Umelé mlieko. Ktoré je najlepšie?

bobulka34
4. nov 2007

ahojte používam nutrilon comfort a som s nim nespokojna, mala ma stale problemy s bruskom, divnu stolicu , proste cakala som viac. Rozmyslam nad zmenou mlieko, ale mam dilemu. ake mlieka ste poskusali co sa tykalo kolik?

carie32
17. aug 2014

@beruska2327 presne to isté som robila aj ja... Podstatné je koľko ti vydrží potom nakrmeni nepapat.. Mne vydržala tak 3-4 hodiny...

beruska2327
17. aug 2014

Dakujem. Chudak maly, hadam si to nebudepamatat 😀

citronade
30. aug 2014

mali by sme vyskusat v polroku, teraz, prejst z bezlaktozoveho na laktozove um, podla lekara... neboli nam robene testy na intoleranciu ani na alergiu, ale mala mala tazke koliky, dodnes je taka precitlivela na zaludok..po vymeneni mlieka v 2 mesiaci za bezlaktozove F Laite sa stav upravil o 80 percent, pije ho doteraz, ale mali by sme teda skusit uz laktozove...kvoli rastu, mozgu atd... neviete mi poradit UM lahko stravitelne,laktozove a zaroven obohatane na nejake vitaminy, alebo tak? dik.

minqea
1. sep 2014

@citronade my pouzivame sunar complex (nie obycajny sunar), dokonca na zaciatku kym sa mi rozbehlo mlieko som aj prikrmovala. neboli ziadne problemy. za mna a za nase babo, mozem odporucat sunar complex 🙂 nam vyhovuje.

gnajana
9. sep 2014

Ahoj mamičky. Mala by niektorá zaujem o Aptamil Pepti 2, je to to iste ako Nutrilon Ha 2, len pod iným názvom. Ide o 900g balenie. Bližšie informacie v správe. Ďakujem

magdalenagresakova
6. okt 2014

@bobulka34 ahoj mala som ten isty problem ze mala nechcela celkovo znacku nutrilon mam doma vsetky typi nutrilonu. odporučili nam bebu a snou nemam problem ale teraz neako nechce mi pit mlieko tak sa pokusim to France mlieko 🙂

taisijka11
6. okt 2014

ahojte. maly pil do teraz NUTRILON ale strasne s toho grcal kamoska mi odporucila BABYLOVE 1 malemu to aj vijac hutilo len nastal problem v tom ze zacalo ho to zapekat mate niekto s tim skusenost .

frenky6
22. okt 2014

Ahojte neviete mi poradit mala papala nutrilon a strasne ju brusko bolelo a grcala presli sme na sunar premium a to jej nechuti nechce mi pit a tiez ju boli brusko ked ho neako spapa lebo je hladna... neviete mi poradit ake mlieko mam vyskusat alebo ci niektora z vas nema takuto skusenost??

stastenka42
22. okt 2014

@frenky6 my papame od narodenia Hipp bio combiotic a uplne super ho mala znasa, absolutne nic. ..sme spokojni

dollynkaa
23. okt 2014

@frenky6 my sme mali tiez problem s nutrilonom papame sunar a spokojnost

erinka123
25. dec 2014

Ahojte, je rozdiel aj v zlozeni UM , alebo su je to priblizne rovnake ? Nutrilon, Sunar, Beba, Francuzske ? A aky su vyrobcovia neviete???

katchicaa
25. dec 2014

@taisijka11 asi ste už problém vyriešili, ale možno pomôžem iným, my sme tiež začali na babylove a po dvoch týždňoch malého strašne začalo zapekať, tak sme skúsili probiotiká, Infants Dophilus a hneď na druhý deň bolo po probléme, odvtedy kaká každý deň 🙂

divana
5. jan 2015

Cavte baby neviem ci sem este niektora zavyta, ale chcela by som od vas poradit. Mam 4m dcerku a od 6 tyzdnov papame bebu ar lebo mame reflux, ale ten sa nam uz zacal upravovat len problem je v tom ze mame strasne problemy s prdikmy a uz sme vyskusali snad vsetko a nic nezabera tak som rozmyslala ze jej zmenim mlieko ci to nema z neho myslite ze hy to mohlo pomoct?

bubacik25
5. jan 2015

ahojte, ja som aj pri dvojickach aj pri malej od zaciatku pouzivala babylove bio....nemali sme s tym ziadny problem a ani teraz nemame...z nutrilonu ich napinalo a vracali..

dollynkaa
5. jan 2015

@divana najlepsie zmenit mlieko.my sme takto mali problem s nutrilonom. Od mala mame sunar a super odporucam

divana
5. jan 2015

Dakujem baby tak to skusime zmenit a uvidime ;)

janka9988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka9988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1983
25. mar 2015

kočky,ak náhodou....zostalo mi 7ks neotvorených balení NEOCATE, ex. 07-08/2016....

iwusqa
28. mar 2015

My dávame Nutrilon 1 nemáme žiadne problémy ale vela ludi mi odporúča aby som prešla na Sunar že ho viac zasýti .Chcem sa spýtat či je dobré meniť mliečko alebo je dobré zostať pri tom ktore používame?

zuzka1717
28. mar 2015

my sme spokojný so sunarom premium,moja malá mala obrovské problémy hneď ako sme začali dokrmovať....vyskúšali a trápili sme sa s viacerými mliekami a skončili sme pri sunare,odvtedy úplne bez problémou a chuť toho mlieka sa nedá porovnať ani s jedným mliekom

zuzka1717
28. mar 2015

@iwusqa sunar je mlieko s mliečnym tukom, v lekárni mi povedali že tým že to obsahuje je najbližšie materskému mlieku 🙂 takže pre mňa voľba číslo 1

mizu89
13. apr 2015

Ahojte maminy.potrebovala by som poradit.mam 6 mesacneho syna plne kojeneho.momentalne mame dojcensky strajk uz po druhy krat.prvy krat to trvalo tyzden koli zmene prostredia ale potom sa to utisilo no teraz neviem mozno slaby tok alebo malo mlieka...ak to takto bude pokracovat dlho tak by som chcela prejst na UM Sunar len neviem aky????Poradite mi.A este mozem robit kase krupicu... zo sunaru???Dr. ked som sa na toto pytala tak mi povedala ze tieto UM su kravske ako podla mna je to totalna blbost.Ja som bola krmena na sunare a ziadne poblemi.nechcem bebu ani nutrilon lebo je to len biznis a vyzmikanie penazi od mamiciek.

martuska00
24. apr 2015

baby sestra má tiež problém už nevie čo mu má dať,stále ho nadúva má hlieny v stolici niekedy nestrávené mlieko a stále je hladní

dollynkaa
24. apr 2015

@martuska00 vyskusajte popri mlueku aj probiotika bio gaia su velmi dobre.spytaj u dokyny alebo v lekarni.nam pomohli.

martuska00
24. apr 2015

@dollynkaa nevieš ako sa volajú

dollynkaa
24. apr 2015

@mizu89 ja som tiez v 6mesiaci presla na sunar.skusala som aj nutrilon ale zapekal.sunar je uplne super.pijeme ho doteraz.a samozrejme moze aj krupicovu

dollynkaa
24. apr 2015

@martuska00 Bio gaia.zlto biela krabicka

martuska00
24. apr 2015

dávala si ho aj do sunára

dollynkaa
24. apr 2015

@martuska00 to sa dava 5kvapiek na lyzicku.mozes to dat hned rano. do sunaru som ked tak davala espumisan L