Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Trojtýždňovej asi nestačí France lait. Poradíte?

radusanight
20. apr 2014

potrebujem pomoc moja malinká má 3 týždne vipije mi 90, až 120 ml na posedenie ale problém je za pýta častejsie posledné dva dni aj kazde dve hodinki alebo hodinu aj pol negrcká kakala doteraz normálne len posledné dv dni musíme pomáhat teplomerom nemže jej to mlieko bit slabé poradte co mám urobiť nechcem ju napchávať zbytocne tým co jej nesedí

stanislavao
20. apr 2014

France Lait je najhorsie mlieko na nasom trhu. to mi povedala pediatricka hned ako sme prisli z porodnice, ze nech si vyberiem akekolvek, len toto francuuzske nie, lebo je velmi zle. skuste zmenit mlieko. my sme pouzivali Nutrilon, Bebilon a nemali sme ziadny problem, neboli deti hladne.

miry24
20. apr 2014

Preco by malo zle?pretoze je lacnejsie ako Nutrilon atd..?kde platime za znacky a kvalita rovnaka?my papame FL2 od 8.mesiaca a nic malemu nechyba...
Babetko mas hladosa a aj to,ze kaka nemusi byt pricina hned FL...rastie a s nim vsetko v telicku cize ked je vacsi prijem tak sa mu neda treba mu pomoct brusko masirovat atd..alebo dat cajik feniklovy,rascovy na prdiky...boooze moj tot sa tesim na tie komenty:D

bianca
20. apr 2014

jedna rada nad zlato.Teplomer strc do suflika a pouzivaj len na meranie teploty.Za chvilku sa ti bez toho nevykadi vobec tak pokial nebude ozaj velmi velmi zle nedobre nechaj ho len na to na co je urceny.A mlieko zmen.Ked ju zapeka tak jasne ze menim za nieco ine.Nasej najviac bralo Hame.
@miry24 ako mozes vediet ze su kvalitou rovnake?Robis v ich laboratoriu a mas pristup k tajnym informaciam?Ja som na to mlieko este nic dobre nepocula

miselka007
20. apr 2014

Aj my papame FL.a uplne v pohodke..aj nas maly ma 3tyzdne a tiez vypije 90ml.Ale vsimla som si ze ked potom zaspi tak vydrzi pekne tri hodinky,ale ked sa mu spat nechce a je hore tak si vypyta po dvoch hodinach papat.Si mysllim ze je to v poriadku a nemame ziadne problemy,pekne papa,negrcka ho a s kakanim a prdikmi tiez nemame problem tak nechapem preco by to malo byt najhorsie mliecko.Len koli tomuze stoji 5€ a nie 7€ ako Nutrilon?Podla mna vsetku UM maju skoro rovnaky obsah len pri inych platime.bohuzial aj za znacku.

misaelka
20. apr 2014

ja by som nepouzivala FL vobec, mam kopu znamych pediatriciek a VSETKY do jednej su proti ze aj to najlacnejsie z tych klasickych UM je lepsie nez FL. ked je dieta hladne, asi by som davala viac papy alebo prešla na inu znacku, skus DM alebo HIPP.

marbalulka
20. apr 2014

ono to je ako so vsetkym, jeden doktor odporuci nieco a zavrhne nieco ine a druhy doktor odporuci prave to a nedoporucuje to prve. na vsetko existuje milion nazorov a je asi na nas, aby sme si nieco vybrali a tomu verili. ja tiez nechapem, preco by malo byt FL najhorsie, ja zase poznam doktora, co neoporuca Nutrilon a vsetci po nom ako bazia..
S tymto skusenosti nemam, my nie sme na UM, ale ja si myslim, ze problem bude v tom, ze sa hovori, ze dieta, ked pije z flasky vypije ovela viac ako z prsnika. Z flasky mu to len tecie, nemusi sa ono namahat, tak viacej vypije a mozno naozaj nie je hladna len si chce pocuckat. Ved 90, ci 120ml kazde 3h stacit musi, je to celkom pekne mnozstvo, tak mozno chce len cuckat alebo place kvoli niecomu inemu a nie preto, ze je hladna.

jonas17
20. apr 2014

súhlasím s @marbalulka...dieťa neplače , len ked je hladné...trojtýždnové bábätko chce byť pri mame, chce sa túliť, mojkať, cuckať prsník...ked ho nemá, treba nájsť iný spôsob, ako ho upokojiť, nie tlačiť UM..kedže dojčenie nie je len o jedení, ale dieťa je na prsníku z dôvodu, že potrebuje cítiť mamu, tak nedojčenému dieťaťu toto chýba, možno preto plače...takže ja by som to dieťa nosila na rukách... 🙂
a tiež súhlasím s @bianca čo sa týka toho teplomera... 😠

applede
20. apr 2014

Tie by som sa nepriklanala k názoru že fran.mlieko
by bolo najhoršie mi sme ho pili tiež ale prešli sme na bebu...tiež som si zo začiatku myslela že malej nestačí ale nebolo to v mlieku ale v tom že pila po menej a častejšie do 5 mes zhruba každé dve hod...takže u nás neplatilo ani to často používané..že deti na UM Papaju menej alebo v noci dobre spia...neskôr sa to upravilo..

xclusive
20. apr 2014

No citam rozne nazory....my sme mali FL ...a v podstate ho pije do teraz....nikdy sme nemali ziaden problem...ani s kakanim ani s bolestou bruska....zato nutrilon.....ten nechcel absolutne pit....zvlastne,ze ja som nepocula ani jednu pediatricku vyslovit nazor,ze FL...je najhorisie mlieko...asi zalezi s kym maju zmluvu o propagovani vyrobkov.....mne Nurilon vadil uz len z toho dovodu,ze ked ti trosicku postal vo flaske...smrdel ako zdochliny z kafilerie...to by som zasa nedala dietatu....skus vyskusat nieco ine ak myslis,ze je to mlieckom ...ale nemyslim,ze je slabe pretoze vyzivovo by mali byt vsetky UM...v podstate rovnake...teda ako nepocitam + par eur navyse za znacku 😉

5katarina7
20. apr 2014

aj my sme boli spokojní s FL na rozdiel od Nutrilonu z ktorého ju nadúvalo a mala hnačky....len trojka jej už nechutila,lebo má vanilkovú príchuť.Ešte je dobré aj Babylove mliečko.Naskúšali sme toho dosť a tieto dve sa nám ovedčili 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli