Umelé mliečko Baby Love Bio

gyarmati
17. feb 2013

Ahojte mamičky.Možno ma budete mať za blbú,ale jednoducho mi to nedá!Doteraz mi 3,5 mesačná dcérka pila Bebu Ha,teraz som jej kúpila Baby Love Bio mliečko,lebo to veľmi chvália a aj cenovo je výhodná.Ale všimla som si že má oveľa väčšiu odmerku ako mala Beba Ha.To kvôli čomu,je menej výživná ako iné mliečka?Vie mi niekto na to odpovedať?A vy máte aké skúsenosti s mliečkom 1 Baby Love Bio ??????Ďakujem krásne za odpoveď a prajem každému krásny deň 😉

ktore
17. feb 2013

@gyarmati AHOJ .ked si si vsimla tak je to mliecko take ine.akoby som povedala neni take praskove ale viac zrnitejsie zato vacsia odmerka.len sa cudujem ze si ho zohnala.ja som zmenila kvoli vypadkom nebudem rizkovat ze zase vypadne a ja budem lietat a stresovat kvoli nemu.ak si to preratas tak sa mina to balenie asi vaic kvoli tej vacsej odmerke.ci ako to mam vysvetlit.

gyarmati
autor
17. feb 2013

Ja som to kúpila v Nových Zámkoch,a predavačka povedala že už nebude problém s dodávaním,že už budú mať,tak dúfam!!!Ani mi na tom nezáleží či sa s toho bude míňať viac,len nech jej to sadne.Nemôžem povedať že Beba Ha bolo zlé,ale niekedy stoho tak prdkala že mi potom strašne plakala,tak uvidím!Dúfam že to neolutujem!