Umelé mlieko. Ktoré je najlepšie?

bobulka34
4. nov 2007

ahojte používam nutrilon comfort a som s nim nespokojna, mala ma stale problemy s bruskom, divnu stolicu , proste cakala som viac. Rozmyslam nad zmenou mlieko, ale mam dilemu. ake mlieka ste poskusali co sa tykalo kolik?

denisateniska
14. nov 2015
Používateľ denisateniska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od denisateniska.

sestrina malá mala pomerne veľké problémy s refluxom a vždy keď sa napapkala tak sa pozvracala, nakoniec segra našla toto hipp.sk/mlieka/produkty/specialna-dojcenska-vyziva-hipp/hipp-ar-bio-specialna-dojcenska-vyziva/ a zatiaľ vyzerá že pomáha (samozrejme bola aj u lekára nie že by to chcela liečiť sama) jas om ani nevedela že nejaké takéto špeci existujú, ale myslím, že nedá sa jednotne povedať ktoré je úplne úplne najlepšie u každého vyhrá iné

elisvic
15. nov 2015

@mizu89 Sunar chuti podla mojej chuti velmi dobre. vonia. sladucky. rozplyva sa na jazyku 😀

elisvic
15. nov 2015

@denisateniska to mas uplnu pravdu. U kazdeho dietata zapasuje nieco ine. 😉

vaness3388
16. nov 2015

@adulicek82

Ahoj mala som presne ten isty problem s maalou a doktorka nam predpisala Nutrilon Alergy and Digestive care, to je na travenie a alergiu.pokial z Ar nutrilonu sa vuhadzal je treba zisiti ci nema alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka a preto odnieta aj to druhe mliecko, pretoze ho boli brusko. Odporucam tento nutrilon no pozor povedz doktorke ze sa moze davat iba 8 (450g)krabic na mesiac aj to len na skusku potom treba navstivit gastro nech ma doktorka.povolenie ho davat aj nadalej.

vaness3388
16. nov 2015

Dalsia vyhoda je ze toto mliecko naa recpet stoji len 3eura ja som.zaplatila.cca 30eur na meesiac za.mlieckko a.to.moja mala.je dobry papkacik 🙂

manuelala
16. nov 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

Ja som ešte asi ani nepočula o maminke ktorá by na prvý krát našla UM ktoré by sadlo, ale to je tak isto ako u dospelého človeka... sto ľudí sto chutí a to platí aj pri bábätkách, aj keď som čítala že ktoré je naj každá povie že iné

sardinka335
16. nov 2015

@manuelala nám sadlo na prvý krát..kazde z mojich 3 deti pilo Nutrilon, nemali sme chvala bohu nikdy nejake problémy. Ale ako pišeš čo mamička to ina skusenosť a kazda povie niečo ine. Ale nevadí, človek sa aspon niečo dozvie, urobí si nazor.

manuelala
18. nov 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

@sardinka335 tak to ste mali dobre 🙂 veru tak aspoň si spravíš nejaký ten prehľad čo sa predáva, zas ak mi niekto povie, že s tým vôbec vôbec nemal dobrú skúsenosť tak asi kašlem nato ale ak povie, že to bolo v pohode tak sa za tým aspoň pozriem 🙂

ivulkap
18. nov 2015

My sme pouzivali sunar complex a nemali sme s nim problem.

mnamko
18. nov 2015

Nasej najlepsie pasovalo francuzske

13katarinka13
29. nov 2015

Ahojte maminky, mam na predaj Bebu sensitive 5*400g
Malému nesedí☹ dohodneme sa aj na cene 🙂

zuzka_1985
4. jan 2016

moj syncek vyskusal niekolko mliecok. teraz ma 2,5 roka, stale pije UM a momentalne je na Amilk Bifido. povodne sme ho chceli len odskusat, kvoli probiotikam, co obsahuje, ale zachutilo mu a tak ho pije 😀

stastnablcha
5. jan 2016

@zuzka_1985 kde ste kupili Amilk Bifido? ja som dostla par vzoriek a kedže ešte kojim toto mam len pre strýčka príhodu na dokrmovanie. Nechcela by som prebiehať na iné, vraj to nerobí dobrotu.

adelita37
5. jan 2016

Pre nas bolo najlepšie hipp a baby love z dm...

zuzka_1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzulikmichalik
9. jan 2016

