• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Umelé mlieko. Ktoré je najlepšie?

20. septembra 2017 
Oa je ešte malinka,nenut ju papat viac a ani ju nestresuj s 2 h prestavkou.Zober si, že kojene deti sa tiež nenutia ani nijak inak neodmedzuju.Mamičky koja na požiadenie aj každu hodinu.Ja dokonca, ked bol maly vo veku tvojej malej, tak aj v pol hod. intervaloch.Ked sme prešli na UM,nikdy mi nevypil to, čo mal podla obalu na mlieku.Vždy to bolo o stupen menej,ako by mal na svoj vek.To su len všeobecne normy,riad sa skor tym, či mala pribera a ma dostatočne množstvo pocikanych plienok.Ono sa časom tie pauzy medzi papaniami same predlžia.
19. okt 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaja73 dekuju, mala pribira ... ja ji davam vzdycky kdyz si rekne, jen me zarazi ze mi nekdy to mlicko hodi zpatky, sice ne moc no ale hodi :slight_smile: tak me napadlo jestli prave neji moc casto .... ale asi je to normalni :slight_smile:
dekuju za uklidneni :slight_smile:
19. okt 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
@schnucki - kaja ma pravdu, urcite nenutit......... a hlavne ty bud v pohode, pac ja dycky stresovala a pak to bylo poznat....... hlavne aby pribirala........... jako nam doktor rikal tu 2h pauzu..........ze mame dodrzet....... a kdyztak pridavam cajicek.......ale kazdy ditko je jiny a kazdej pediatr rika neco jinyho...........
19. okt 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kocky mate prosim skusenost, ze dietatku prestane chutit umele mliecko?
My sme od narodenia az doteraz mali Nutrilon, zacali vsak problemy s papanim,
maly o polovicu znizil denny prijem, sotva sme do nho dostali s problemami nejake
mlieko, dnes som skusila Bebu a zacal pit normalne....
je to mozne? prestane mu chutit aj toto nove mlieko, ci ako? :confounded:
19. okt 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine ahoj, len zapadas do nasho vyskumu ze kazde dieta vo veku cca 3-4mesiaciky zacne odmietat nutrilon
nam sa to stalo tiez pijeme babylove z dm a je to ok
takze sa tomu uz ani necudujem :slight_smile:
uz by ste nemali mat problem
19. okt 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 fakt?? o tom som este nepocula, ale asi to tak je...
a dakujem za odpoved :wink:
19. okt 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine v tejto teme sa nas tu dost nazbieralo co sa im stalo to iste
19. okt 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 ja som si necitala prispevky dozadu, len som sem nakukla, ze sa opytam
skusenejsich...a dobre som urobila :slight_smile: som naozaj rada, ze si mi to napisala,
i ked nechapem, preco tomu tak je :( nastastie som mala doma aj Bebu....lebo bola doma cista
psychiatria, bol strasne hladny a jest mi nechcel...
19. okt 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine je to divne, ale stalo sa
snad vam beba uz bude chutnat a maly bude pekne papkat
odkial z ba si?
19. okt 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine - taky se nam to stalo 3-3,5 mesice odmitani Nutrilonu HA, presli jsme na Bebu HA a pije zase jak duha....
19. okt 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 ruzinov :wink:

@ija1 esteze tak, ze si tie nase deti mozu dat ine mliecko :D
ako to robili nase maminy, ked existoval iba sunar?
19. okt 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine a kam sa chodite kocikovat?
19. okt 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 strkovec, ty si tiez z ruzinova?
19. okt 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine nie, ale my sme mobilny, chodime aj na strkovec, aj kuchajdu, aj do auparku
19. okt 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fajn :slight_smile: ved sa mozeme niekedy stretnut, budem rada :wink:
potom mozme poriesit cez IP
19. okt 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine jasne, mozeme
20. okt 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aké máte skúsenosti s UM Hami?
20. okt 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinkaaa Nely z neho zvracala
20. okt 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho dávam malej, chutí jej. aký je vlastne medzi tými mliekami rozdiel?
20. okt 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinkaaa podla mna v znacke a v cene....ale :unamused: ...asi nejakym nepatrnym zlozenim :slight_smile: :wink:
20. okt 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mate niekto skusenosti s kombinovanim dvoch mliek? Moja mala mala problemy s AR Nutrilonu, ale so Sunaru grckala, tak dr povedala, nech AR davame len ked bude moc grckat zo Sunaru - proste to kombinovat.
20. okt 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi prepac, ale nerozumiem otazke?Nutrak AR robi problem, Sunar tiez, lebo grca ti po nom....tak preco neskusis inu znacku??? :confused: A kombinacia v jeden den UM roznych znaciek mi pripada nie velmi vhodne riesenie. :unamused:
20. okt 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junovka Takto.... z AR sa nemohla vykakat vobec... so Sunaru grcka.... tak mi to kazala kombinovat, lebo predtym sme skusali dalsie tri mlieka ktore nechcela vobec papat (Bebu, Nutrilon, Nutrilon HA)
20. okt 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi a ako dlho skusat tu kombinaciu uz?? :confused: Vidis nejaky pozitivny efekt??
20. okt 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junovka este som to neskusala, vcera mi to povedala a moc sa mi to nepozdava... :angry:
20. okt 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi ja by som to nerobila.Radsej skus nejake ine UM mlika, napr. Humana, Hami, Hipp.....neviem ci existuje aj Sunar AR...tak co keby aj ten si vyskusala??
20. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junovka Myslis, ze ked pekne pribera a mame Sunar, je nejaky problem pre jej telicko, ked trochu viac grcka?
20. okt 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi tak to vobec nie :slight_smile: To ze grca, tak to nevadi, pokial to nejde prudom vonku
20. okt 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junovka Prudom len niekedy, ale tak ona pribera 140 g tyzdenne, ukazkovo... niekedy tusim netreba brat doktorov vazne. :rolling_eyes:
20. okt 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi tak si z toho nerob nic :wink: Moja prudom grcala kazdy den, papali sme klasicky Nutrak, inak bola spokojna, ked sme zacali na 5 mesiacov s tuh.prikrmami, tak aj to grcanie u nas prestalo :wink:
20. okt 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok