Ktoré umelé mlieko je najkvalitnejšie?

marion09
19. okt 2017

Ktore UM je podla vas najkvalitnejsie a ktore "brejk"?

shmaniac
19. okt 2017

Ťažko povedať, pretože aj to pre niekoho najkvalitnejšie práve tvojmu dieťatku sedieť nemusí. My sme začali s Nutrilonom, ktorý je drahší v porovnaní s inými UM ale vôbec nám nesedel, tak sme prešli na Bebu Sensitive, postupne na Bebu 1, 2, 3,... a všetko v poriadku. 🙂

deti95060810
19. okt 2017

asi žiadne UM nie je brejk....Ide skôr o to ako sadne tvojmu dieťaťu. moje deti všetky skončili na Sunare....U susedov si nevedeli vynachváliť BEBU....moje deti z Beby vracali ... A teraz si vyber čo je akože kvalitnejšie a čo menej....

sapetka
19. okt 2017

My sme na hippku a sme velmi spokojni predtym to bol nutrilon a potom sunar ale cele zle, a ked som videla vysledky dtestu ma UM tak som rada ze pijeme hipp😊

vrana80
19. okt 2017

Tazko povedat ktore je najkvalitnejsie. Myslim, ze v tejto dobe su si vsetky kvalitou velmi podobne. Ide o to ktore tvojmu babatku sadne a aj chuti, starsia mala Sunar a mladsia vyskusala viacej mliecok a nakoniec si vybrala Amilk lebo to jej zachutilo a pije ho stale.

sapetka
19. okt 2017

@marion09 urcite zalezi na babatku ktore mliecko mu zachuti a bude robit dobre posielam ti odfotenu tabulku kde porovnavali mliecka

ludkka0407
19. okt 2017

Aj my sme zacinali s nutrilonom,ale Zuzu nesadlo vobec,presli sme na babylove bio 1 a teraz amilk a som uplne spokojna.susedka zasa davala bebu a tiez super.takze tazko povedat,ale hlavne ide o to,aby babatku sadlo a hlavne ho nebolelo brusko

marion09
autor
20. okt 2017

dakujem vam zatial....su aj dalsie skusenosti???

drobcek26l
20. okt 2017

Moja dcéra aj syn dostali v pôrodnici Nutrilon no ked sme prišli domov, zmenila som na Sunar Premium a úplne bez problémov ho prijali. Žiadne kŕče ani bolenie bruska. Medzi synom a dcérou je rozdiel 5 rokov a sadol obidvom. Ja som ho teda neskusala ale vraj chuti sladšie ako ostatne mliečka. Lenže je to naozaj o tom ako sadne danému dieťatku

marion09
autor
21. okt 2017

👍

marion09
autor
23. okt 2017

? nikto viac?☹

gabona1
23. okt 2017

Ahoj, pre mňa najkvalitnejšie mliečko je amilk bifido, môj maly ho ma strasne rad, ma viac ako dva roky a mame ho od polroka, hned po ukonceni kojenia. Obsahuje aj probiotika, cize neboli brusko, dobre mu sadlo od zaciatku. Odporucam. Aj cena je super, a da sa objednat aj cez internet priamo z lekarne dr max.

tata1401
23. okt 2017

...tak moja malá pila do roka nutrilon ar(mali sme reflux) ale dosť ťažko kakala...teraz po roku skúšam hipp, tak som zvedavá či sa jej to kakanie upraví...dúfam🙂

marion09
autor
23. okt 2017

@gabona1 kolko stoji?

ludkka0407
23. okt 2017

@marion09 podla akcie☺dvojka za 8,99v plnej cene,teraz cez net za 5,99krabica☺

marion09
autor
23. okt 2017

@ludkka0407 na ktorej stranke?

ludkka0407
23. okt 2017

dr.max☺len tam sa da kupit

lenakiss
23. okt 2017

🙂

mamina133
Odpoveď bola odstránená
Zobraz