Ahojte maminky 🙂 , mám doma neporušene balenie Nutrilon HA 1 800g, ktorá z vás má záujem, kontaktujte ma správou. Nasej malinkej sme ho plánovali dávať, ale nakoniec sme skončili na inom mliečku. Pekný večer všetkým

lenka369
10. jan 2016

ahojte mamicky, prosim o radu mam 2 mesacneho synceka uz 4 tyzdne sme na umelom mlieku Nutrilon HA, najprv som len dokrmovala teraz je uz iba cisto na UM, ale je velmi nekludny stale sa puci splakuje, vyrusuje ho to zo spanku, a to kaka kazdy den. aj casto zvracka nie vela ale stale nieco vybehne. pomohla by zmena mlieka mal niekto podobnu skusenost? ake vam pomohlo? Myslim ze za mesiac by si uz mohol zvyknut na to mliecko...

michaela1711
10. jan 2016

Ahojte my sme používali do polroka nutrilon a teraz od pol roka sme uvažovali či pokračovať či nie ale teraz nedávno sme prešli na sunar comfort a sme spokojnejší ako s nutrilonom. Nutrilon nieje zly ale mne sa zdá že bol po nutrilone viac hladnejší stále mu chýbalo mlieko a teraz mu dávam sunar druhý deň a vôbec mu nič nechýba a nutrilon 2 sa dáva na 240ml vody 8 odmeriek a sunar na 200ml 6 odmeriek a je z neho najedený a ani ho tak nevygrckáva ako nutrilon neviem to je moja skúsenosť a Sunár comfort je o moc lacnejší ako Nutrilon. My keby sme sa mali ešte raz rozhodovať určite by som zvolila Sunar.

autumn11
11. jan 2016

ahojte, my sme zacali nenatalom, potom nutrilon comfort. Mali sme problemy s bruskom, ale moc nam nic nepomahalo. Po pol roku sme presli na sunar. Chutovo bol fajn, maly ho toleroval, ale stale sme mali obcas problemy s kakom. Teraz som vyskusala amilk bifido, nakolko su tam probiotika. Berieme ho uz asi tri tyzdne a posledny tyzden badam, ze sa lahsie vykaka. Tak hadam sme uz nasli nieco co synovi chuti aj sadne na brusko. Uz by som fakt nerada zase menila mlieko.

kaja16
14. jan 2016

Ahojte maminky.Prosim vás viete mi poradiť aké mliečko dávať pri tvrdej stolici?Máme 6tyzdnov a sme len na UM dávame francúzske ale malinky sa nevie vykakat iba s pomocou teplomera :( rozmýšľam nad Amilk Bifido máte niekto skúsenosti ? Dakujem

stastnablcha
27. jan 2016

ahoj ja som bola presvedcena ze aj toto babo uspesne odkojim.. ale nedari sa... s prvym som mala strasne problemy so zapekanim, rektalna rurka bola moj verny kamarat :( toho som sa bala aj teraz... skusili sme nutrilon, ale skoncili sme na amilk bifido a celkom sa da... aspon teda ked to porovnam s prvym... pocvicime, poprdkame a dobre je🙂

tatranka321
27. jan 2016
Používateľ tatranka321 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tatranka321.

@adelita37 s hippom mliekom suhlasim, aj u nas sadlo najlepsie

tatranka321
27. jan 2016
Používateľ tatranka321 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tatranka321.

@stastnablcha poprdkavame, dobre je :D super :D u nas zachutilo dcerke odmalicka HiPP 1 BIO Combiotik, toto mlieko mi odporucila aj moja svagrina, deticky ho dobre znasaju a moja tiez 🙂

stastnablcha
28. jan 2016

@tatranka321 na kolko to mliecko vyjde?

kaja16
28. jan 2016

@stastnablcha v tescu je za 11 a V Dm 12 eur

erinka1911
28. jan 2016

Nam sadol jedine Sunar complex..

elisvic
28. jan 2016

@erinka1911 aj nam, od kedy ho dcerka pije tak ma kazdy den stolicu, a nema zapchu, neboli ju brusko, 😉

erinka1911
28. jan 2016

@elisvic presne..ja som pol roka kojila,no moje nestacilo a kym sme nasli vhodne mlieko sme sa riadne vytrapili ☹

beruska2327
28. jan 2016

ahojte. Ako ste postupovali s UM u starsich deticiek? Moj bude mat 18 mesiacov, stale pije 3x 180-210 ml mlieka denne. Davam mu Bebu 3, aj ked od 16 mesiacov je uz 4-ka. Tym, ze pije stale dost mlieka, tak zostavam na trojke, ta je robena pre 3-2 davky denne. Stvorka je na 2-1 davky denne.
S dr. to riesit nechcem, lebo ta mi uz na 15 mes poradni povedala, ze pije vela mlieka, ze uz by tolko nemal... 😖

ivulkap
28. jan 2016

@beruska2327 a co tak prejst na plnotucne mlieko????My ho davame uz od nej. 13 mesiaca a vsetko je v poriadku. A to,ze pije vela mlieka je len dobre...