Umelé mlieko Beba AR. Zvracia vám z neho dieťa?

denka1
18. mar 2008

Chcela by som sa opytat ci vam po Bebe AR dietatko zvracia.Nasa malinka mi vracia po Bebe AR este viac nez po normalnej Bebe 1.Cim to je?Uz som rozmyslala,ci to nie je preto ,ze by mohla byt alergicka na laktozu.Ked som jej zahustovala mlieko Nutritonom,tak jej tiez nerobil dobre.Tazil jej a vygrckavala.Co jej mam dat ,aby sa jej brusko ukludnilo?Mam jej zmenit Bebu za inu znacku,alebo jej dat mlieko bez laktozy?Ma niekto podobny problem.Uz to trva dlho.Dakujem

kili
18. mar 2008

denka, my sme tiež skúsili túto bebu, ale nejak sa mi nezdala, nepríde mi moc hustá, skôr lepkavá. Keď sme u Samka prešli na Nutrilon AR, tak sa to hneď obrátilo a už nezvracal. Ten je fakt hustý a zdá sa mi, že on je zahustený svet.chlebom a beba nie. Treba ale asi prispôsobiť dieťku na savičke.

denka1
autor
18. mar 2008

Ja mam ale jeden problem ,ze my sme v Nemecku a tu nutrilon nemaju,tak uz neviem co mam skusit.Ked mi mala zvracia 100krat za den,tak ma ide porazit,trpi aj ona,aj ja a uz zase mam plny pradelny kos.Za jeden den sa mi tam nahromadi teda poriadna kopa.Mas teda pravdu,ze ta Beba nie je az taka husta.Beba je zahustena asi zemiakovym skrobom.

kili
18. mar 2008

denka, tak fakt neviem, skús sa poradiť v lekárni. A keď nezaberá ani nutriton, tak to je fakt blbé. Čo jej vlastne na nutritone nerobí dobre?

kili
18. mar 2008

ináč, náš Adamko tiež zvracal a bolo jedno, ako zahusťujem a ako je zvyslo, prestal až, keď som ho začala dávať na bruško, čo ma ani nenapadlo, tak sme pretrpeli niekoľko mesiacov. Tak možno skús toto.

mima595
18. mar 2008

Denka - my sme tiež presli na Bebu A.R. po BEBE, ale vrackanie neprestalo. TAk sme asi po tyzdni presli na Nutrolin A.R. - a aj po tom este tak 1-2 tyzdne vracal - a potom nahle prestal, ako ked utne - a odvtedy už nevracal. Matus mal vsak reflux a vracal mi raz denne prudom - inak si ani neugrckaval po kazdom jedle.
A k tomu Nutrilonu - skus pohladat mlieko, čo vyraba Nutricia - napr. v POlsku sa Nutrilon predava úpod nazvom Bebilon - a je to to iste zloženie

denka1
autor
18. mar 2008

kili,tazi jej na zaludok,stale sa mrvi,je umrncana a vygrckava po nom aj dve hod po jedle.A to som jej zahustila viac nez Bebu Ar.Nemci ta neposlu ani na sono ci babo ma reflux.Oni stale len skusaju.Dr povedal aby sme skusili Bebu Senzitiv ta je bez lektozy,ae to nam tiez robilo zle,tak som rozmyslala,ci by som nemala zmenit znacku mlieka,ale skusila som Humanu a to bola uplakana noc ,tak sme sa vratili k Bebe.Ale ta Humana je silnejsia.Tak asi preto.Ale letela do kosa.

denka1
autor
18. mar 2008

mima to je dobre vediet.Skusim sa zajtra pozriet na to v obchode.Mne mala negrcka prudom po papani,ale pocas spanku,alebo ked lezka.Ked dopapa tak si grgne ako chlap po pive a potom este raz,ale to uz grcne.Sem tam viac,sem tam menej,ako kedy.Ale potom to zacne.Polozim ju a vygrckava aj dve hodky.A to ju este berem odgrgnut,ked sa zacne hemzit a vydavat zvuky,ako keby tlacila.Kruti sa a ja uz neviem ,ako jej pomoct. ☹ ☹

kili
18. mar 2008

denka, no skús to na tom brušku, možno pomôže. Aj náš A takto zvracieval, ho napínalo niekoľkokrát denne a niektoré skončilo zvracaním. Ale keď spal tak nezvracal.

denka1
autor
18. mar 2008

kili to sme tiez skusali.Spinkala od narodenia na brusku,ale aj tak grckala.Stale mala nostek ponoreny v grckach ked som ju sla kontrolovat.A teraz ked ju dam na brusko,tak ani nechce na nom lezat.Stale sa obracia a stonka.Ked uz nic nepomaha na dobre odgrgnutie,tak ju dam na brucho,aby si grgla a potom aj vygrcne.Asi je to mlieko,co jej tazi.Ja uz neviem

denka1
autor
18. mar 2008

Este uprsnim,ze na tom brusku sa neobracia tak,ze sa obrati na chrbat,ale prevracia hlavu, z jednej strany na druhu.

kili
18. mar 2008

denka, hmmm, tak to fakt neviem. Možno si skús kúpiť šatku a nosiť ju v nej, keď budeš môcť. Blbé, že máš aj druhé dieťa a o neho sa tiež musíš postarať.

denka1
autor
18. mar 2008

Kili ja a satka?ved neviem kam mam skocit a este ma tak boli chrbat,ze by som malu nemohla nosit v satke.A mam este maleho sputa a ten da teda zabrat.Este k tomu domacnost,to by som neurobila vobec nic.

emaso
18. mar 2008

Ahoj,neviem ci ti pomozem ale my to mame tiez za sebou a ja som nakoniec do BEBYpridavala nemliecnu ryzovu kasu a samozrejme sme polohovali,v noci este stale spime na vyvysenom matraci a to mame 7mes.,papame pomenej a castejsie,bola to hroooza,sa mi dusila casto,no neprajem nikomu,pa

denka1
autor
18. mar 2008

Mohla by som je dvat uz nemliecnu kasu ked ma mala 3mes a dva tyz?ci musi mat ukonceny 4 mesiac?

emaso
18. mar 2008

No ja som davala,lebo nic nepomahalo, lekar o tom vedel,po Nutrilone nevracala vobec ale tie bolesti bruska ☹

denka1
autor
18. mar 2008

Aha tak skusim aj to.Je to tiez dobry napad

danielala
19. mar 2008

Denka, k tej Bebe A.R.: nam pravdupovediac tiez vobec nepomohla a mala plackala prve dva dni a vrackala este viac, potom sa jej to ukludnilo, ale dnes sme spat na Bebe H.A., lebo nam bola protigrckacia k nicomu a naco by sme sa dalej trapili s tym jej mizernym rozmiesavanim. Nasa nevracka odvtedy, co jej nedovolim zdvihat po papani nozicky - pokial nedvihne nozicky dohora a prilis sa s nou nehybe, tak ani kvapka, kym som nato neprisla, tak sme minuli aj 10 podbradnikov denne. Ak ma ist po papani spinkat, tak ju prikryjem dekou tesne pod brusko tym sposobom, ze deku po oboch bocnych stranach dost napevno zasuniem za matrac a znemoznim jej tym pohyb noziciek dohora (mozno je to trochu drasticke, nedovolit dietatku volny pohyb s nozickami, ale lepsie, ako keby mala cele mlieko vyvratit) a presne, ako pise Emaso, aj nam je ta nemliecna ryzova kasa na nezaplatenie, staci jedna lyzica do flasky a grckanie to uplne obmedzi (len to asi nie je najstastnejsie riesenie kvoli sladidlam), my ju pridavame len do vecerneho mliecka a odvtedy ma pod hlavinkou sucho 😵 .

