• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Umelé mlieko. Ktoré je najlepšie?

12. júna 2017 
@lublana1 inak biogaia pomáha veľmi i nám, aj keď teraz sme už veľkáči.
26. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm1 ...tak skusim vysadit ten fenykel a ako presne robis ten kminovy caj? Aky je pomer vody a kminu, alebo sa da kupit niekde vrecuskovy? dakujem...
26. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm1 ...a este som zabudla, my ten fenykel pijeme odkedy sme prisli z porodnice, zeby sa to prejavilo az teraz po dvoch mesiacoch? U vas sa to prejavilo hned?
26. aug 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lublana1 - nemyslim si, ze je to cajikom alebo mlieckom - jedno aj druhe pouzivate uz dlhsie... :wink: lebo ak by bol problem v mliecku, objavili by sa symptomy najneskor do 4teho dna od prveho podania mliecka, detto aj s cajickom... skus kupit tie probiotika, biogaia u nas je do 3.mes, lebo este nema nejake testy.. v CR je uz od mesiaca... ak by si sa bala pouzivat, tak dostat aj praskove probiotika Infant Dophilus - tie sme pouzivali my a boli super tiez :wink: co sa tyka marhulovej stavy z kompota - ak bola z domaceho ci kupovaneho kompotu, tak to by som nedavala - kvoli cukru, co obsahuje... osobne si myslim, ze to uz je lepsie podat bud marhulovu alebo slivkovu stavu z Hipp urcenu pre deti, aj ked od 4.mesiaca... :wink:
26. aug 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove ... ved prave, ze to pouzivame, aj mliecko aj cajik, uz asi od troch tyzdnov, takze podla mna by sa to tiez prejavilo skor, tak naozaj neviem v com je problem, ked sme predtym kakali kazdy den... Biogaiu som uz kupila a naozaj to neublizi, ked je tam napisane od troch mesiacov? :astonished: ... tu stavu som mu uz dala, tak dufam, ze mu to neublizi este viac... :frowning2: dakujem za radu...
26. aug 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lublana1 nie neprejavilo sa nám to hneď až postupne....mlieko sme mali stále BEBU H.A. od malička.... akonáhle som ten čaj vysadila tak za chvíľku to bolo zasa fajn....

a ešte ma napadlo, že v pôrodnici išli také babské rady, pi Vineu, budeš mať mlieko... tak som poctivo pila, pila a jediné čo som docielila, že dcérka bola totál zaplynená.... takže tú som potom tiež vysadila.
26. aug 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lublana1 a čajík... normálka daj prevrieť 2 dcl vody a neviem, 3 -4 kmínky do toho
26. aug 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak prave som mu dala probiotika Biogaiu, tak pockam, ci mu to pomoze... Cajik fenyklovy zatial tiez nebudem davat a ak to nepomoze skusim mu zajtra urobit ten kminovy cajik... dakujem vam baby za rady, snad nieco pomoze... ozvem sa, co pomohlo...
26. aug 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby poradte... ktore um je lepsie ? nutrilon alebo beba?
26. aug 2010 o 14:54  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali velky problem s nutrilonov, tak sme presli na bebu a vsetko je ok.
26. aug 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.neviete mi povedať akej farby je stolica ked sa dokrmuje UM??a akej konzistencie?díky.
26. aug 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj my dáváme bebu a malá má zelenou stolici a takovou tužší ale my jsme jenom na UM.
26. aug 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 u nas rovnako ako u citroenky..
baby nam ten vraj super babycalm vobec nepomaha, mam pocit, ze je to este horsie, kakat kakame ale tie prdiky nas v kuse trapia, ja uz neviem co..cez den je celkom fajn a k veceru to zacne, sme mrzuti a stupnuje sa to, kym nerucime ako tury:(jedine, co sme este sme neskusili je espumisan a sab..
