Umelé mlieko Baby Love 2 z DM-drogérie

chella
25. feb 2008

ake mate skusenosti s tymto mliekom? je o polovicu lacnejsie ako Nutrilon, vraj kvalitou zodpoveda inym mliekam.

martinaema
25. feb 2008

chella a ty si ho skúšala? Ja zatiaľ kojím, ale všetky výrobky Baby Love, čo som skúsila, mi vyhovovali - či už kozmetika, plienky apod. 😉

misulka101
25. feb 2008

ahoj chella my pouzivame 3 ale ze vraj uz sa nebude to mlieko dovazat,co mi je luto lebo aj maly ho pijaval a aj mala teraz,kedze uz som trojku nezohnala tak pouzivame 2 a nam velmi vyhovuje a aj cenovo 😉

dominica
25. feb 2008

misulka a odkiaľ vieš, že sa nebude dovážať? Ja som chcela naňho prejsť z francúzkeho, to si ma nepotešila ☹
A 2ka sa bude dovážať?

misulka101
25. feb 2008

to nam povedali v dmku v auparku ze vraj sa dobre nepredava co je podla mna dobra blbost lebo nikdy ho tam nemaju co je vypredane tak uvidime,lebo aj ja som s toho nestastna 😠

uhlikova09
26. feb 2008

my tiez ideme z beby na babylove,kupila som aj kašičky ktore vydu tiez lacnejsie,zatial som neskusala.lebo mame este ine kasicky a koooopec beby 😉

lyzenka
26. feb 2008

pocujte,

ak by to babylove nedovazali.......presne to iste je mlieko LASANA ....mam to odskusane....a je asi o 20,- drahsie....nejakych 215,- 800g. Presne som isla polozku po polozke v zlozeni, je to to iste......takisto aj Humana - len ta neobsahuje skrob a su tam aj probiotika, tak preto je drahsie.....

ale LASANA = BABYLOVE a lasana sa da kupit aj v lekarni

domeenika
26. feb 2008

mlieko neviem ale plienky pre newborn su good

gabuca
26. feb 2008

Tiez pouzivam vsetko mozne od Babylove, aj mlieko aj kase sme uz mali sa sme spokojni

froschka
26. feb 2008

ahojte, ja som dnes kupila babylove 2 na skusku a myslim ze budeme spokojni lebo plienky mame,aj vlhke obrusky zelene...aj kasicky su chutne...

u nas v Rakusku stoji Beba 650g 13eur a Babylove 800g 5,25eur no neslahlo by vas? ze ma to skor nenapadlo prejst na lacnejsie,,,

zade
26. feb 2008

Aj ja sa pridavam, ze babylove je super.
Od kozmetiky pre tehotky, cez plienky a detsku kozmetiku. Mlieko nepoznam, nakolko este kojim 🙂

hranolka2
26. feb 2008

My sme postupne až na plienky začali používať všetko BABYLOVE-od krémikov,obrúzkov až po mliečko a je super 🙂 my sme z nutrilonu prešli na babylove 2 a malý je spokojný,keď som porovnávala zloženie tak sa mi zdalo ešte lepšie ako nutrilon takže ja o určite odporúčam 😉

martinaema
5. mar 2008

Kočky a babylove 3 dostať? Ja som ho už viackrát hľadala, ale videla som len nejaké ochutené jabĺčkom. Bŕŕŕ - to by som asi ani ja nevypila a to mám rada jablká aj mlieko 😝

dominica
5. mar 2008

dostať babylove3, ale to je vlastne to ochutené..., neochutená 3-ka nieje. Aj France lait má 3-ku ochutenú/vanilkovú/, ale nie je to tam vôbec cítiť, tak možno ani v babylove to nie je cítiť

uhlikova09
6. mar 2008

Este som to jablkove neskusala mame ho doma ale na krabici pise ze je potrebne striedat z 2 kou,mne by sa tiez nepacilo stale pit jablkove mliecko 😉

saska303
10. mar 2008

Ahojte, po prečitaní tohto fóra sme aj my skúsili mliečko Babylove. Bežne používame BEBA 2. Na prvý pohľad, alebo lepšie povedané chuť, mi strašne pripomína Hipp 2. Aj hustota aj chuť je veľmi podobná, tak som ho malému dala. Veľmi mu chutilo, čo som sa potešila, však prečo neušetriť. Ale na druhý deň som bola veľmi sklamaná, pretože malý sa nevedel vykakať, ale povedala som si, že ešte mu ho dám, možno to prejde, že si musí zvyknúť na nové mliečko. Večer bol už nervózny, lebo ho to už tlačilo. Trošku sme si pocvičilo a podarilo sa nám vytlačiť malilinký šulček.Horšie to bolo už ráno, keď nešlo už nič. Tak po dvoch dňoch bez kakania som si povedala, že toto nepôjde a vrátili sme sa k BEBA 2. Ale kašičky sú úplne super.
Ale na zápchu môžem doporučiť Hipp výživku slivkovú. Bezkonkurenčná.

