Umelé mlieko. Ktoré je najlepšie?

bobulka34
4. nov 2007

ahojte používam nutrilon comfort a som s nim nespokojna, mala ma stale problemy s bruskom, divnu stolicu , proste cakala som viac. Rozmyslam nad zmenou mlieko, ale mam dilemu. ake mlieka ste poskusali co sa tykalo kolik?

pipussa
21. jún 2010

@blumka
ja mam recept, ale aj tak to chcem kupit co najlacnejsie...
niekde je rozdiel aj 2 eura na balenie, a to je sakra rozdiel...

pipussa
21. jún 2010

@lenocka84
bebu od zaciatku davali v porodnici a odporucali mi v nej pokracovat....
zatial neriesim ine mlieko, kedze ho maly celkom dobre znasa, nebudem zatial menit

lenocka84
21. jún 2010

@pipussa aha, no kazdy lekar iny nazor. nam dali nutrilon,

ivanek
21. jún 2010

Hezký večer 🙂
nemáte někdo zkušenost, že by UM víc zahleňovalo? Malý má od 1 měsíce Hipp Plus (střídám to s Hipp Bio) a zdá se mi, že čím dál víc chrčí. Rýmu nemá.
Přemýšlím, jestli nemám zkusit změnit značku. Ale vůbec nevím jakou. První 3 týdny měl Nutrilon a měl z něho zácpy 😢

Máte zkušenost s UM Babylove z DM?

moon1979
21. jún 2010

no neviem, ale ja mam tiez ten pocit, tiez chrci, ale je zdravy. a papa nutrilon

junovka
21. jún 2010

@ivanek skus zmenit znacku, mozno mu nerobi urcita zlozka v danom UM dobre a reaguje takto...detto
@moon1979 😉

ivanek
21. jún 2010

Moon, vím, že chrčení je fyziologické (či jak to nazvat), ale mně se právě zdá, že se to horší. Ale možná ho taky teď víc pozoruju 😀

ivanek
21. jún 2010

junovko, díky. Já se k tomu odhodlávám, ale je mi to líto. Hipp mu moc vyhovuje

junovka
21. jún 2010

@ivanek pokial to nastalo po zavedeni Hippu, tak asi moc mu to nevyhovuje 😕 ...ale, citam tu, ze mu striedas Hipp Plus a Hipp Bio....preco??

lenocka84
21. jún 2010

@ivanek my mame tieu nutrilon, HA1 a aby sme nemali zapchu uzivame kvapky biogaia, probiotika

junovka
21. jún 2010

@lenocka84 podla mna, ked ma raz dieta zapchu z nevhodneho UM, tak mu proiotika nepomozu 😉

lenocka84
21. jún 2010

@junovka myslis ze hipp nie je dobre UM?

junovka
21. jún 2010

@lenocka84 neviem, nemali sme s nim skusenost 🙂

lenocka84
21. jún 2010

@junovka my sme mali zapchu z nutrilonu ha, a pomohli nam probiotika, upravili crevnu mikrofloru

junovka
21. jún 2010

@lenocka84 tak potom fajn 🙂 ....pisala som len svoj nazor 🙂

lenocka84
21. jún 2010

@junovka ja tiez, a skusenost. nam to poradila priamo dr. ze aby sme dali
a som rada ze pomohlo lebo maly sa fakt trapil

ivanek
21. jún 2010

junovka, líp se mu kaká.
To právě nevím, jestli to bylo po zavedení Hippu. Chrčel vždycky (to i starší děti), ale teď si právě nejsem jistá, jestli už nechrčí moc. Ale je zdravý, nic mu není, "jenom" chrčí

Zajímá mě, jestli má někdo zkušenost, že opravdu určitý typ UM prcka zahleňoval víc.

Malému taky probiotika pomohly 😉

nanika
22. jún 2010

pipussa, skus skocit do Hainburgu a pozri tam. My sme sice kupovali obycajnu Bebu, ale mozes skusit Bipa a DM, ak nebude, tak nejaku lekaren, my sme si takto chodili raz mesacne autom a oplatilo sa mi to. Teraz sa mi vdaka laktacnym poradkyniam dari skoro uplne kojit, tak uz chvalabohu ten problem nemam...

pipussa
22. jún 2010

@nanika
ahoj nanika, ked spominas laktacne poradkyne...
najskor si nemala mlieko, alebo ?
ja mam malo mlieka, asi 100ml denne nacvrkam, som po sekcii, a nasledne hned po 3tyzdnoch po operacii slepeho creva... a to som rodila pred 5tyzdnami...
takze som rada, ze vobec este nejake mlieko mam...
ty si na tom ako ?

tulipanike
22. jún 2010

@pipussa fiha, tak to dobre nacvrkas 🙂
ja som take stastie nemala, mala si vytiahla strasne malo, a ani odsat sa mi nic nepodarilo

pipussa
22. jún 2010

@tulipanike
ale to za cely den.... 100ml, takze nic moc......

tulipanike
22. jún 2010

@pipussa no mne sa ani to nepodarilo, na jeden krat tak za lyzicku odsateho mliecka

pipussa
22. jún 2010

no, tak to som potom fakt dobre na tom 🙂

martina46
23. jún 2010

@ivanek nasa mala pije hipp, ten s probio a nemame problemy, zatial je to ale iba asi 10 dni.

martina46
23. jún 2010

@ivanek este som sa chcela opytat na to hipp bio, tam som nenasla, ze by malo probiotika, ma? ako chuti oproti tomu obycajnemu? no ked ich striedas, porovnavala si zlozenie, je to zlozenim to iste?

ivanek
23. jún 2010

martino, složení je stejné. Bio neobsahuje probiotika a taurin. Jinak je všechno úplně stejné. I stejné výživové hodnoty.

moon1979
23. jún 2010

baby, ak sa mi zda ze je pre maleho silne mliecko, mozem mu ho trosku zriedit? teda napr. namiesto 4 odmeriek dat 3? moze sa nieco stat?

blumka
23. jún 2010

@moon1979 ak to budes robit stale tak, tak nedostane tolko zivin kolko ma z mlieka dostat...raz za cas to robim aj ja, kvoli tomu aby mala Juli viac vody z toho 😉

perla200
23. jún 2010

@moon1979 a to ako na to prídes?

sunea
23. jún 2010

@moon1979 Preco riedit? Akoze juste mlieko? Nechapem. Napr Beba 1 ma uplne inu konzistenciu, ako Beba 2 a 3 (trojka je hustejsia, ako krupica), tak to ma byt.