26. aug 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 - Čistě na um měla malá stolici jako zelenošedé bahno. Předtím jsem asi 14 dní kombinovala (mm a um) a to byla také do zelena, jen trochu řidší než to bahno. A po zavedení příkrmů se to už řídilo tím, co snědla
26. aug 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este nieco kocky, dnes som Kriskovi objavila, ze horne dasienko ma na pravej strane zdurene a biele, ale ma len 2 a pol mesiaca, to nemozu byt zubky, vsak?to by vysvetlovalo aj tu mrzutost..
26. aug 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka85 infacol ste skusali? nam zaberal a zabera len infacol,, aj ked ono je to na rovnakej báze vsetko,, aj sab simplex, aj espumisan aj infacol... :unamused:
26. aug 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka89 podla toho ake je tvoje babetko , ci ma nejaky problem.
reflux, pdiky moznost alergie - ak su rodicia alergici?
myslim si, ze nutrilon je lepsi aj drahsi :angry:
26. aug 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka to bolo prve, co sme skusili a nic..
26. aug 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka85 hm,,do kelu...
a vy ste na umelom len, ci aj kojite, ci ako?
26. aug 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka na UM, papame Bebu HA..ako som vyssie pisala, asi je to cudne, ale ja mam pocit, ze mu idu zubky a my skusame vsetko na brusko a to nakoniec bude uplne nieco ine - zubky..
26. aug 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka85 no pockaj ale prdíky nemaju podla mna nic spolocne so zubkami,,, neviem :sweat_smile:
inak ako vies, ze su to prdíky?
26. aug 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka85 - Ivanka my se s tim tedka dva tydny trapime............ a to bereme biogaiu probiotika........proste najednou zacla odmitat papu, delali testy, krev, alergie,nic se nepotvrdilo, jsme na nutrilonu 1HA a doporucili nam k probiotikum davat do kazdeho jidla 8 kapek Sabiku........... a zabira to a mala zacina zase papat a uz se tolik i na birsko nekrouti......hlavne jestli krka.........
26. aug 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lublana1 fenikel a kmin moze mat na deticky aj opacny ucinok,ze im nepomoze ale uskodi,ze ich to este viac upcha,mi sme to tak mali.Doktor,ze dajte,dala som a bolo to este horsie...ked sa nemoze vykakat skus pomoct rektalnou rurkou,mi sme tak robili prve dva mesiace,ked sa nemohla vykakat...a pomohlo to.
26. aug 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiwinka vies on byva mrzuty, mrnka si a kruti sa a nakoniec si pukne a je mu potom lepsie ale niekedy nemrnka ale aj placka, pri kakani to nie je, len ked si chce prdnut..
no a k tym zbkom, posledne tri dni, zacal plakat, nic nezabera ako predtym, ked ho trapilo brusko, masaz, teple na brusko, cvicenie nozkami, proste nic a dnes ked tak plackal, pozriem do pusy a vidim to dasienko, tak ci nie je pricina placu teraz momentalne aj tam..
26. aug 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ija1 ja som myslela ze po 3.mesiacoch uz bude lepsie ale vy uz 3mes mate a este stale?jaaaj:slight_smile:no sab sme este nemali, na kazdeho plati ine, dufam ze aj na nas sa najde riesenie a nepatrime k tym detickam, ktore len musia pockat..
26. aug 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivanka - zaclo to pred 14 dny, ted uz se sabikem docela klidek, byly to desny hysteraky.................od zacatku cervence doted to byla pohoda............ja verim ze zadny dite nemusi cekat, jde o to jen hledat..........urcite nejaky probiotika zaberou..........., za par dni nam budou 4 mesice tak snad uz se to ustali
26. aug 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@exupery ...ahoj... a aky cajik by som mala malemu davat, ak nie fenyklovy ani kminovy, ked ma dva mesiace? co som pozerala, tak nic ine som nenasla, vsetko od 4-roch mesiacov a vyssie...
26. aug 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lublana1 harmancekovy:slight_smile:
26. aug 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ija1 drzime si palce:slight_smile:
26. aug 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 1. tydne je taky hermanek od hippu.......nam pomaha od cajanku vetrnicek,............ten je na prdy............ale ma fenykl plus neco........
26. aug 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok