Umelé mlieko. Ktoré je najlepšie?

bobulka34
4. nov 2007

ahojte používam nutrilon comfort a som s nim nespokojna, mala ma stale problemy s bruskom, divnu stolicu , proste cakala som viac. Rozmyslam nad zmenou mlieko, ale mam dilemu. ake mlieka ste poskusali co sa tykalo kolik?

latvia
8. máj 2010

hami ha 3 nieje

janka_pn
8. máj 2010

ja som po odstaveni v 11tich mesiacoch dala nutrilon asi tri mesiace a potom sme presli na babylove, na ktorom sme dva krat za den doteraz. pije 200 rano a 200 vecer, spokojna, brusko neboli, ani tak sladke nie je a cena je tiez prijatelna...

adka12
8. máj 2010

No my máme od narodenia Nutrilon HA, ale doteraz nám ho predpisovala doktorka a vyšiel nás 7€ a od roku ho už predpisovať nemôže. Preto chcem zmeniť mliečko, lebo 13€ za plechovku je pre nás strašne veľa.... My dávame mliečko ešte aj do kaše...

lenocka84
8. máj 2010

adka ahoj
az do 1 roku sa ten nutrilonmoze predpisovat? to je super, ja ho mam za 5,81eur s receptom, bez stoji 10,25

latvia
8. máj 2010

a kolko vydrzi 1 plechovka? ved uz prikrmujes, ci nie? 😕

adka12
8. máj 2010

lenočka tak nás aj na predpis výde cez 7€ a bez predpisu tu v Bystrici 13€ 😠
Latvia prikrmujeme, ale mliečko ešte pije ráno, doobeda keď zaspáva a poobede keď zaspáva. A večer robíme kaše nemliečne, čiže dávame mliečko aj tam. Plechovka nám vydrží tak max. 5, 6 dní

millada
15. máj 2010

pokračujuce mlieka su od ukončeneho 5. mesiaca??? Myslela som, ze od ukonč. 6.mesiaca 😲

latvia
15. máj 2010

od 6. ale mozno na niektorych je ze od 5. vacsina je od 6.

millada
15. máj 2010

To som prave čitala v tej knihe Mama a ja, ze pokračujuce mlieka sa začinaju davat od ukonč. 5.mesiaca 😲 Tak teraz neviem, či ta 6+, čo je na krabici sa mysli začiatok šiesteho alebo ukončeny 6.mesiac

latvia
15. máj 2010

na nutrilonoch pise od ukonceneho 6.m

latvia
15. máj 2010

ha, slepa som 😝 od 5.mesiaca 😀

blumka
15. máj 2010

ja myslim ze ked je napisane 6+ ze to je myslene od ukonceneho siesteho...

blumka
15. máj 2010

latvia, sa nepredbiehaj, hej? 😀 😀 😀

latvia
15. máj 2010

hami 6+ a pod tym pise od ukonceneho 6.m

latvia
15. máj 2010

blumi 😀 😀 ty si jak moje siamske dvojca, kde ja tam i ty 😀

blumka
15. máj 2010

sak som si vsimla ze sa akosi casto stretavame 😀 😀 😀

latvia
15. máj 2010

sunar 2HA tiez od ukonceneho 6.m

millada
15. máj 2010

ste si vy dve pokecali? 😀 Ale dik za odpovede 😉

latvia
15. máj 2010

😀 to vies, ked sa "pozname", musime prehodit slovko 😀 ale odpoved sme ti dali 😉

blumka
15. máj 2010

😀 😀 idem obcas okolo tak aspon si pokecame 😀 😀

emak
17. máj 2010

Ahojte, mám 3 týždňovú dcérku - v nemocnici sme papali nutrilon ale trošku ju zapekal, mala zlé noci. Tak som prešla na Bebu HA 1 prvé dni boli v pohode ale teraz je to horšie, raz už aj riadne všetko vyvrátila, má koliky, pučí sa. Mám skúsiť prejsť na nutrilon omneo? Naša lekárka mi nehce predpísať umelú výživu na recept - závisí to od výrobku že je HA keby bola obyčajná tak to predpíše? Dík za radu

latvia
17. máj 2010

nemala by si menit umele mlieka len tak ....a pokial ma fakt koliky, tak jej ziadne z mliek nemusi sadnut. radsej by som sa poradila s dr. resp. s nejakym detskym gastroenterologom, ci menit mlieko alebo nie..

latvia
17. máj 2010

a myslim ze na tie speci mlieka musi byt odporucanie od gastro alebo alegodoktora....ale na 100 pro som si nie ista

latvia
17. máj 2010
kuspitka
18. máj 2010

ahojte,
chcela by som sa opytat kto pouziva ohrievac flias .
viete mi poradit?napiste mi prosim do IP.
ada

millada
18. máj 2010

zaujimave, ze bebilon 3 je od jedneho roka a nutrilon 3 je od ukonč. 10.mesiaca 😲 Je tam rozdiel v zlozeni?

dzio2
19. máj 2010

millada , nieje rozdiel je to to iste , len kazda krajina ma in e podmienky na rozdelovanie mliecka pre babatka a deticky, tak preto to ,je to iba o tabulkach v zdravotnictve 😉

millada
19. máj 2010

dzio, dakujem 😵

tulipanike
25. máj 2010

ahojte, len taka zvedava otazocka: to vsetky papate nutrilon? 🙂

motylik22
25. máj 2010

tulipanike mne v lekarni povedali 80percent deti papa nutrilon... 🙂 mozno plati pravidlo ze drachší a kvalitnejsi 😀