Umelé mlieko Humana. Aké je?

zade
17. nov 2007

Lekarka mi to predpisala v pripade, ak bude potrebne prikrmovat.
Mate niekto skusenosti s tymto mlieckom?

dadulka19
17. nov 2007
gabuca
19. nov 2007

My pijeme Humanu od narodenia. V podstate sme s nou spokojni, az na to, ze nie vsade je ju dostat. pijeme PRE HA A HA 1 a tieto hypoalergenne mlieka nemaju v kazdej filialke. Teda aspon u nas, neviem odkial si Ty ( mimochodom, my zijeme v DE).
Minuly tyzden sme si povedali, ze zacneme kupovat normalne a nie hypoalergenne, u maleho je mizive percento pravdepodobnosti na alergie. 3,5 mesiaca to pil, tak terz uz bude pit normalne. Reakciu nemal na normalne mlieko ziadnu, tak sa tesime 😉

zuz11
21. júl 2008

katarinavygodova • Dnes o 16:55
ahojte maminky ja som tu prvy krat . Chcela by som vas poprosit nema niektora z vas skusenost s mliekom HumanaHA1?DAKUJEM : 😅

pondelok • 1d • Dnes o 17:55
Ahoj katka,
akurat som na tuto temu myslela aj ja? Ja mam mesacnu dcérku a chcela by som vyskusat mliečko od Humany, a ty mas ako velke dieta? Este kojis, alebo budes striedat kojenie a umelu vyzivu? dakujem misa

lenkazdenek • 1d • Dnes o 18:21
Ahoj,my teda nemáme mlíčko ,ale kaši a malý moc chutí

basika • Dnes o 20:05
Ja som dávala malej od narodenia HUMANU HA1, teda začali jej ju dávať v pôrodnici tak som pokračovala doma, ale davala som jej už aj Nutrilom Comfort a chcem prejsť na Nutrilon 1, lebo Humanu v lekárňach v našom meste len na objednávku...Malá inak Humanu HA1 znášala dobre potom sme ale museli pridať probiotika do mliečka, lebo ju začala zapekatť.

pondelok • 1d • Dnes o 20:41
basika, a ako casto si jej ju davala, ja este kojim, ale mala je stale hladna, aspon sa mi zda, a chcela by som jej humanu davat len na vecer, ty si to ako davkovala?

martina46 • 1d • Dnes o 20:49
tato humana, doktorka mi povedala, ze je udajne najpodobnejsia chutovo MM. ako chuti? ale asi normalna, nie HA

zade
autor
22. júl 2008

NO ja som po strasne dlhom case tu krabicku s obsahom Humany otvorila a urobila malej mliecko, nakolko uz by som chcela odstavovat. Mne to neskutocne smrdelo. fakt.
Malicka to samozrejme odnmetla, tak ako aj dalsie, takze sme zufali.... kupili sme uz vsetko co je na trhu okrem Fr. mliecka, tak asi skusime aj to.

daniela84
25. júl 2008

Ahojte moja malinka papala tiez humanu ha a nemala s nou problemy okrem toho ze ma koliky, ale tie mame aj z nutrilonu comfort,takze skor si asi budeme zvykat davat do kazdeho papania sab simplex alebo espumisan.
Inac z nej nezvrackala ani nehnackovala, ale kakala nam len kazdy treti den a mala spenatovo zelenu stolicu, teraz s nou kazdy vecer cvicime a davame aj rektalku aby sa snazila kakat kazdy den

zade
autor
26. júl 2008

Daniela 84 - skus davat probiotika. Ja som na upravenie stolice davala Infans Dophilus a nevym si to vynachvalit.
Sabik - ako ho volame my... je len taky cukrik, ja ho davam na cumlik, ked si uz neviem rady s placom pred spanim.

ikke
11. máj 2009

zuzana1981 • 1d • 7. feb 2008 o 10:54
ake mate skusenosti s humanou ?

jankatrnka • 1d • 7. feb 2008 o 12:26
Ja velmi dobre.

vocko3 • 1d • 7. feb 2008 o 12:26
ahoj, ja som malej teraz kupila humana jablckova kasa a je velmi chutna, chuti aj mne ked mala vsetko nezje tak si pochutim. kupila som ju preto, lebo uz tu nejake mamicky pisali ze vraj je dobra. ale ine vyrobky neviem posudit.

tweety22 • 1d • 7. feb 2008 o 12:28
zuzana, ja davam malemu humanu a je to podla mna najlepsie mliecko, z nutrilonu maval koliky, beba ho zapekala, humana je v nemecku cislo 1 na trhu, velmi ju tam vsetci odporucaju

jankatrnka • 1d • 7. feb 2008 o 12:51
My sme davali malej Humanu AR 1 od jedneho mesiaca az do trinastich mesiacov. Predpisala jej ju na gastro /mala reflux/ a nemali sme problem s papanim. Praveze dlho nechcela nic ine len to mlieko a sem tam nejaku kasu...pri tych sme znacky striedali...

