Sunar štandard

mt5
15. aug 2016

Ahojte potrebovala by som poradiť či ste dávali sunar štandard, nám lekárka radí len sunar premium že je najvyššia rada. čo si myslíte o tom je postačujúci aj štandard aký mal na to názor váš lekár? ďakujem za každú radu.

zuzkanaty
15. aug 2016

My sme presli z Nutrilon HA na Sunar standard a je super. Malej chuti pekne rastieme doktorka je s tym v pohode.

jaruskatt
15. aug 2016

aj náš malý papá od cca 1 mesiaca Sunar. Kupovala som oba druhy (oranžový aj modrý). Neviem aký je v nich rozdiel 😉

mt5
autor
15. aug 2016

@zuzkanaty Dakujm pekne asi aj my prejdeme. Len som nevedela či je tam nejaký veľký rozdiel ked je tam rozdiel značný aj v cene.

mt5
autor
15. aug 2016

@jaruskatt Dík moc asi skúsime

jaruskatt
15. aug 2016

@mt5 najprv sme skúsili Nutrilon, potom Hipp... ale Sunar malému chutil a hlavne mu nerobil žiadne problémy. Nemával žiadne koliky. Zo začiatku jak bol bábätko som mu kupovala ten oranžový (Complex)

mt5
autor
15. aug 2016

@jaruskatt a od kedy ste dávali potom ten modrý? až od roka či? neviem či jej ho môžem už dať, malá má 5 mesiacov

jaruskatt
15. aug 2016

@mt5 treba vyskúšať. ja som kúpila vždy ten, čo bol v akcii... cca od 1/2 roka

srnkaknm1
17. aug 2016

Mame sunar ha1 ale chcem prejs na klasicky sunar tak som si nastudovala ze sunar original (modry)je standard bez nejaktch pridavkou a ked som hladala tak az od 2som ho nasla tak neviem ci jednotku nemaju neviem.Potom Complex ( oranzovi) ten ma pridane probiotika ale je to na skatuli zo zadnej strany inak zlozenie rovnake ako aj modry
A premiova rada ma pridane probiotika a tie ich GOS,DHA a nukleolidy ale su riedke co som vycitala ja chcem prejst na complex ak nam na gastre nepotvrdia reflux

chiki18
19. aug 2016

Ahoj,ja dávam malému od 2.mesiaca len Sunar a chutí mu to,je spokojný.Teraz od 3.mesiaca budeme mu dávat ten nový Sunar premium,vraj ma viac vitaminov atd,,tak uvidime.Aj pediatrička nam odporučila.Skús uvidiš,ale podla mňa Sunar viac zasýti bruško.

lujzaveghova2100
2. dec 2018

Dobrý chcem sa spýtať dávala som malému sunar complex oranžový môžem mu dat modrý štandard? Aký je v nich rozdiel bude mať 7 mesiacov 🙂

sonka1981
14. feb 2019
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

@lujzaveghova2100 podla mna možeš. Tiež som to takto striedala. Raz som dala ten obyčajny klasicky v modrej krabici, potom som jej kupila komplex v oranžovej krabici a kupovala som aj ochutene. Vždy ostala prazdna flaša 🙂

12romi34
28. feb 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

našla som toto info o sunare https://www.sunar.sk/dojcenske-mlieka/ je to rozdelene podla starostlivosti. Ja som davala žlty , takže komplex a deti ho pili cca do druheho roku.