, je to na tebe.

jagu81
1. feb 2013

My ho tiez pijeme, predtym sme mali ine ale nutradefese je ozaj fajn. Podla mna je to take sytejsie mliecko. Ha sa odporuca len pri riziku alergie, ak si si nie ista radsej sa porad s mudr. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli