Umelé mlieko. Ktoré je najlepšie?

bobulka34
4. nov 2007

ahojte používam nutrilon comfort a som s nim nespokojna, mala ma stale problemy s bruskom, divnu stolicu , proste cakala som viac. Rozmyslam nad zmenou mlieko, ale mam dilemu. ake mlieka ste poskusali co sa tykalo kolik?

lublana1
3. feb 2011

@lenocka84 ...dakujeme... 😉

em_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perla200
4. feb 2011

@em_ka no to je dobre že jej krvné testy vysli ok a to tak rýchlo sú výsledky? my sme čakali dva týždne? a to jej dali predtým vypit tu laktozu a tak ju pichali každú pol hodinu?

em_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perla200
4. feb 2011

@em_ka tak potom to nie sú laktozové testy - pozri si to tu na nete ako sa robia....

em_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perla200
4. feb 2011

@em_ka hej? no tak to neviem, ale na slovensku ju ma každé tretie dieťa a necitim sa ako v afrike🙂 ale emka ja som len rada že to nemate len si to mrkni tu na nete a uvidís čo sa tam píse....

em_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perla200
4. feb 2011

@em_ka nemas za čo keby si hocičo potrebovala stačí mi napísat do IP🙂 a držte sa

lublana1
4. feb 2011

@em_ka ...hned ste mali vysledky? my sme tiez cakali dva tyzdne ako perla, aj ked nam brala krv obvodna, aj na detskom gastre, ked sme boli, tak sme tiez cakali dva tyzdne a to nam doktorka tie vysledky posurila... takze neviem, ako vam mohli vysledok dat hned 😕

lubka2886
4. feb 2011

Ahoj taky isty problem mala aj moja dcerka. A potom som jej davala umele mliecko od spolocnosti NESTLE.

em_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perla200
4. feb 2011

@em_ka bezlaktozové od nestlé je AL 110 , potom ma france lait - bezlaktozové a teraz nutrilon low lactose....

lubka2886
9. feb 2011

Ahojte baby, mám iba 1 tyznovu dcerku ktoru nemozem dojcit lebo nemem vobec mlieko. Ake jej mam davat umele mlieka?

lenocka84
9. feb 2011

@lubka2886 ahoj, a v nemocke ti nedali ziadne? na zaciatok sa urcite odporuca HA, ak nahodou mate v rodine alergie, tak jednoznacne HA
a predpis na HA ti moze davat detska lekarka

lubka2886
9. feb 2011

Dnes idem k lekarke tak kupim aj HA. A dakujem

fialocka321
9. feb 2011

lubka2886 ty mozes davat tieto mliecka dcerke: Hami 1, Bebilon 1, Nutrilon 1.

kvetinqa
12. feb 2011

Ahojte kocky, pred casom som sem pisala s tym, ze maly ma zapchu a neviem, co robit. zapchy sme sa zbavili a pred par dnami prisiel dalsi problem. Maly nam odmieta jest. V noci papka uplne ukazkovo, cez den ked mu dam flasku do pusinky, raz potiahne a potom zacne hystericky plakat. za cely den mi vypije max. 200 ml. najprv som si myslela, ze mu prestal chutit nutrilon HA, tak som kupila normalny, opakovalo sa to. Tak som kupila Sunar a reakcia presne ta ista. V noci papka krasne a cez den nic. Takto to trva asi tyzden a uz som z toho zufala. Maly nam zatial nechudne, ale myslim si, ze coskoro zacne ak to takto bude pokracovat. Bola som aj u pediatricky, ktora ho skontrolovala a vyzera byt v poriadku, vraj to moze byt len nejake jeho obdobie...nezazili ste to niektora?

ivanka85
12. feb 2011

@kvetinqa stle bude nejake obdobie🙂a casto sa budu rozne fazy striedat🙂ak nie je chory, neboli ho brusko, kaka, tak treba len vydrzat, zase pride dalsie obdobie, aj u nas sa to meni..

em_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinqa
12. feb 2011

@em_ka tak to si ma velmi nepotesila, ja stale dufam, ze to prejde velmi skoro. maly je zivy, hravy, skeri sa na vsetky smery. Snazim sa na neho nejak netlacit, ale pit a papat predsa nieco musi... kazdopadne drzim palce s prikrmami.

lublana1
12. feb 2011

@kvetinqa ...my sme mali presne ten isty problem... ked sme presli z nutrilonu HA na sunar HA, tak to trvalo este asi cca 3 tyzdne, kym zacal pekne papat, bez placu a cca po 4 tyzdnoch sa nam zvysili aj davky... mliecko by som uz viac nemenila, skuste este vydrzat... drzim palce... 😉

kvetinqa
12. feb 2011

@lublana1 fuha, ze tri tyzdne. a neschudol?

lublana1
12. feb 2011

@kvetinqa ...nenabral ten mesiac vela, ale neschudol, ale potom to dobehol a je z neho krasny baculko... 😀 nam sa to stalo, ked mal cca 4 mesiace...

kvetinqa
12. feb 2011

@lublana1 my budeme mat o tyzden 3 mesiace...No, takze neostava mi nic ine len trpezlivo cakat 😒

lublana1
12. feb 2011

@kvetinqa ...urcite by som este take dva tri tyzdne pockala... 😉 aspon co sa tyka mojej skusenosti... tyzden je malo... a pokial je zivy a hravy, tak urcite... menit casto mliecka tiez nie je pre take male babo dobre...

kvetinqa
12. feb 2011

@lublana1 nemenim, skusila som, aby som zistila, ci to nie je tym, ze mu nutrilon nechuti. Ked som zistila, ze nie, vratila som sa k nemu. Sunar mal asi 10 ml, akonahle zacal robit sceny, vyliala som ho. A kedze v noci papa ukazkovo, tak to zrejme chutou nebude. Ak by to bolo fakt len obdobie, tak to nejak zvladneme, len ja som sa zlakla, ci na neho nemoze ist nejaka choroba alebo ci uz chory nie je...

lublana1
12. feb 2011

@kvetinqa ...a ake mliecko teraz pijete, lebo prave pri nutrilone HA sa to detom casto stava, ze im prestane chutit a tu pomoze len zmena mliecka, my mame 7 a pol mesiaca a odvtedy sme na sunare HA a uz sa nam to nestalo... nutrilon HA pil cca mesiac...

kvetinqa
12. feb 2011

@lublana1 doteraz nam pil nutrilon HA uplne ukazkovo, ked pred tyzdnom zacal vyvadzat, dala som mu Nutrilon 1 a skusila som aj ten sunar. sceny robi pri vsetkych.Tak sme teraz na Nutrilone 1. Nemam v rodine alergie, cize HA nie je nutny, tak asi ostaneme na normalnom...Normalny pije tyzden a hned sa zmenila aj farba stolice. doteraz ju mal zelenu, teraz uz mame zltu...

lublana1
12. feb 2011

@kvetinqa ...tak drzim palce, treba len vydrzat... dufam, ze ten nutrilon obycajny ti prijme a bude papat pekne... 😉