Umelé mlieko. Ktoré je najlepšie?

bobulka34
4. nov 2007

ahojte používam nutrilon comfort a som s nim nespokojna, mala ma stale problemy s bruskom, divnu stolicu , proste cakala som viac. Rozmyslam nad zmenou mlieko, ale mam dilemu. ake mlieka ste poskusali co sa tykalo kolik?

millada
11. apr 2010

simi, 😵

millada
11. apr 2010

inak, predavam madarský nutrilon MILUMIL, lebo som si to zratala a mam nejako vela 😅 Som len pozerala pri objednavani, aby bolo poštovné vyhodne a mohla som radsej aj z 2-ky zobrat, ale ja som naobjednavala 1-ku... 😒 Ak by ste niekto chceli, tak mam to aj v bazari, 900 g za 8,10 € 😉

zuzankast.
12. apr 2010

ahoj, tak jsem tu zas. Dvakrat sem zkusila dat male vecer tu trojku Hipp a v noci mi pobrekavala, asi ji bolelo brisko ci co. Protoze hlady se budi uplne, tohle byla v polospanku. Tak nevim, jestli sem ji mlicko namichala moc silny - je to jina znacka, jina priprava. Pred tim sme mely Bebydream a problem nebyl.Bohuzel trojku v kramu nemeli, ani nevim, jestli ji delaj.
Nebo ze by to bylo tou zmenou a potrebuje si zvyknout?

latvia
12. apr 2010

alebo mala len zle sny...moj mi to robi uz peknych par noci...prehadzuje sa, mrnci...

blumka
12. apr 2010

zuzanakst, z jednej noci by som neposudzovala..pockaj par dni mozno tyzden, dva a uvidis potom, ak sa to bude opakovat tak to moze byt mliekom ale mozno naozaj len nahoda ze akurat v tu noc co si jej dala nove mlieko bola takato 😉

zuzankast.
12. apr 2010

prave ze to byly uz dve noci za sebou. Mala jinak v noci place hodne malo kdy - naposled to bylo snad pri zoubkach, uvidim zitra 😕

ciko85
13. apr 2010

ahojte,ja by som potrebovala poradit..moja dcera je na UM beba premium a po kazdom papani sa nam pogrcia a preto rozmyslam ci by som nemala zmenit mliecko...myslite,ze mozem vyskusat Bebu AR bude to vobec lepsie alebo sa mam o tom poradit radsej s lekarom?

latvia
13. apr 2010

ako dlho uz papa tu bebu? a ako dlho uz grcka? zavolat doktorovi by si mohla, len pre uistenie ze robis dobre....ale ak vam tato beba nesedi, tak urcite zmenit...len kto vie za aku... 😕

ciko85
13. apr 2010

latvia dakujem,ze si napisala...no pije ju asi 4t len zo zaciatku to vracanie nebolo az take silne ako teraz a nevies ci to mlieko AR je vobec na to vracanie..asi nam bude treba nejake hustejsie...sice som velmi tu Bebu menit nechcela lebo inac sa mi nezda zla nemame ani bolesti bruska aj kakame len to vracanie nas zlosti 😠

latvia
13. apr 2010

AR by malo byt antirefluxne, ze? malo by to byt proti vracaniu( refluxu) len ci vobec tvoje dieta ma reflux....inac grckanie je u malych deti caste...kolko ti vygrcka?

ciko85
13. apr 2010

dost casto,po papani stale aj ked si krgne...vlastne negrcia len,ked ju mam na rukach,ked ju dam lahnut tak sa jej mliecko stale vracia do ust a uz zacala aj po 2-3hodinach ale uz to je take huste ☹

katkazabka
13. apr 2010

ahojte chcem skusit dat kozie mlieko malemu ma 8 mesicu neuskodi mu to bo normalne krabicove uz pije?

latvia
13. apr 2010

asi by som radsej zavolala doktorke, ci mozes to AR mlieko....nemalo by cast hradit aj poistovna? by si mala lacnejsie...

katka....no, neviem ci by som davala kozie mlieko ani nie rocnemu babatku....a krabicove mlieko je chudobne na zelezo ktore babatko potrebuje....ja by som s kozim pockala do roka, ale je to na tebe....ziadna doktorka ti to "neodobri" si myslim...

katkazabka
13. apr 2010

no asi aj ja pockam bo kozie je dost silne ako manzel ho pijal od 8 mesiaca povedala mi svokra a on nevie co je lekar nepozna ziadnu chorobu preto som mu to chcela davat. ale tak nepapa len mlieko papa aj jogurty atd vsetko mozne uz

katkazabka
13. apr 2010

ake AR mlieko? a poistovna nehradi ziadne mlieko aspon co som kupovala sunar 🙂

latvia
13. apr 2010

poistovna hradi urcite druhy mlieka, len treba mat doporucenie od gastroenterologa 😉
a jasne, kozie mlieko je jedno z najzdravsich, to uznavam, a je dobre ho davat, len si nemyslim ze 8mesacnemu dietatu, ale to je zas len moj pohlad, mozno niekto iny ma iny nazor 😉
aj my papame joguty uz od 7 mesiaca, ale pijeme stale umele mlieko...planujem krabicove az po roku

ciko85
13. apr 2010

dakujem latvia,skusim zavolat radsej doktorke...a tu sa asi to mlieko nepreplaca zijem v zahranici ale skusim si to zistit 😉

katkazabka
13. apr 2010

tak o peniaze nejde ci to hradi poistovna ale oto ze on bol zo sunara stale hladny a teraz nieje po kravskom mlieku a jogurty papa uz od 5 mesiaca xi vies svokra maju kozu a ta povedala ze co mu nedam kozie mlieko ze potom nebude vediet co je lekar len nemozem mu ho davat ciste ale riedit vodu bo to je huste a silne mlieko

latvia
13. apr 2010

tak ked ti svokra odporuca tak ho daj

katkazabka
13. apr 2010

no skusim xi tak idem ja off maj sa zatial cauko a dikes za radu

latvia
13. apr 2010

aby si ma nepochopila zle, ja ti kozie mlieko neschvalujem 😉 ale presviedcat ta ze je na to tvoje dieta este male, nebudem, mam pocit ze ty si uz rozhodnuta ho dat 😝

gabika_83
13. apr 2010

Ahojte babenky, mozete mi poradit? Potrebujem zistit ake sa daju na Slovensku kupit umele mlieka. My zijeme v zahranici a zanedlho sa po prvy krat chystame s drobcom na dovcu na SK. Maly ma 5 mesiacov, zatial ho vylucne kojim, ale na SK budeme mat strasne vela vybavovaciek, behani po bankach a uradoch a je mozne ze maleho nam bude strazit sestra alebo mamina a rozmyslam ze pre istotu kupim aj nejake umele mlieko keby som nebola pobliz a nemohla ho nakojit. Lenze chcela by som nejake take, co sa potom bude dat zohnat aj tu v Irsku, aby neskor, ked bude prechadzat na UM, mal to iste, lebo zevraj by sa nemali striedat tie mlieka. Tu som videla v obchode znacky ako Aptamil, SMA, Cow and gate...maju niektoru z nich aj u nas, ci mam radsej kupit tu a zobrat so sebou ked pojdeme na Slovensko. Diky!

latvia
13. apr 2010

ziadne take ktore pises som tu nevidela. ak sa bojis striedania tak si radsej dones so sebou 😉 ale zas velmi velku sarapatu so striedanim nenarobis, pokial nema alex nejake problemy.

latvia
13. apr 2010

aaaaaaaaaaaa aptamil je slovensky nutrilon 😉 tak nemusis kupovat

gabika_83
13. apr 2010

Latvia, super, diiiiiiiiiky! 😉 Takze nutrilon. Maly zatial nemal ziadne problemy, je to chlapisko ako buk 😀 , len dufam ze mu nenarobim nejaku sarapatu umelym mliekom, ale snad nie. Najradsej by som ho kojila co najdlhsie, ale tak ci tak sa po navrate z dovolenky na SK musim vratit do prace 😖 takze asi budeme musiet prejst na UM.

latvia
14. apr 2010

tuto ich mas

latvia
14. apr 2010

tak este raz 😀

bibione
14. apr 2010

a preco by si musela prejst na UM? pokial mas mlieko,odsavaj si a narob zasoby

latvia
14. apr 2010

myslim ze je trosku obtiazne robit si zasoby UM a potom ich brat do lietadla 🙂 alebo ich robit doma ked ma vela vybavovaciek po meste...ale itak si myslim ze to myslela len "keby nahodou" 😉

bibione
15. apr 2010

latvia: no neviem 😕 sak v lietadle nebude tyzden,ja keby som mala mlieko,tak ma ani nenapadne dat krpcovi umele