• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Umelé mlieko. Ktoré je najlepšie?

5. februára 2017 
@zuzka444 tyzdne som ratala podla toho kolko ti ukazuje pas....mesiac a 2 tyzdne...preto 6tyzdnov :wink:
31. júl 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj 3-mesacny syn papa momentalne BEBA-SENSITIVE. Predtym sme zacali s BEBA HA PRE, ale bolelo ho brusko. Teraz je to uz lepsie a chystame sa prejst spät na BEBA HA PRE.
8. aug 2013 o 13:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babylove - nutrilon nam robil koliky a presli sme na babylove a mala kaka jedna radost
8. aug 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...my pijeme Babylove 1 PRE ... hned jej sadlo a neskúšali sme nič iné....aj cenovo je to super....
13. okt 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, ako ste spokojné s umelým mliečkom značky HAMI od 0-3 mesiace????
23. okt 2013 o 13:43  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prvapomoc ahoj my davame probiotika biolac baby 1x denne a mame 3 mesiace zacala som dokrmovat s beba HA 1 a nemame stolicu ak mame tak len preto, ze mu pomozem mam skusit mu dat probiotika do mliecka ??? Myslis, ze to pomoze ??? Dakujem
5. nov 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my pijeme mliecka Topfer bio 1 a coskoro uz pojdeme na bio 2 a spat by som uz urcite nemenila!
13. nov 2013 o 14:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada7701
@lulistek ...aj ja mam velmi dobré skusenosti s mliekom Babylove chutí vyborne a tiež cena je super :slight_smile:
13. nov 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moj maly papal od 8tyzdnov France lait 1...ale vzhladom nato ze mal reflux tak sme presli na France lait AR a bolo to omnoho lepsie...chvalabohu po roku reflux presiel. :grinning: ..takze sme presli na Fr.lait 1-3roky...skusali sme aj bebu na zaciatku ale ta nas zapekala...maly co nemal nikdy s kakanim problemy zrazu po bebe mal problem vykakat sa...len sa trapil...a Fr.lait bol užasny od začiatku maly kaka jedna radost....aj 3krat denne....a mliecko je chutne... :wink: a cenovo tiez pristupne....odporucam :wink:
5. dec 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, prešli sme s mojim 5 týždnovým synčekom po zistení refluxu na nutrilon ar 1 a začali nám hnačky a dosť časté, sú penité a vodnaté chcem sa spýtať či mi nevie niekto z vás povedqať či je to normálne alebo nie a či to vlastne može sposobit nutrilon, používame aj espumisan nakoľkjo nás trapilo naduvanie bruška, prosím poradte mi niekto.Dakujem
14. dec 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, tak ako som spomínala vyššie, prešli sme na Topfer bio 2. Nebol žiaden problém, drobec sa hneď chytil a chuti mu. Pekný deň.
30. dec 2013 o 08:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme davali nutrilon a strasne vracal a mal hnacky teraz sme na humane a je vsetko ok.Pekne papa a kaka=)
31. jan 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bjoucik.15 Ahoj, chcem sa opytat, ako ste papali UM Bebivitu, pisala si, ze ti sunar nechcel, tak ze si objednala bebivitu, tak teda ako ti ju dietatko pilo? A ako chutila? zevraj sa ma podobat sunaru, je to pravda?
1. feb 2014 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo sa týka Nutrilonu, je v ňom výťažok z cibule a čakanky, takže práve preto tie časté problémy pri trávení. Prešli sme si tým tiež... Mne doporučili HIPP Bio combiotic, pretože obsahuje probiotiká a prebiotiká a navyše v ňom nie je žiadna chémia. Malý od vtedy nemal žiadne problémy. Paráda.
1. feb 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunny15 Odporučat France lait považujem za trestný čin.... je to najväčšie svinstvo, ktoré sa u nás predáva. Je to odpad určený pre "východný trh"
1. feb 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Náš maly papal nutrilon z neho mal koprivku,neocate z neho nepriberal,potom france lait to bolo strašné,hned išlo kade lahšie teraz baby lovea krásne priberá a strašne mu chutí.Lekárka to zobrala v pohode a tiež,že maminy si ho chvália :slight_smile: :wink: :slight_smile:
1. feb 2014 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 bylo fakt dobrý. Teď už jsme zpátky na Sunaru,ale od 4m jsme kupovali Bebivitu. Chuťově se nedalo přiřadit k žádnýmu mlíku. Je takový fakt dobrý a má alespoň nějakou chuť. Byli jsme s ním fakt spokojení.
2. feb 2014 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klemka nie taka mudra si...vyskušala si ho...či si nejaka odborníčka?
3. feb 2014 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme od 9mesiaca na nutrilone,a uplne bez problemov.všetko ako ma byt :slight_smile:
10. feb 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute baby, vcera vecer som zistila, ze produkty topfer (mlieka, kozmetika a kase) sa uz daju kopovat aj cez ich oficialnu stranku. huraaa :slight_smile: My sme stale na znacke Topfer, a odporucila nam to aj nasa pediatricka sice neskor, ale to neva, my sme na tejto znacke frcali uz davnejsie :slight_smile:
4. mar 2014 o 10:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám výbornou zkušenost s um.mlékem Bebivita-dovážel nám ho známí z Německa,kde patří mezi nejprodávanější a kvalitnější než Nutrilon.Malá ho pila od 2měsíců,bez problémů,prdíků a pravidelná stolice...a další plus je i cena..v Německu stoji 600g balení jen 85kc.
8. mar 2014 o 18:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každému dieťaťu sadne iné my sme ich skúsili viac no jediné ktoré nám sadlo je Hipp študovala som si vsetky mlieka ich pôvod a kdo a prečo ich vymyslel pán Hipp vymyslel na konci rokov 1890 ked sa jeho žene narodili dvojičky a mala malo mlieka deti prospievali a boli zdravé čo bolo výnimočné v tej dobe no a jeho deti a teraz ich deti v Tom pokračujú a keďže sú tak probiotika a praebiotika malý konečne pekne sám kaka;)a hlavne toto mliecko vôbec nepeni...
8. mar 2014 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klemka a odkial to vies? Mas nejake bližšie info?
10. mar 2014 o 04:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za me jednoznacne Nemecka Bebivita, jen pozor, je rozdil mezi tou co se prodava v CR a tou dovazenou z Nemecka.... kdyz nase pediatricka videla slozeni Bebivity, nechapala, ze takove mleko se prodava u sousedu za par supu - ma totiz lepsi solzeni, nez nektera mleka nase (napr. Beba)
10. mar 2014 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opravdu těžko říct , které mlíčko zvolit. Asi každý si projde procesem zkoušení, každé bříško je jinak citlivé.
Měli jsme též různé značky : Sunar ,BEBA normální nebo HA, nakonec jsme zakotvili u Nutrilonu a máme vyhráno. Opravdu nám to maximálně vyhovuje . Takže hodně trpělivosti. :slight_smile:
11. mar 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, zaujímalo by ma, či sa može do materskeho mlieka vmiešať trochu Beby AR, zahustit mlieko, ked ma dieťa reflux.
9. apr 2014 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@allesandra skor NUTRITON, ten je prave pre tieto situacie :wink: drzim palce :slight_smile:
9. apr 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len z toho vraj veľmi zapeka
10. apr 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok