Umelé mliečko Hami. Máte s ním skúsenosti?

kamajka
12. júl 2007

Pekný dník, maminky,

chcem sa opýťať, či máte niekto skúsenosti a ak áno tak aké s umelým mliečkom Hami, synček má 12 mesiacov, doteraz papal Nutrilon, ale finančne nám to už nevychádza, lebo malý má mliečko veľmi rád, tak sme sa rozhodli pre niečo finančne menej náročnejšie. Ďakujem

daniela02
6. jan 2013

@ktore pijeme ale extra manzel kupil vtedy nedobre ale to uz dvnejsie,nakoniec nam ho zobrali spat

ktore
6. jan 2013

@daniela02 ani som nevedela ze je extra hami.

daniela02
6. jan 2013

@ktore no je veru ale len jednotka,dvojka zial uz len hajaja

lilka246
6. jan 2013

Ahoj my sme tiez presli na mliecko Hami, lebo malej lepsie chutilo. Predtym sme papali Nutrilon. skusili sme aj Hami hajaja vraj po nom deti prespia celu noc, no neosvedcilo sa mala sa budila, akoby pila normalne Hami. Ja som inac s Hami mlieckom velmi spokojna, nemali sme s nim ziadne problemy, bolesti bruska nic. Kludne ho skus. Dokonca aj prechod od Nutrilonu k Hai bol bez problemov.

ktore
6. jan 2013

@daniela02 prosim ta kedy,z akeho mliecka ste presli na hami?viem ze sme i tom pisali a nevie uz co.

daniela02
7. jan 2013

@ktore my sme mali nutrilon anticllic predtym

brumka
7. jan 2013

ahoj mi sme kupovali hami mliecko a boli sme pokojny ale dcerka ho pila az od roka na noc len dovtedy som len dojcila, a od 15m sme z dojcenia presli na UM hami az do 2r. spokojiny sme boli velmi. ja som raz skusila dat sunar malej ale smrdel mi aj jej no nechela ho. snad som aspon troska pomohla

laurinka23122011
7. jan 2013

mliecko hami nasej malej chuti, mame dobre skusenosti, pije uz hami 3.

ktore
7. jan 2013

@lilka246
@brumka
@laurinka23122011
@daniela02 dakujem baby.som sa trochu ukludnila.

ktore
7. jan 2013

@daniela02 a to extra hami je naco?aby bola sytejsia?

daniela02
7. jan 2013

@ktore je sytejsie a hustejsie, my ho mame kvoli refluxu

ktore
7. jan 2013

@daniela02 aha.lebo aj zvykne grckat po papani aj viac krat.ale nejak nechcem zakriknut tak uz grcka menej.ked sme davali babylove tak to z nej tieklo ale aj tak priberala.mozno to mliecko je redsie.ale inak nam bolo dobre.grckala aj pri nutrilone HA len nie tolko.teraz sme tak v norme.

daniela02
7. jan 2013

@ktore a nechripi ti , je kludne babo

ktore
7. jan 2013

@daniela02 ako myslils nechripi mi?je kludna akurat na to ze chce byt na rukach,len mi malinko spinka cez den

ktore
7. jan 2013

@daniela02 akurat si zacala nervozne kusat do ruk a do vsetkeho a slinta.neplcka je vesela.

daniela02
7. jan 2013

@ktore no taka akoby bola zachripnuta a odrha, ako ked mas hlien v hrdielku a nevies ho dat von, lebo my sme mali take pri refluxe
a vy ste neboli na vysetreni ci ho nema ?

ktore
7. jan 2013

@daniela02 ja som spomenula dokine ze zvykne grckat,na vysetrenie nas neposlala lebo vraj to casom prejde a ak to neni moc tak to nevadi.iba to prezliekanie bude caste.hlienik mala ked bola malicka vtedy to tak bolo tak chrnela,ale teraz je to uz prec.vy ste boli u dokiny na vysetreni ci nemam reflux?ani ex priatelka mojho mm nebola a tam mala grcala jedna radost.tam jej tiez dokina asi povedala ze to prejde .ak prospieva tak je fajn.akurat mi povedala aby som davala odgrgnut castejsie medzi jedlami a ak by to slo tak menej a viac krat denne.to problem nebol lebo malinka mi casto pila malo a viackrat.mozno aj zato to prestalo.no z babylove to islo prudom.neviemci z neho alebo zhoda nahod.lebo zacala po case papat naraz 120 ml zakazdym a to zvykla na dvakrat.tak mozno ze ta davka jej zatazila brusko.

daniela02
7. jan 2013

@ktore no my sme boli lebo z toho mozu byt choroby ako laringitida a bronchitida , my na to mame aj sirup aby sa jej nevracalo

ktore
7. jan 2013

@daniela02 nama to ustalo teraz same tak som zvedava dokedy.

martineluska
8. jan 2013

@daniela02 ahoj 🙂 prosím ta nevieš že či ten hami extra možem miešat z hami 1 ?? lebo mojmu malemu chutí len mu je riedke tečie mu z pusinky a potom plače možno by to hami extra trocha zahustilo 😕 nutrilon je hustejší ale z toho mi nekakal 😒

daniela02
8. jan 2013

@martineluska myslim, ze mirsat by sa to nemalo

martineluska
8. jan 2013

@daniela02 aha nevadí tak mu skusim dat len extra či bude nejaky rozdiel 🙂

ktore
9. jan 2013

ahojte.tak hlasim ze zatial HAMI prospiava.juuj len nech to ide takto dalej.

martineluska
9. jan 2013

@daniela02 ahoj tak dali sme hami extra a maximalna spokojnost je hustejšie a nieje take sladké Leo ho scucol a hned zaspinkal 🙂 prosim ta a tvoja malinka papa extra aj cez den ? klasicke jej nedavaš? ako často si pýta potom papat ?

daniela02
10. jan 2013

@martineluska my ho papame aj cez den , momentlane pije 120 a vydrzi zhruba 4-5 hodin

ktore
10. jan 2013

@martineluska
@daniela02 zeby som vyskusala hami extra?lebo sa mi v noci budi kazde tri hodiny papat.mozno to daco pomoze.ale pre tym ako som presla na hami som skusila nutrilon extra a to vtedy sa zacala budit a odvtedy je to tak.

ktore
10. jan 2013

@daniela02 aku gramaz ma hami extra?tu som nasla 300gramov za 4,70

daniela02
11. jan 2013

@ktore su len 300 gramove a u nas v lekarni ked objednavam stoji balenie 4,55 a mam este 10% zlavu

martineluska
11. jan 2013

@ktore aj ja mam z lekarni za 4.55 dnes mi malí prespal v noci 6 hodín v kuse normalne som sa vyspala 😀

ktore
11. jan 2013

@martineluska jje to vyskusam
@daniela02 tebe to pomaha pri grckani?