Umelé mlieko Baby Love 2 z DM-drogérie

chella
25. feb 2008

ake mate skusenosti s tymto mliekom? je o polovicu lacnejsie ako Nutrilon, vraj kvalitou zodpoveda inym mliekam.

bzuco
28. mar 2008

od koľkých mesiacov je to mliečko BL2?
malý papá BL1, chutí mu, ani problémy s bruškom nemá, takže asi ostaneme pri BL aj naďalej....v rámci ušetrenia 😅

uhlikova09
28. mar 2008

Chvalabohu,clovek aspon na tom mliečku ušetri

fifla
28. mar 2008

ja som bola trosku sklamana z jeho hustoty. mam problem s dudlikmi, musela som obetovat jeden a vyrvat tam vacsiu dierku a aj priprava je trosku komplikovanejsia a nikdz to mliecko nie je uplne hladke. takze som pak kupila opat nutrac

dominica
28. mar 2008

aj mne sa zdá tá hustota taká zvláštna a nie vždy sa mi dobre rozpustí a niekedy sa v dierke zasekne nejaká hrudka a netečie. A tiež som na jednej fľaške zvačšila dierku 😉

ivet100
28. mar 2008

ja som s BL 1 spokojná, síce ešte kojím, ale raz za deň dokrmujem, lebo mám takého hladoša, že mu nestačí len moje mliečko.Rozpúšťa sa síce horšie, ale malý sa pekne vykaká, len občas ma z neho riedku stolicu. Neplánujem zatiaľ meniť, hoci doktorka v každom prípade odporúča Nutrilon. Ale to je asi len komerčná čas, pretože iná doktorka zas preferuje Bebu a ďalšia zas Sunar, tak potom si máme vybrať. 😕

zade
29. mar 2008

Mate niekto skusenost s kasickami babylove?
My sme nedavno kupili keksikovu, bola fajn, no ku koncu az ako studena chutila akosi divne.

kadea
29. mar 2008

Mne sa zda Babylove 1 lepsia ako dvojka. Odkedy som presla na dvojku tak som len nadavala az som uplne zmenila znacku. Ovela horsie sa rozpusta ako jednicka a maleho zacalo aj zapekat.

susika
29. mar 2008

ahojte. zaujali ste ma s tým mliekom.my sme zatial na nutrilone.máme ho na predpis, tak ho nemienim meniť, ale tuším je to len do roka. aké "vekové" obmedzenia sú na tom babylove mliečku?tá dvojka a trojka je od kolkého mesiaca?

ivet100
31. mar 2008

ahojte,prikrmujem mlieckom Babylove 1, ale po kazdom prikrmeni, je to jeden krat za den, ma maly hnacku. Inak nevracka, ani nema bolesti bruska. Mala by som zmenit mliecko, ked ho z tohto prehana, alebo je to v poriadku a napravi sa to. Prikrmujem druhy tyzden a celkove ho pil asi 9 krat.

susika
31. mar 2008

ahoj ivet.myslíš to, že prikrmuješ, akože popri MM?my sme síce mali Nutrilon, ale tiež ked som začala prikrmovať popri mojom mliečku, tak malá kakala za troch. a ked začala byť čisto len na Nutrilone (to bolo pred 2 mesiacmi), začala ete viac.prebalovala som ju viac ako 10x za den.až som sa bála, či jej niečo nie je. po čase sa to upravilo.trvalo to tiež asi tak 2 týždne.a teraz už mesiac papá aj príkrm a skorigovala si kako na 3x za den

ivet100
31. mar 2008

susika,prikrmujem popri MM.Doteraz bol plne kojeni, ale cez den niekedy velmi place od hladu, tak mi doktorka povedala,ze v tom pripade mam skusit dokrmit, aby nebol hladny.Preto je to nepravidelne, niektory den nepotrebuje UM mlieko na dokrmenie, niektory den ano a vtedy ma vzdy riedku stolicu a dost zapacha.Inak nema stolicu takmer vobec, kedze MM je lahko stravitelne.

