Umelé mlieko. Ktoré je najlepšie?

bobulka34
4. nov 2007

ahojte používam nutrilon comfort a som s nim nespokojna, mala ma stale problemy s bruskom, divnu stolicu , proste cakala som viac. Rozmyslam nad zmenou mlieko, ale mam dilemu. ake mlieka ste poskusali co sa tykalo kolik?

katren
31. júl 2013

@zuzka444 tyzdne som ratala podla toho kolko ti ukazuje pas....mesiac a 2 tyzdne...preto 6tyzdnov 😉

luciav83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nihon7
8. aug 2013

Moj 3-mesacny syn papa momentalne BEBA-SENSITIVE. Predtym sme zacali s BEBA HA PRE, ale bolelo ho brusko. Teraz je to uz lepsie a chystame sa prejst spät na BEBA HA PRE.

lulistek
8. aug 2013

Babylove - nutrilon nam robil koliky a presli sme na babylove a mala kaka jedna radost

monikaza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada7701
13. okt 2013

...my pijeme Babylove 1 PRE ... hned jej sadlo a neskúšali sme nič iné....aj cenovo je to super....

lusina13
23. okt 2013

Ahojte, ako ste spokojné s umelým mliečkom značky HAMI od 0-3 mesiace????

leoivka
5. nov 2013

@prvapomoc ahoj my davame probiotika biolac baby 1x denne a mame 3 mesiace zacala som dokrmovat s beba HA 1 a nemame stolicu ak mame tak len preto, ze mu pomozem mam skusit mu dat probiotika do mliecka ??? Myslis, ze to pomoze ??? Dakujem

lindaa1
13. nov 2013

ahojte, my pijeme mliecka Topfer bio 1 a coskoro uz pojdeme na bio 2 a spat by som uz urcite nemenila!

ge
13. nov 2013

@dada7701
@lulistek ...aj ja mam velmi dobré skusenosti s mliekom Babylove chutí vyborne a tiež cena je super 🙂

sunny15
5. dec 2013

moj maly papal od 8tyzdnov France lait 1...ale vzhladom nato ze mal reflux tak sme presli na France lait AR a bolo to omnoho lepsie...chvalabohu po roku reflux presiel. 😀 ..takze sme presli na Fr.lait 1-3roky...skusali sme aj bebu na zaciatku ale ta nas zapekala...maly co nemal nikdy s kakanim problemy zrazu po bebe mal problem vykakat sa...len sa trapil...a Fr.lait bol užasny od začiatku maly kaka jedna radost....aj 3krat denne....a mliecko je chutne... 😉 a cenovo tiez pristupne....odporucam 😉

magdus1311
14. dec 2013

Ahoj, prešli sme s mojim 5 týždnovým synčekom po zistení refluxu na nutrilon ar 1 a začali nám hnačky a dosť časté, sú penité a vodnaté chcem sa spýtať či mi nevie niekto z vás povedqať či je to normálne alebo nie a či to vlastne može sposobit nutrilon, používame aj espumisan nakoľkjo nás trapilo naduvanie bruška, prosím poradte mi niekto.Dakujem

lindaa1
30. dec 2013

čaute baby, tak ako som spomínala vyššie, prešli sme na Topfer bio 2. Nebol žiaden problém, drobec sa hneď chytil a chuti mu. Pekný deň.

pulienocka
31. jan 2014

My sme davali nutrilon a strasne vracal a mal hnacky teraz sme na humane a je vsetko ok.Pekne papa a kaka=)

dadax84
1. feb 2014

@bjoucik.15 Ahoj, chcem sa opytat, ako ste papali UM Bebivitu, pisala si, ze ti sunar nechcel, tak ze si objednala bebivitu, tak teda ako ti ju dietatko pilo? A ako chutila? zevraj sa ma podobat sunaru, je to pravda?

