Umelé mlieko. Ktoré je najlepšie?

bobulka34
4. nov 2007

ahojte používam nutrilon comfort a som s nim nespokojna, mala ma stale problemy s bruskom, divnu stolicu , proste cakala som viac. Rozmyslam nad zmenou mlieko, ale mam dilemu. ake mlieka ste poskusali co sa tykalo kolik?

prdelkamm
16. jan 2018

Neviem,či to tu už bolo, tak koho zaujíma:

janka12350
21. jan 2018

@ivus29 vieš čo my sme mali aventku a mamku ale kedže na take flašky nevyrabaju nulky tak som jej kupila obyčajnu nuby... ale potom ešte aj Lovi je super a tam vyrabaju nulku..musis si pýtta nulku cumlik a ked ti daju poriadne si pozri či na cumliku nieje napisana jednotka lebo niektorí nechápu heh... ale nuby nulku bez problémov zohnáš..áno to musii ťahať poriadne.neviem no ja už dávam dvojku cumlik ..zrazu si pekne zvykla na jednotku a papkala pomaličky...len zas ked je zvyknuta tvoja na jednotku bude jej nulka velmi pomalá,,a spapa menej..aspon podla mojich skusenosti 🙂 treba vyskušať.kolko má dietatko ?

lensos29
11. apr 2018

U nas vyhrava jednoznacne France lait.. Predtym sme mali Bebu H. A.na odporucanie lekarky, ktora dala na vyber co Bebu alebo Nutrilon.. Asi z toho maju provizie lebo o inych nam nepovedala.. Beba ju strasne zapekala a bolelo ju z nej brusko... Nikdy viac... Su to dost silne mlieka.... A stolicu mala raz za 2 dni...France lait je sice slabsie mliecko no ma stolicu aj dvakrat za den... A davam kazde 3hodky okrem noci.. Lebo malinka nam uplne kludne prespi aj 8hodin v noci... Takze France lait pre mna TOP

maca2017
17. júl 2018
anjelik1678
29. júl 2018
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

Tiez by ma to zaujimalo, pretoze mne zo vsetkeho vracia alebo sa ani nenapije pretoze mu nechuti. Na prikrmy je este malicky a trapi ma to, pretoze moc nepribera :(

jana_moro
30. júl 2018
Používateľ jana_moro je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jana_moro.

@anjelik1678 Vyskúšaj dať sunar premium, s tym mau u nas mamicky velmi dobru skusenost. Obsahuje mliečny tuk a mnoho vitamínov, takže je podobný materskemu mliečku. My ho často kupujeme na feedo, kde bývajú akcie na viac balení a tak.

anjelik1678
31. júl 2018
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

Dakujem za doporucenie, sunar som nedavala, dufam ze mu to teda zachuti :/

jaka02
1. sep 2018

@katuuska aj my pijeme sunsr a celá by som sa opitat ci môže 5tyzdnove dieťa papať každé 2hodiny alebo ked si vypita

jaka02
1. sep 2018

Ako často dávate babstksm papať co si na UM?

katuuska
1. sep 2018

@jaka02 a koľko vypije na jednu dávku? Zas aby nebolo prekrmene,predsa len tieto umelé mlieka majú iné zloženie a inak sa trávia ako materské mlieko...

janka54321
27. jún 2020

Baby poraďte, ako je najlepšie urobiť zmenu UM pri mesačnom babenku?.. Momentálne pije nutrilon HA a chceli by dat Bebu?.. Teda, ci zrazu, či ako miešať dávku?.. Vdaka

sisi2212
27. jún 2020

@janka54321 ja som len zo dna na den zacala davat druhe a v pohode vsetko, ziadny problem, presla som z hippu na Kendamil

miceva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz