Sunar a Nutrilon

janynkaaa
21. júl 2011

Ahojte maminy....malej som davala nutrilon ale zrazu mi ho nechcela jest tak som skusila sunar a ten papa stale (ako keby ju moc nezasitil) a vzdy ked dopapa tak sa povracka co pri nutrilone nikdy .co si o tom myslite vadi to ci nie?

sisaha
21. júl 2011

@janynkaaa ak predtym nezvracala, tak to urcite vadi...skus ine mlieko,napr. Bebu

ani_sama_neviem
21. júl 2011

@janynkaaa ono je to ja preto podla mna ze Sunar je strasne syty a plny tukov aj moja mala ho pije vela ale jej chuti aj ja som na nom bola ked osm bola mala a vraj je to najlepsie UM no samozrejme vec nazoru. moju malu zas nezasytilo Hami ani Nutrilon ani nic, bolo to ako voda aspon aj mne to tak pripadalo a Sunar je dobre husty a mne vyhovuje ale pokial tvoja mala z neho vracka tak radsej skus nejake ine alebo jej skus davat menej ml a menej naberaciek :P

benne
21. júl 2011

Moje deti boli obe na Sunare, negrcali z neho (inak, sunar dnešný nie je ten čo kedysi, len názov ostal, výrobca sa zmenil.. 😉 ) Ako píše sisaha, ak ti z nutrilonu negrcala, skus iné mlieko.

kendra
21. júl 2011

Určite iné mliečko, napr. Beba, Hami, nie je dobré, že Ti po S. zvracia. tiež nemôžem súhlasiť s názorom, že menej odmeriek, či menší objem, pretože výrobca striktne udáva, ako máš mlieko rozrábať...ja som nikdy neprispôsobovala malému dávkovanie, bála som sa, že mu takto môžem uškodiť...nám Nutrilon tiež nejako nechutil, dokonca ani Beba, pili sme Hami, to bolo aj chuťovo výborné...

ani_sama_neviem
21. júl 2011

@kendra ale ja som nepisala ze podla seba menej ml a menej naberaciek ale napr ze nedam 150 ml a 5 naberaxciek ale dam120ml a4 nabera cky ako je na krabici.... nie podla seba... tak to som to nemyslela

kendra
21. júl 2011

@ani_sama_neviem Jáááj, tak potom sorry, ja som to takto pochopila, lebo poznám ženy, čo to takto robia a vie ma to vytočiť 🙂

ani_sama_neviem
21. júl 2011

@kendra nie to by som neradila taku sprostost 🙂) v pohode nic sa nestalo :P

luba142
21. júl 2011

ahojte ak sa mozem pridat 🙂
ja som davala obom dcerkam Sunar, teda mladsej este aj davam uz 24, ale pomaly prejdeme uz na obycajne mlieko chutilo im a nemali z neho problemy. Beba im nechutila absolutne a preto ja osobne neodporucam

@janynkaaa a neradila si sa kolkjo by mala vypit, m,ozno je sytejsi nez nutrilon tak by si mohla skusit urobit mensiu davku, a UM sa ma davat po 3 hodinach 😉

seminkads
21. júl 2011

@janynkaaa ako radia ostatne skus ine mliecko,mne mala sunar vracala oblukom aj po troch hodinach od vypitia(celu davku),a neskusala si zistit preco zrazu nechce nutrilon?ci v tom nie je aj nejaky iny problem,ako len to ze jej zrazu prestalo chutit

annaopialova
23. júl 2011

mozno nevadi len sa viac napapa kup si v lekarni sirupcek proti grckaniu zabudla som ako sa vola ahoj

happy3
26. júl 2011

ahojte,trosku sa vam sem vterknem 😝 ,davali ste niektora sunar nutradefense?ja som ho malemu skusila dat a neviem cito bolo z toho,ale od toho dna mi zacal kakat aj 3krat za den a stolica bola dost agresivna 😠

poleva
13. sep 2011

hľadám mamičku,ktorej bábätko pije sunar

martina2001
13. sep 2011

moja malá ho pila
@poleva

poleva
13. sep 2011

hľadám aktuálne

martina2001
13. sep 2011

@poleva no nepije ho asi týždeň

poleva
13. sep 2011

aha ...zhánam kvôli súťaži,čo je

martina2001
13. sep 2011

@poleva jaj tak to by som ti nepomohla, lebo nutra defense sa tam nevzťahoval

poleva
13. sep 2011

@martina2001 nevadí 🙂

janula18
14. sep 2011

@martina2001 ty dávaš ten nutra defense normálny či ha? si sním spokojná?

martina2001
14. sep 2011

@janula18 na začiatku som dala jedno balenie HA a potom už len normálny, bola som spokojná, ak chceš predávam 2 celé balenia klasického nutra na cene sa môžme ešte dohodnúť, našťastie už nepotrebujeme 🙂

janula18
14. sep 2011

@martina2001 ďakujem, ale začala som s tým ha tak uvidím či mu bude pasovať

belusa
3. okt 2011

ahojte chcela som sa opýtať či je pravda, že sunar ńie je dobrý a je najviac chemicky upravený???chcela som ho skúsiť malému ale známa ma straší, že to nie je dobré

bea1971
3. okt 2011

@belusa ahoj,pozdrav tu tvoju znamu,Sunar je roky rokuce kvalitne mliecko ako ktorekolvek ine UM,ja som s nim tiez roky spokojna,teda deticky a su zdrave ako repa,takze reci ako :jedna pani povedala: na mna neplatia,takze sa treba riadit zdravym rozumom a skusenostami 😉 😉 😉 🙂

belusa
4. okt 2011

@bea1971 no myslela som si preto som sa chcela isiť 😉 😉 😉

martina2001
4. okt 2011

@belusa je to blud, na akom mlieku si vyrastala ty? mne to tak dokina vysvetlila, ja som sunar dávala aj malému aj teraz malej a nič im nechýba.

belusa
4. okt 2011

@martina2001 práveže na sunári a milovala som ho 😉 😉 😉

martina2001
4. okt 2011

@belusa tááák? 😀

belusa
4. okt 2011

@martina2001 doprajem ho aj svojmu synovi 😉 😉

pura
28. dec 2012

ahojte mamicky mam synceka ma mesiac a 2tyzdne.zacala som dokrmovat UM nitrilon 1 potom mi kazali v nemocnici davat nutrilon ha 1.lenze s toho mi vracia.skusila som bebu lebo vraveli ze s toho mi nebude vraciat.len ze naopak vivracia mi skoro vsetko mileko co mam podla vas ake mlieko skusit.dakujem za radu

katren
28. dec 2012

@pura na to, ze ma mesiac a nieco si toho skusila habadej......ako reagoval na obycajny Nutrilon? a ako vela vracia???? ak vracia vela, mozno ma reflux a lepsie mu bude AR/antirefluxne/ mlieko....ale to treba ist na gastro na potvrdenie a mozes ho mat lacnejsie na recept.....