Testovanie umelého mlieka Beba

amna
25. aug 2017

Ahojte mamičky, otváram testovaciu diskusiu o umelom mlieku zn. Beba. Zapojila som sa do testovacieho programu, budem rada, ak sa sem pridajú aj ostatné maminy 😊.Minulý týždeň mi dorazilo kuriérom mliečko Beba Optipro Comfort 3.Veľmi ma to potešilo. No a tento týždeň som ho malinkej začala podávať ( mám skoro 14 mesačné dievčatko ). Keďže je doteraz ešte občas cez deň a v noci dojčená, obávala som sa jej reakcie. Na prvý krát odmietla, s výzorom, že ja nič iné okrem maminho piť nebudem 😊. No veľmi ma prekvapilo, keď druhý deň som jej ponúkla a pekne sa napila a dnes sa napije už aj z pohárika (doteraz z neho pila len čajík a vodu ). Budem rada, ak sa navzájom podelíme o skúsenosti s um. Nám toto mliečko evidentne chutí, som rada, že cez deň už nemusím veľmi kojiť a postupne odstavujem malú. Plus, páči sa mi praktická plechovka 😊. A aké máte vy skúsenosti s um a odstavovaním od dojčenia?

loginexistuje
25. aug 2017

ty si len kvoli testovaniu odstavila svoje dieta od dojcenia? ... inak tem o umelom mlieku aj skupin je tu plno staci sa do nejakej pridat netreba zakladat novu😉

amna
autor
25. aug 2017

Nie, potrebovala som ju odstavit hlavne kvôli tomu, že som začala pracovat a svojho mlieka už mám veľmi malinko

jankaga
26. aug 2017

No my papame bebu tiež. A práve bebu optipro comfort. Už sme na 2ke. 🙂síce to nemám s čím porovnať, lebo iné mlieko sme ani neskúšali. Ale ani nemám dôvod ho menit🙂
Malému toto mliečko veľmI chuti, dobre sa vo vode rozpúšťa, neboli ho bruško a zasýti ho.

konikpetra
26. aug 2017

Bebu môj malý pije od cca 3. mesiaca, môjho mlieka mal už málo, tak sme odskúšali značky od Nutrilon, baby love, Sunár až nám sadla Beba a papka ju už 10. mesiac ale tu Optipro 2.

hanama1
12. okt 2017

Mierne mimo témy, ale ako sa dá zapojiť do toho testovacieho programu?

jankaga
13. okt 2017

@hanama1 uz nijak. Dalo sa prihlasit cez nestle normalne