zuz11 • 2d • 8. feb 2008 o 00:59
o kasiach Humana bolo aj tu nieco popisane
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dadulka19 • 8. feb 2008 o 07:54
my papáme mliečnu kašu Humana AR.....je dobručká....

miskachrumka • 1d • Dnes o 16:52
tweety aj ja mam snou len dobre skusenosti nutrilon je nanič!!!!!!!!!!!!!!§

ikke
11. máj 2009

julie6 • 1d • 20. feb 2008 o 16:57
Mate skusenost s tymto mliekom nasla som len malo na nete o nom, predpisala nam ho na gastre lekarka pre slaby reflux, predtym bol nas maly/4 mesiace/ dokrmovany Nutrilonom pre slabe priberanie, a teraz nam zmenila mlieko,neviem preco, dufam ze je OK? dik

ikke
11. máj 2009

miskachrumka • 1d • Dnes o 11:16
Ktoré mamičky pouzivaju Humanu?

zuzula25 • 1d • Dnes o 12:10
ja som mala caj pre kojace matky humanu a bola som spokojna,ale to si asi nemala na mysli

pistok • 1d • Dnes o 12:24
my máme instantný čaj ovocný a chutí mu

danu • 1d • Dnes o 12:33
tu je o tom tema
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a este aj tu je nieco
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

miskachrumka • 1d • Dnes o 12:53
ja som myslela um mlieko humanu

danu • 1d • Dnes o 13:10
skus sa opytat tu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

evii
12. máj 2009

No my ideme teraz vyskusat humanu ha.do teraz sme papali nutrilon ha,ale ma problem s kakanim,tak skusime zmenit 😀 potom dame vediet ako to dopadlo.

evii
14. máj 2009

Baby dnes som poslala muzika dat predpisat mliecko /mame ha na predpis/ A chcela so tu Humanu,lenze sestricka mu povedala,ze humanu nepredpisuju.Neviete preco? Ja som myslela,ze predpisu hociake mliecko ha,tak preco nie humanu...Nestretly ste sa s tym?

kira0039
16. máj 2009

ja mam humanu, ale AR a v pohode na predpis...

pammy
16. máj 2009

Aj my sme na zaciatku chvilku dokrmovali Humanou, mali sme ju na predpis. Znasali sme ju v pohode.

fatima002
16. máj 2009

ahojte my pouzivame tiez humanu od 3mes. predtym sme prikrmovali s hipp HA,ale v3mes.dostal maly zneho hnacku tak sme presli na humana PRE HAa sme snou boli velmi spokojnyod5mes.sme pouzivali normalnu hum.1 a teraz od 6mes.sme presli na hum.2 ana veceru mu davam humana kasicky s probiotikami a pekne buvka celu noc a velmi mu chutia.Zatial sme spokojny,ale na obed papame uz aj zeleninku sem tam ovocie.Nasmu Luisovi chuti vsetko. 🙂

miskachrumka
5. aug 2009

ahojte od kedy mozem davat ochutene humany?moj mi tuto klasicku velmi nechce tak mozno ochutenu spapa a kau prichut maju vase deticky najradsej! 🙂

alison01
2. dec 2011

Ahojte som tu prvy krat nasa mala ma dnes 4 tyzdne a kojila som ju len 3 dni. Davam jej nutrilon 1 od tej mi zvracia tak som jej dala nutrilon AR a stoho ma hnacku. Viete ni biekto poradit neake mliecko ? dakujem

erikazv
29. dec 2011

My používame humanu od siedmeho mesiaca a po roku sme začali kupovať ochutenú banán - vanilka. Teraz máme 4 a pol roka a ráno večer pijeme po flaške. Bez toho nemôžu ísť do škôlky a ani spať.

d1984
9. jan 2013

Ja mam s Humanou len tie najlepsie skusenosti, dcerku som kojila len mesiac a nasa lekarka mi odporucila Humanu. Tiez je problem ju zohnat, ale v lekarni sme sa dohodli, ze ju budeme stale odoberat a tak ju vzdy maju. Skutocne ju znasa velmi dobre od prvej chvile, teraz ma dcerka skoro 3 mes. a prespi mi celu noc, ma pravidelnu stolicu a negrcka, nema koliky, nemam sa na co stazovat. Humanu odporucam.

adela177
9. mar 2013

ahojte dievčatá, zostali mi 2 krabice Humany AR, nemáte záujem? cena 4,5 eur/krabica. Ak áno, píšte IP.

puncova
11. mar 2013

@daniela84 ahoj..presne ten isty problem mame aj my..mame koliky...pijeme najprv to bol nutrilon ha, potom obycajny comfort a pre tie koliky sme kupili anticolics nutrilon...vidi sa mi ze brusinko ho boli menej ale nekaka mi uz sam skoro vobec...rektalku mu davam kazdy vecer aj rano, ked uz vidim ze sa puci...a vcera mal normLNE HUSTU STOLICU VOBEC NIE PRAZENICKU ako obvykle ale nedala som mu pokoj musel vykakat vsetko a nakoniec uz isla prazenicka ale tiez dajak divne sfarbena...ja uz som zufala...neviem ci neprejdeme na inu znacku,tiez som dostala tip na tu humanu...davam mu ppit aj fen&klovy cajik a espumisan od zaciatku ale espumisan comfort lebo ten je hustejs a dava sa len 8 kvapiek...espumisan L sa dava 25 a je lacnejsi ale comfort je len o 2 eura drahsi ale dlhsie vydrzi...lekarky som sa pytala na kaanie vravela ze raz na den sa vykakat musi..no ja ho otravujem rano aj vecer s rektalkou...som rada ze nemame len my take problemy....co ste este skusali?keby si na nieco dosla bud taka dobra daj mi vediet....budem opakovat 😀

d1984
28. mar 2013

humanu mozem len odporucat. ked som ochutnala moje mlieko, kym som ho mala, a potom som ochutnala humanu ha1 chutilo presne ako materske. moja dcerka ho znasa velmi dobre, pekne spinka a teraz uz ideme prejst na humana ha1 ale dvojku od 5.mesiaca.

barborka27
6. apr 2013

babulky,neviem sice,ake je to mliecko humana,ale mozno by som vyskusala prejst z nutrlilonu,maly ma o chvilu 11 mesiacov a estei v od vecera do rana vypije dokopy cca 800 ml,co je veeeeeela,ako vecer a rano to je v pohode,ale pocas noci sa zobudi aj 3 x

dilino
6. apr 2013

my mame postihnutu dcerku je na noc krmena humanou vyhovuje jej je take velmi syte prespi aj celu noc do humany sa mozu pridavat aj rozne ovocne kasicky HIPP,HAMI, a uvidite ze vam prespi aj do rana ono je zahustene samo o sebe ta ovocna kasicka sa tam pridava ako aby to lepsie chutilo vyskusajte nic za to nedate a uvidite kazde dietatko je ine prajem vam vela stastia a radosti z vasho drobceka 😀 MARTINA

mamaamater
12. mar 2014

ahojte, citam a vyzera to, ze humana je dobra. ja sa prave rozhodujem, ake dojcenske mlieko dat. ale uz som sa asi rozhodla 🙂

slnecnica175
31. mar 2014

aj my papame humanu a nedam na nu dopustit. zaujima ma vsak, mate niekto skusenosti s tou Junior? pomaly uz bude mat maly 12 mesiacov a urcite ostavame verny Humane, ale chcela som vediet, ci niekto skusal uz.. vdaka 🙂

mamaamater
28. apr 2014

ahojte, tak sme teda Humanu vyskusali a az sa mi verit nechce. malicka uz za prsnikom vobec neplace. skusali sme zopar dojcenskych mliek, ale teda ani jedno sa tak nepodobalo na materske mliecko a ziadne malej nechutilo ako toto. vrelo vrelo odporucam, este aj farbu a vonu ma prirodzenu. a da v pohode objednat alebo kupit v lekarni. holt, nemci vedia co robia. 🙂

leuska271
16. máj 2014

ahojte, humanu papame od 3. mesiaca a mame s nou velmi dobre skusenosti....dnes pouzivame humanu junior (kindermilch) - a sme s nim velmi spokojni. objednavame rovno z nemecka....na slovensku je predrazene.

slnecnica175
28. máj 2014

ahoj, my kupujeme Humanu cez internet alebo internetovu lekaren a ceny mi pridu este celkom v pohode. 🙂

soniamalinik
29. máj 2014

@slnecnica175 odkial ju kupujes? a uzivate klasicku Humanu ci HA? maly je od narodenia na Nutrilon HA (teraz bude mat 4 mesiace), kaka 3x denne, chceme skusit nieco ine ale bezpecne. Nutrilon HA ma na predpis, ale neboli mu nikdy robene ziadne hypoalergenne testy.

slnecnica175
29. máj 2014

@soniamalinik ahoj, kupujem z ilekaren.sk, tam maju vsetky. uzivame klasicku Humana 2 teraz, lebo maly nemal nijake alergicke reakcie. kamoskina dcerka ale uziva HA radu a je velmi spokojna. viem, ze HA 1 a HA 2 su tiez na predpis...ono vzdy zalezi aj od babatka, ci mu to sadne, ale ak by som mala povedat za seba, Humana je naozaj zaruka kvality, urcite by som ju nemenila. takze mozem len odporucit