Súťaž s Nutrilonom!!!

nutrilon_lucia
Moderátor
5. nov 2018

Milé mamičky, odpovedzte na súťažný kvíz!

Otestujte si vaše znalosti ohľadom detskej výživy a Nutrilonu: https://www.surveymonkey.com/r/CNYHBW8

Zo správnych odpovedí vylosujeme 10 výherkýň, ktoré odmeníme 1.8 kg balením mliek Nutrilon 2,3,4 (3x600g) podľa vlastného výberu 😉 Mená výhercov budú zverejnené do 15 dní od ukončenia súťaže. Tešíme sa na vaše príspevky!

Kompletné pravidlá súťaže nájdete na tomto odkaze: https://goo.gl/dT2QBH

dida12
5. nov 2018

Myslim, ze 4 otazka je zavadzajuca, pretoze spravna odpoved je aj b) je to pre nich druha volba. Pretoze prva VOLBA ja materske mlieko, az ked tato volba(moznost) nefunguje, nastupuje druha volba(jednotka na trhu NUTRILON) . Aspon v mojom pripade to tak bolo.

tatianasevcikova
5. nov 2018

Hotovo odoslané 💙💙mala som všetko správne....mliečko bola naša voľba hneď ako nebolo dostatok materského 💙💙

nutrilon_lucia
autorModerátor
5. nov 2018

@tatianasevcikova dakujeme 🙂

nutrilon_lucia
autorModerátor
5. nov 2018

@dida12 dakujeme za upozornenie, mate pravdu, uz sme preformulovali otazku.

krokodilkajmanka
5. nov 2018

Hotovo 100% 😎

petronelak
5. nov 2018

@nutrilon_lucia Hotovo dufam ze sa stastie usmeje kedze mame doma krpanu ktora mliecko vecer pred spani musi mat a zboznuje ho 🍀

nutrilon_lucia
autorModerátor
5. nov 2018

Otestujte si vaše znalosti ohľadom detskej výživy a Nutrilonu!

dida12
5. nov 2018

@nutrilon_lucia dakujem za pochopenie❤️. Pravdaze som sa zapojila a Nutrilon je u nas cislo 1.

igiana
5. nov 2018

Hotovo 😊

lillylea
5. nov 2018

Hotovo

sima1415
5. nov 2018

U nás ďakujeme všetkým vedcom za Nutrilon AR , ktorý nám neuveriteľne pomohol s refluxom u našej princezničky, ktorá vďaka nemu pekne v noci spinká aj 4 hodiny a to ma len tri týždne 🙂 takže pre nás úžasná výpomoc ako doplnok dojčenia 🙂

kirakira
5. nov 2018

400

simuska99
5. nov 2018

Hotovo 100% ako inak nutilon poznám už 4roky bola to prvá voľba keď som porodila dcérku a nechcela papať z prsníka materské mlieko 😊a keď sa mi syn odstavil od MM tiež som prešla na nutrilon podľa mna je najlepsi ☺️
Správna výživa u deti je prvoradá ☺️

lili235111
5. nov 2018

Hotovo 😊

medynka82
5. nov 2018

@nutrilon_lucia hotovo 😉 nutrilon pouzivame,tak snad nam to vyjde

andreakacmi
5. nov 2018

Ďakujeme 🙂 a dúfam že vyhrajeme 🙂

curcuma
5. nov 2018

A už len teraz trošku toho 🍀

kabelkova
5. nov 2018

Náš synček trpel intoleranciou laktózy od 10.dňa života, takže som kojiť vôbec nemohla :( Zistili to v nemocnici po 2 týždňoch. Tak sme museli dávať Nutrilon 1 Low lactose. Upravilo sa mu to až v 15.mesiaci. Dovtedy mával veľké problémy. Potom začal papať Nutrilon 2 a 3. Teraz má 18 mesiacov a 12 kg 🙂 Vďaka za ten bezlaktózový Nutrilon! Katka.

nutrilon_lucia
autorModerátor
6. nov 2018

@kabelkova hlavne ze je uz vsetko v poriadku 🙂

nutrilon_lucia
autorModerátor
6. nov 2018

@simuska99 dakujeme pekne a prajeme vsetko dobre a vela stastia v sutazi 🙂

nutrilon_lucia
autorModerátor
6. nov 2018

@kirakira dakujeme a tesi nas, ze sme pomohli 🙂 vsetko dobre prajeme .

erika630
6. nov 2018

@nutrilon_lucia hotovo aj ked na poslednu otazku som odpovedala moznostou b - pretoze jednotkou je u mna materske mlieko. :/ takze asi som sa do sutaze nezapojila nakolko musim odpovedat na všetky otazky spravne. 🙂 🙂

nutrilon_lucia
autorModerátor
6. nov 2018

@erika630 dakujeme ze ste sa zapojila, berieme na vedomie 🙂

mischel218
6. nov 2018

@nutrilon_lucia 100% 😉 pre staršiu dcérku by bolo super vyhrať kedže ešte nezaspí bez svojej večernej dávky mliečka 😉

nutrilon_lucia
autorModerátor
8. nov 2018

ďakujeme že sa zapajate do nasich diskusii 🙂 sledujte nas aj nadalej a diskutujte a podelte sa s nami o vase tipy a skusenosti 🙂

nutrilon_lucia
autorModerátor
21. nov 2018

Milé mamicky. Ďakujeme že ste sa zapojili do nasej suťaže. Blahoželáme výherkyniam.

nutrilon_lucia
autorModerátor
21. nov 2018

• Simona M, Bytča
• Daria Š, Zlaté Moravce
• Anna I., Michalovce
• Martina P., Čadca
• Zuzana K., Bratislava
• Lucia Ž. Poprad
• Natália P., Zlaté Moravce
• Ingrid Š., Levice
• Michaela H., Prešov
• Milan N., Levice