dominica
16. mar 2008

Ahojte, tak ja som kúpila Babylove 2, lebo 3 nemali a zarobila som ho pol na pol s Francúzkym mliekom, lebo som sa bála, že či ho drobec bude chcieť, takto aspon nemá šancu zistiť, že je iné. Vpil a ešte si vypýtal. No a nedalo mi, tak som zarobila do pohára FM a Babylove a dala sa do ochutnávky. Najprv FM, čo som sa čudovala, že mi chutilo, lebo mi smrdí, ale potom Babylove a to som zistila, že smrdí oveľa viac a keď som odpila skoro ma naplo. Iný humus? Ja sa v mliekach nevyznám, viem, že aj materské mi nechutilo, ale to Babylove mi chutilo jak nejaká želatína a muž sa skoro pogrcal tiež 😝 . Tak mu ho zatiaľ budem zarábať pol na pol s FM, kým ho minieme, Alexovi to takto nevadí a potom prejdeme naspať na FM. Jednoducho mi nedá, aby som dávala do decka to, z čoho mi je na 😝 . Môže byť samozrejme dobré a kvalitné, veď preto som na ňho chcela prejsť, ale nedá mi to, keď viem ako chutí 😝 😝 😝
Chutnali ste ho niektorá a čo vy na to?

martinaema
16. mar 2008

dominica ja sa chystám vyskúšať BL, inak malú ešte kojím, ale už sa skúšame preúčať na UM. Ja som ochutnala Nutrilon a moja reakcia 😝 .A tiež mi smrdel. Skúšame Sunar - odporučila kamoška sestrička z detského odd- a ten mi ani nesmrdí aj chuťovo je dobrý. Malá ho občas vypije ale občas ani vidieť fľašu alebo pohárik s mliekom. 😅

martinaema
16. mar 2008

A trošku mimo témy - včera večer som pila actiiviu ten jogurtový nápoj, či čo to je a malá mi trhala fľašu z ruky. Tak som jej črpla pol deci do šáločky, nech okoštuje. Oblizla, najprv nahodila premýšľavý výraz, že čo to ako je, potom úsmev od ucha k uchu a už to cuckala a mliaskala ako prasiatko 😀

froschka
16. mar 2008

ahojte, no ja neviem ci tie mlieka smrdia to som si este nejako nevsimla a chutovo ked som presla na ine mlieko tak prirodzene mali inu chut a az neskorsim podavanim som si nejako zvykla a ked by som zasa presla na povodne tiez by mi chutilo cudne

dominica no nemyslim ale ze malemu to bude vadit ked to dospelakom nechuti

zober si ceske olomoucke syrecky ako pachnu a ludom chutia...teda niekomu ano niekomu nie a podla mna s detskym mlieckom je to podobne....

ja som teraz ako boli drobce chore kupila probioticke Hipp a to sa mi zda ze im chuti vemli 🙂

dominica
16. mar 2008

ja neviem, ale nedokážem ho dávať drobcovi, keď ma z neho skoro naplo, ale budem ho miešať z FM 1:1 a tak ho aspoň vypijeme, lebo čo s ním, aj keď nie som si istá, či sa to môže miešať, ale včera som to urobila a nesťažoval sa a ani mu nič nebolo.

lyzenka
17. mar 2008

Domi,

ja neviem, ale mne to mliecko chuti, aj take samotne, ked si z neho za lyzicku dam......mne nechutil nutrilon ani beba (take bez chuti a zapachu :O)) .......francuzske si uz nepamätam.... 😀

dominica
17. mar 2008

lyz, ty máš teda chute...mne bolo na 😝 , ale koľko ľudí, toľko chutí.

lyzenka
17. mar 2008

ja neviem, mne chutovo pripomina sunar....a ten je tiez dobrucky sladucky mnamky hamky... :O)))) Zajtra este neviem ako, musim sa dohodnut s nasimi co s drobcom (kvoli skole, kedy mi ho budu moct povarovat), a ktovie ci to nebude aj zajtra....tak vecer dam este vediet....
A kde je stretavka a o kolkej?

sjuzi
28. mar 2008

Ahojte, tak my sa už týždeň nekojíme ☹ a Miškovi zachutilo najviac práve BL. Dúfam, že ho ozaj neprestanú vyrábať, lebo mi nechcel ani Sunar, Hami, Nutrilon, Bebu...
A tá Lasana je chuťovo ako BL, máte to odskúšané? Lasana čajíky nám veľmi chutia... 😉

sjuzi
28. mar 2008

Inak mne tá 3-ka BL veľmi chutí. Pripomína mi to krupicovú kašu... 😀 Ale Domi, nieže ťa vystrie 😀 😀 😀

dominica
28. mar 2008

nie pohoda, nevystrelo ma 😀 , my máme zatiaľ BL 2ku, lebo 3ku nemali, keď som bola kupovať a stále jej máme dosť a miešam ju s tým FM, ako spom písala, ale ak ju miniem, asi zostaneme na FM, veď malý toho mlieka zas až toľko nevypije, takže to nie je až taká hrozná položka 😉
No a možno ešte vyskúšam kúpiť 3ku a uvidím, tá je ochutená, tak možno chutí ináč ako 2ka

sjuzi
28. mar 2008

Volala som na infolinku DM a dajú mi vedieť, či je to pravda s tým zastavením predaja UM BL...
Dúfam pevne, že nie, lebo inak vykúpim celé trnafské i blavácke dm-ká!!! 😀 😀 😀

uhlikova09
28. mar 2008

sjuzi my vykupime poprad aj kezmarok 😀

sjuzi
28. mar 2008

Tak už mi volali, vraj z centrály nikto zatiaľ o takej informácii nevie a teda mliečko BL by malo byť stále v predaji!
Jupíííííííííííííííí. 🙂 😉 😵

rohacka
28. mar 2008

No my sme boli sklamani, kupila som ho raz starsej dcere a vobec ho nechcela, bolo ako taka rieducka kasicka, nie ako mlieko. Tak som jej ho prepasovavala do Sunaru po trosicke, aby som ho spotrebovala. Nikdy viac.