klemka
1. feb 2014

Čo sa týka Nutrilonu, je v ňom výťažok z cibule a čakanky, takže práve preto tie časté problémy pri trávení. Prešli sme si tým tiež... Mne doporučili HIPP Bio combiotic, pretože obsahuje probiotiká a prebiotiká a navyše v ňom nie je žiadna chémia. Malý od vtedy nemal žiadne problémy. Paráda.

klemka
1. feb 2014

@sunny15 Odporučat France lait považujem za trestný čin.... je to najväčšie svinstvo, ktoré sa u nás predáva. Je to odpad určený pre "východný trh"

pekaska
1. feb 2014

Náš maly papal nutrilon z neho mal koprivku,neocate z neho nepriberal,potom france lait to bolo strašné,hned išlo kade lahšie teraz baby lovea krásne priberá a strašne mu chutí.Lekárka to zobrala v pohode a tiež,že maminy si ho chvália 🙂 😉 🙂

bjoucik.15
2. feb 2014

@dadax84 bylo fakt dobrý. Teď už jsme zpátky na Sunaru,ale od 4m jsme kupovali Bebivitu. Chuťově se nedalo přiřadit k žádnýmu mlíku. Je takový fakt dobrý a má alespoň nějakou chuť. Byli jsme s ním fakt spokojení.

sunny15
3. feb 2014

@klemka nie taka mudra si...vyskušala si ho...či si nejaka odborníčka?

0810
10. feb 2014

my sme od 9mesiaca na nutrilone,a uplne bez problemov.všetko ako ma byt 🙂

lindaa1
4. mar 2014

caute baby, vcera vecer som zistila, ze produkty topfer (mlieka, kozmetika a kase) sa uz daju kopovat aj cez ich oficialnu stranku. huraaa 🙂 My sme stale na znacke Topfer, a odporucila nam to aj nasa pediatricka sice neskor, ale to neva, my sme na tejto znacke frcali uz davnejsie 🙂

veracek33
8. mar 2014

Mám výbornou zkušenost s um.mlékem Bebivita-dovážel nám ho známí z Německa,kde patří mezi nejprodávanější a kvalitnější než Nutrilon.Malá ho pila od 2měsíců,bez problémů,prdíků a pravidelná stolice...a další plus je i cena..v Německu stoji 600g balení jen 85kc.

ada510
8. mar 2014

Každému dieťaťu sadne iné my sme ich skúsili viac no jediné ktoré nám sadlo je Hipp študovala som si vsetky mlieka ich pôvod a kdo a prečo ich vymyslel pán Hipp vymyslel na konci rokov 1890 ked sa jeho žene narodili dvojičky a mala malo mlieka deti prospievali a boli zdravé čo bolo výnimočné v tej dobe no a jeho deti a teraz ich deti v Tom pokračujú a keďže sú tak probiotika a praebiotika malý konečne pekne sám kaka;)a hlavne toto mliecko vôbec nepeni...

katee18
10. mar 2014

@klemka a odkial to vies? Mas nejake bližšie info?

cetvik
10. mar 2014

za me jednoznacne Nemecka Bebivita, jen pozor, je rozdil mezi tou co se prodava v CR a tou dovazenou z Nemecka.... kdyz nase pediatricka videla slozeni Bebivity, nechapala, ze takove mleko se prodava u sousedu za par supu - ma totiz lepsi solzeni, nez nektera mleka nase (napr. Beba)

clare01
11. mar 2014

Opravdu těžko říct , které mlíčko zvolit. Asi každý si projde procesem zkoušení, každé bříško je jinak citlivé.
Měli jsme též různé značky : Sunar ,BEBA normální nebo HA, nakonec jsme zakotvili u Nutrilonu a máme vyhráno. Opravdu nám to maximálně vyhovuje . Takže hodně trpělivosti. 🙂

allesandra
9. apr 2014

Baby, zaujímalo by ma, či sa može do materskeho mlieka vmiešať trochu Beby AR, zahustit mlieko, ked ma dieťa reflux.

katren
9. apr 2014

@allesandra skor NUTRITON, ten je prave pre tieto situacie 😉 drzim palce 🙂

allesandra
10. apr 2014

Len z toho vraj veľmi zapeka