Umelé mlieka Babylove 2 a Babylove 3.

simonecka008
27. sep 2019

Ahojte chcem sa opytat ci dieta moze babylove 2 papat dlhsie lebo babylove 3 je od 10 mesiacov. A moja mala ma uz 10 mesiacov. Dakujem pekne

nikpa
27. sep 2019

@simonecka008 môžeš ale ide o to aby nebola z 2 hladná a aj zloženie sa líši

paloma32
27. sep 2019

@simonecka008 my sme z babylove prechadzali na sunar a bolo vsetko ok

simonecka008
autor
27. sep 2019

@nikpa babylove 3 by malo byt silnejsie mlieko. Ona uz papa prikrmi a mliecko papame le rano a vecer pred spanim tak myslim ze 2 by este mohla papat. Ostali zasoby a neviem co s tym 🙂

nikpa
27. sep 2019

@simonecka008 potom podľa mňa v pohode dopite čo máte 😀

mrkvicka060
27. sep 2019

@simonecka008 moj starsi syn pil babylove 2 do 2rokov. Skusali sme okolo roku dat 3, ale to mu nejak nechutilo a casto sa budil, lebo ho ani tak nezasytilo (pil mlieko raz-dvakrat aj v noci). A neviem, ci sa mi to len zdalo, ale ta 3ka mi prisla ovela sladsia a lepkavejsia. Tak neviem ci je tam viac cukru alebo co. Druhy syn ma 20 mesiacov a na 3ku sme ani nepresli. Pije Babylove bio 2, raz sme kupili obycajne nebio a to vobec nechcel. Neviem preco. Nevidim v tom problem, keby papala len dvojku dokedy vam to vyhovuje.

romanatrnavska
28. sep 2019

My máme 15 mesiacov a stále máme babylove 2 pretože z vyšších čísiel ju zapekalo a brucho bolelo je pravda ze ho ma už len pred spánkom takže až tak to neriešim 🙂

romanatrnavska
28. sep 2019

@simonecka008 ináč babylove tri ani z ďaleka nie je silnejšie mlieko neviem odkiaľ to mate ale stačí si pozrieť zloženia čím vyššie mlieko tým menej živín a kcal pretože už rátajú s tým ze dieťa vyšším vekom skôr preferuje tuhú stravu a odtiaľ získava potrebné živiny 🙂 nemyslím to zle a nemusíte sa báť nič sa jej nestane my asi budeme mat dvojku až dokým sama neprestane pýtať mlieko 🙂

malinajahoda
28. sep 2019

@simonecka008 moja dcérka má 19 mesiacov a stále pije "2". Súhlasím s
@romanatrnavska 👍