susika
31. mar 2008

ivet, aj moja pri kojení niekedy nekakala aj 3 dni. a UM mi veľakrát tiež vydržalo aj 3 týždne popri MM. skús sa spýtať dokiny, prečo može mať riedku stolicu.či nepotrebuje "hustejšie" mliečko.neviem, malá ju riedku asi ani nemala.a možno je to aj lepšie, že je redšia, akoby mal plakať, že ho zapeká. a ak priberá a nemá iné problémy, tak by som sa neplašila.

elenik
9. máj 2008

Kočky, so záujmom som si preštudovala vaše pozitívne skúsenosti s mliekom Babylove, kúpila som, vyskúšala na mojom drobcovi, ale vykašľal sa mi naň. Odmieta ho a vrátili sme sa späť k Sunaru. Zdá sa mi to Babylove dajaké horkasté, s čudnou krupičkovitou konzistenciou. Ani mne osobne nevonia, tak asi ani môjmu dieťaťu. Škoda, cena bola fajn. ☹ 😉

goga03
6. aug 2009

ahojte, ja sa chystam tiez malemu dat babylove 3 (doteraz pil len MM) a precitala som si tuto diskusiu a pozrela na krabicu od mlieka a ja som tam nenasla ze je to ochutene jablkom a ze sa ta 3-ka ma striedat s 2-kou 😕
tak to existuju dve rozne 3-ky alebo ako to je?

jaannuusskkaa
2. jan 2012

citam tu ze mlieko babylove sa malo stiahnut z predaja co je hlupost lebo toto z predaja nikdy nestiahnu....kedze som robila v DM-ku akurat mozno ho jeden cas dlhsie nedodavali koli zmene obalu ale inak pokracuje dalej....nastastie sice som zo znacky babylove sklamana ale mliecko maju dobre....inak nic :(

weirdo
15. jan 2012

Ahojte,
nechcel by niekto 1 sacok Babylove 2? Je do 8/2012. Darujem ...

weirdo
21. jan 2012

Ahojte, uz je to neaktualne, uz je to darovane ...

lucyka1
14. júl 2012

@goga03 ahoj. sice pisem dost neskoro, ale chcela by som prejst na toto mliecko a chcem sa spytat ci si mala dobru skusenost a kolko vlastne ta trojka stoji? lebo môj ma uz cez rok a pravdepodobne spadame do cisla 3. to je od roka? dakujem za info. 🙂

denisque
6. jan 2013

Babenky a to mliecko Lasana , kde dostat a akej je ceny?

lexi12
6. feb 2013

@lyzenka
Ahoj.
Ja som sa len chcela opýtať, kde sa dá kúpiť to mliečko Lasana. Tiež sa obávam, že prestanú Babylove dodávať a nerada by som zas experimentovala s mliečkami.
Ďakujem 🙂

ivulik21
16. feb 2013

Ahojte baby. Mám doma 11 krabíc mliečka Babylove PRE, kúpila som si ho do zásoby pre istotu,ale my pijeme 1-tku a podarilo sa mi ju zohnať v Nemecku,takže to PRE posuniem ďalej. Ak by ste mali záujem, ozvite sa mi.

lenka1989
10. júl 2013

ahoj moja dcerka ma 5 tyzdnov a mali sme bebu nurilon a stale ju boli brusko . Ja ju dokrmujem a chcela by som to mliecko z dm ale neviem ktore a moze vadit ze sme s manzelmi alergici na roztoce a koli tomu nam doktorka pisala hypoalergenne a mozem mliecko zmenit hned naraz

lenuska200_22
15. júl 2013

mamicky kolko stoji babylove um.mlieko 2 ? dakujem za odpovede 🙂

jeemima
15. júl 2013

@lenuska200_22 5 eur a nejake drobne centy myslim ze 5,20

nicolasko55
15. júl 2013

my sme celkovo so znackou babylove spokojny 🙂

regi11
11. jún 2018

Ahojte mamicky.Darujem kojenecke mliecko Baby Love 2,zvysilo sa nam jedno neotvorene balenie.Info v sprave.