denka1
autor
19. mar 2008

Ja som dnes bola v obchode a kupila som malej mlieko od Milupy Aptamil AR Anti-Reflux a asi pred 20 min som jej ho dala.Vypila 150ml je dost husta.Viac nez Beba Ar.Aj som ho ochutnala a chutovo je take lahunke a chuti ako normalne mlieko trvan.Ked si grgla po dopiti, nevysla z nej ani kvapka.Dala som ju spinkat na chrbat,ale stale sa mrvila a tak som ju dala najprv do polohovacieho lehatka na 15min a teraz som ju supla na brusko,dala som jej dve kvapky Sab-simpexu na dudel a zaspala.Tak ani nic nerobim a cakam co bude.Uz mi je to smiesne.Ale som rada,ze zatial nic nebolo,teda,ze sme bez grckania.Uvidim aka bude v noci a zajtra.Bolo ale dost drahe to mlieko.600g skoro 14eur.To je dost,ale ked ma pomoct,tak mi to nevadi.Zobrala som si z kazdeho prispeku nieco.A funguje to zatial,ale nechcem to prechvalit,takze uz sa nejdem tesit. 😉 Dakujem a ked nebude fungovat ani toto,tak skusime tu kasu. 😎

alecka
25. máj 2011

karmelka77,zuzzka1 ,renatka100 dakujem za reakcie a rady 😉 .trapime sa s rozmiesavanim dalej, ale zacali sme pouzivat sitko a tie slizke hrcky zachytavam. uz ci potom to mlieko nie je slabsie nariedene, neviem.

renatka100
26. máj 2011

my sme včera zase dali nutriton, ale tie prdky v noci, hrozné...

mardzy
17. jún 2011

Ahoj,mi máme 3 tyždne a bohu žial sme na umelom mliečku.Papali sme Bebu HA,dosť často mi vyvrackala mliečko a potom bola nekludná a hladná.Doktorka nám predpísala Bebu AR,najprv bolo mliečko ok,ale už sa nám pár krát stalo,že sa povrackala aj stohto mliečka. Zdá sa mi ,že po tomto mliečku je častejšie hladná a chce stále väčšiu dávku,ktoru sa jej bojím dať,aby zase negrckala…ale potom je zase len nekludná S hrudkami som si poradila-do zohriatej vodičky dávam prášok a potom dobre pretrepem flašku,kym dojdem k malej,aj môže papať.

simisi
17. jún 2011

ahojte..obe moje dievcence pili AR mliecko,ale nie BEBU,ale NUTRILON,Starsia do 6 mesiacov,po zavedeni prikrmov negrckala,mladsia uz mala 6,ale grcka nezahustene mlieko stale,takze pokracujeme dvojkou 😉

viki81
14. aug 2011

Ahojte, vie mi niekto poradiť, my pijeme Bebu pro, ale dosť často grgame a potom následne za grgnutím nám vytečie aj dosť mliečka, je táto beba AR vhodná na toto? ešte keď sa pretočíme na bruško za každým nám tiež vytečie mliečko po grgnutí. dakujem za rady

dibik
11. dec 2011

Ahojte, nemate tu niekto problem s tym, ze sa vam pri priprave Beby Ar robia v mlieku hrcky?

jankazm1
5. feb 2013

ahojte. Beba AR vo velkom baleni mi robila hrcky ale v mensom-v plechovke je uplne ina.dam do vody trochu premiesam a je hotovo bez nervov a hrciek.ale moja mala mi aj tak grcka.uz som vyskusala asi vsetko.nutriton,gastrotus,gastrocynesine,papat po mensom a viac krat,v polovici papania odgrgnut atd. nic zatial nepomaha.ideme na vysetrenie na gastro tak som zvedava co dr.povie

alecka
9. feb 2013

@jankazm1 mne mala prestala grckat az ked sme presli na klasicke mlieko. tiez sme vyskusali vsetko co sa dalo, ale bez efektu. chce to cas a mozno aj zmenu znacky mlieka. drzim palce.

flacik11
11. feb 2016

@denka1 Drahe, nedrahe...pre malu vsetko. Tiez mame tento neprijemny Problem, som s malou uplne vycerpana. Beba bola fajn prve 2 dni. Ale nielen ze jej nechuti, vracia dalej a nechce spat. Nutrilon v nemecku nie je. S APTAMILOM sa mi to zda dobry napad. Ten sme dostavali v nemocnici na intenzivke. Drzim palce

zufka10
8. mar 2016

Ahojte, nechcete niekto Bebu AR za polovičnú cenu?

janova1111
27. apr 2016

dobri ties mam tu Bebu AR aties vracia po kasdom jedle ci nemam zmenit na nutrilon

sookie21
17. nov 2016

Mám Beby AR na predaj, prešli sme na iné mlieko a ostalo nám. Píšte správu.