Umelé mlieko Humana. Aké je?

zade
17. nov 2007

Lekarka mi to predpisala v pripade, ak bude potrebne prikrmovat.
Mate niekto skusenosti s tymto mlieckom?

slnecnica175
16. jún 2014

@soniamalinik ahoj, nedavno si sa pytala, ze kde kupujem Humanu. pozri, co som objavila http://lekaren.zdravie.sk/search.php?s_keyword=... , je to super akcia podla mna. na lekaren.zdravie.sk, maju akciu za kupu dvoch, dostanes jednu zadarmo a da sa vyzvdihnut v kamennej lekarni na Korze v PEtrzalke. snad posluzi 🙂

soniamalinik
17. jún 2014

@slnecnica175 vdaka, pozriem na to

mamaamater
28. aug 2014

slnecnica175 ta akcia na humanu uz asi skoncila, ze? neviem to uz najst. ale koniec koncov, vzdy ju najdem v lekarni, tam mam istotu.

eminka123
9. okt 2014

@leuska271 Ahoj. Možem sa opýtať odkiaľ presne objednávate Humanu z Nemecka a koľko stojí ? ďakujem.

leuska271
10. okt 2014

ahoj objednavame z windeln.de a kindermilch stoji 6,98 jedno balenie

jogina1
15. nov 2014

ahojte chcem sa vas opytat ake mate skusenosti s Humanou? nam to dala lekarka na predpis, dost to preferuje, predtym sme pili Nutrilon, teraz ma moj maly pol roka, obavam sa ze mu to nebude chutit lebo recept mame rovno na 3 humany plus 1 zdarma, dakujem

sendym
10. dec 2014

Ahojte,prosim neviete ci sa da u nas kupit humana hn+ ?dava sa pri hnackach,odporucila nam ho doktorka,ale neviem sa ho dopatrat.Zatial som nasla iba humana hn,ale potrebujeme hn+ .

barbs24
26. feb 2015

@sendym
@jogina1
@leuska271
@eminka123
@soniamalinik ahojte, prednedávnom som sa stala ambasádorkou značky Humana, ak chcete bližšie info o týchto mliečkach, máťe chuť si zasúťažiť o srdiečka aj vecné ceny pridajte sa do skupiny Humana - v súlade s prírodou 🙂 https://i.modrykonik.sk/skupina_humana

barbs24
26. feb 2015

@mamaamater
@dilino
@puncova
@d1984
@miskachrumka
@adela177
@barborka27
@erikazv
@alison01
@ikke
@zade
@dadulka19 Ahojte, nedávno som sa stala ambasádorkou značky Humana tu na Modrom Koníku 🙂 ak potrebujete bližšie info o mliečkách Humana, chceťe si zasúťažit o srdiečka aj vecné ceny, a podiskutovať s ostatnými maminkami, pridajte sa k nám do skupiny Humana - v súlade s prírodou 🙂 nájdete ju tu :
https://i.modrykonik.sk/skupina_humana

sendym
26. feb 2015

@barbs24 Skoda,ze mi nemal kto poradit,ked som potrebovala info ohladom tejto znacky mlieka,cislo na ich stranke nefungovalo a ani mi nikto neodpisal na mail,ktory som im posielala .Riesila som to v decembri a absolutne nic zo strany humana.Takze tak.

barbs24
26. feb 2015

@sendym Ahoj kedze ja som len siritelom dobreho mena tejto znacky a vlastne ma zamestnava modry konik a humana ma len usmernuje a podporuje, s tymto tu bohuzial nepomozem ani neviem odpovedat preco to tak bolo. Mozes mi prosim ta napisat na akej strabke si nasla cislo a mail nech to preverim? Dakujem a pekny vecer 🙂

barborka27
28. feb 2015

Prosim ta,mna neoznacuj.Nemam zaujem o mlieko humana

luciaone
2. mar 2015

@leuska271 a na akej stranke ju objednávate? objdednávate aj vodu Humanu ? vraj ju nie je treba prevárať.
dakujem lucia

barbs24
1. apr 2015

@luciaone Ahoj, som ambasádorka značky Humana - mliečko si môžeš kúpiť v ktorejkoľvek lekárni - ak ho nebudú práve mať ak ich o to požiadaš určite ti ju objednajú.
Ďalej sa spustila mobilná aplikácia ktorú si môžes stiahnúť zatiaľ cez Google Play - volá sa Humana Baby a slúži na jednoduché online objednávanie mliečka Humana cez lekáreň Sunpharma. Následne si po mliečko len dojdeš do lekárne vyzdvihnúť.
viac info o humana, nájdeš v mojom fotoblogu alebo v skupine Humana :
https://i.modrykonik.sk/skupina_humana

moniqueee11
7. dec 2017

Ahojte maminky, prosim Vas, mate skusenosti s humanou AR proti grckaniu?? ...ako ste ju zarabali...? Dodrziavali ste postup na krabici - zohriat na 70 st., pridat mliecko, trepat par sek.a 5-7 min.nechat odstat, kym mlieko zhustne, vychladit na 37 st.a podavat? Rozmyslam ako to idem robievat, aby mi babo zatial neplakalo o zivot, ked sa zobudi po lepsom dlhsom spanku 😉 Doteraz sme pouzivali tu obyc.humanu a bola dobra, akurat ze malemu diagnostikovali reflux, preto zmena... Mame aj tu ohrievacku flias... aj davkovac som dostala na ulahcenie - hlavne na noc... Vopred dakujem za rady 🙂