Striedanie značky umelého mlieka po prvom roku

verronicka
19. máj 2013

co myslite maminky, je dobre striedat znacku UM? mame 13 mes. doteraz sme pili Nutrilon ale nikdy mu nejak extra nechutil, vypil ledva 120ml ale nerobil mu problem, tak sme znacku nemenili. Po 1 roku sme skusili ine znacky a vypije mi celu flasku a este taha 😀 No nemyslim striedat 10 znaciek ale len napr. 2 znacky ked je dobra cena a je v akcii 🙂 mate dobru ci zlu skusenost? vdaka 😉

zivika
19. máj 2013

@verronicka ja si myslim, ze u rocneho dietata by s tym nemal byt problem...a ked pises, ze drobcovi chuti, tak sa obavat nemusis 😉

mamahanky
19. máj 2013

presne tak ako hovori zivika....my nepijeme ziadne lebo to malej nerobi dobre...a sme tu stastne a zdrave 🙂

googlinqa
19. máj 2013

nieje problem vymenit mlieko ale nie casto, moja moze len allergy care

barbs24
19. máj 2013

@verronicka podla mna to nevadi, moja dcera ma ochvilu 7 mesiacov, a teraz nedavno mi sestra poslala z UK krabicu UM len tak /prave caka babatko takze nevedela ze sa nesmie striedat/ a rozhodla som sa ho spotrebovat ked sme ho uz mali. bola to velke 1kg balenie, tak som skusila 2 krat dat ci jej to nejak neublizi, a nic jej nebolo tak sme ho pouzili. samozrejme to casto robit nechcem, ale ked sa naskytne takato nahoda tak to nevadi

natas4
19. máj 2013

@verronicka ja striedam dve znacky a v pohode, ziaden problem...samozrejme nema kazdy tyzden ine UM, ale napr.dva, tri mesiace jedna znacka 😉