Umelé mlieko a cukor

luna22
6. okt 2011

mám dieťa čisto kojené a odmieta umelé mlieka a ani z flaše nechce piť. Teraz, že mám pocukrit sunár. Podľa mňa to nie je s kostolným poriadkom a muž chce silou mocou. Rada od mamičky 🙂

sisaha
6. okt 2011

@luna22 hadam mas vlastny rozum....svokru by som poslala kade lahsie a muza tiez 😉

luna22
autor
6. okt 2011

@sisaha však ja to nechcem dať načo jej tam valiť cukor. Len dnes chce robiť ho sám. Ja len či niekto ho dáva na prilepšenie. Mne sa to zdá strašnán sprostosť, však to mlieko musí byť prene upravované pre dieťa.

sisaha
6. okt 2011

@luna22 urcite nikto nedava cukor na prilepsenie...ale pises, ze dieta mas plne kojene, tak kam chce pridat cukor???

luna22
autor
6. okt 2011

@sisaha už ju nechcem kojiť a chcem naučit na umelé a to odmieta.tak že dieta bude chciet akože skor sladké 😒 a preto mám pridat ten cukor.

bubelko
6. okt 2011

@luna22 no cukor urcite nie 😉 a preco mu vlastne chces davat sunar ked ho kojis? nejako mi to cele nedava logiku 😕

sisaha
6. okt 2011

@luna22 a dieta ma kolko mesiacov? Inak vacsiu hlupost som nepocula- ako pridavat cukor do mlieka. A ak nemas vazny problem, neprestavala by som s kojenim

bubelko
6. okt 2011

@luna22 aha, uz som precitala, preco sunar 🙂 ak ma vyse roka, tak mu nemusis davat ziadne mlieko. staci ak bude jest jogurty, syry a vseobecne mliecne vyrobky 😉 ak ma pod rok, tak skus vydrzat kojit do toho roka a potom prejst na tie mliecne vyrobky. ale sladeny sunar urcite nie 😉

luna22
autor
6. okt 2011

@sisaha hej má vyše roka, ako ja som vyčerpaná s kojenia a ani flašu nevie poridne chytiť, teraz som čitala mužovi zloženie mlieka že to robia špecialne pre deti

luna22
autor
6. okt 2011

@bubelko má vyše roka, len v noci sa budí a z flaše sa nenapije , stale ju kojím. Papá aj jogurty a všetko ostatné.

bubelko
6. okt 2011

@luna22 skus jej v noci ponuknut vodu z poharika. pripadne nenakojit hned, ale skusit to oddialit. ak ti flasu nevzalo doteraz, uz mu ju nenut. je to zbytocne. skus poharik so sosacikom alebo normalny poharik. UM nutne nepotrebuje. mne starsi tiez nevzal UM po odstaveni do ust. ani KM - a to ani s cukrom, ani s kakaom, ani s medom. tak som sa na to vykaslala a davala len jogurty, v noci na pitie vodu. 😉

luna22
autor
6. okt 2011

@bubelko KM je čo? Dávam je pohár , pije ako havko tak s´jazykom a celá je mokra

sisaha
6. okt 2011

@luna22 poharik taky so slamkou a taky co sa sam nevyleje, napr. - avent, alebo aj ine znacky. V DM-ke ich je kopec. Ziaden cukor, med a podobne hluposti. Detom sa z toho akurat kazia zuby. Mlieko same o sebe je sladke, takze ziadne dalsie prisladzovanie nie je dobre.

bubelko
6. okt 2011

@luna22 KM - kravske mlieko 😉