Umelé mliečko pre štvormesačné dieťa

lubkadianka
1. dec 2020

Ahojte. Poraďte aké je najlepšie umelé mliečko. Malá má 4 mesiace. Kojila som ju do 3 mesiacov, ale aj prikrmovala od 2 mesiacov s Nutrilonom Colics. Ešte stále jej dávam ten Nutrilon, ale chcela by som to zmeniť. Viem, že každé dieťa je iné a na každé platí niečo iné ale bola by som rada ak by ste mi poradili, či ostať ešte pri tomto nutrilone, alebo to zmeniť. Ďakujem

daniela1911
1. dec 2020

@lubkadianka ty musíš vedieť, či tvoje dieťatko potrebuje toto “špeci” mlieko, alebo z akého dôvodu ste ho jedli.
Ak ti mám odpovedať všeobecne o UM tak za mňa Kendamil, alebo Hipp, aj keď moje dieťa si nakoniec aj tak obľúbilo iné.. ale bolo o dosť staršie.

mima1
1. dec 2020

Ja som vyskusala bebu lebo ju davala nemocnica,presli sme na nutrilon profutura a potom som zamenila za kendamil organic. Ten uz nemenim isto uplne vyhovuje

lenuska9999
1. dec 2020

Ja som musela prikrmovat uz v nemocnici a tam dali malému Bebu HA a keď sme prišli domov pokračovala som s ňou. No mal z nej tráviace ťažkosti aj zvrackal, tak mi lekárka poradila Nutrilon AR ( aj keď nemá reflux) Ten mu sadol a bol po ňom aj kludnejsi , keďže je trochu hustejšie.. a už sme ostali pri ňom lebo som nechcela meniť zasa mlieko