Umelé mlieko pre 5 týždňové dieťa

lulka13
19. sep 2016

Zdravim,nemohli by ste mi niekto poradiit? mala ma mesiac a tyzden,zacali sme krmit nutrilonom,lenze nevydrzala mi spat uz ani tri hodiny,ako keby ju nezasytilo,tak som zacala kupovat BABY LOVE 1.... zo zaciatku uplna topka. kaka mi dva az tri krat za den,prdiky ma ale zasa sa mi zda ze jej to ako keby nestaci a vypije mi 125 ml... po hodine a pol sa zobudi...z nutrilonu aj tazko kakala... neviete mi pomoct ktore mliecko mam teraz vyskusat??? 😥

evittam
19. sep 2016

@lulka13 Ahoj, pri synovi sme mali tzv.francúzske mlieko a až potom Nutrilon. Pri dcérka od začiatku Nutrilon, potom Babylove z DM. Nemali sme problémy so žiadnym.

lulka13
autor
19. sep 2016

@evittam a to francuzske kde kupim??? dakujem

lulka13
autor
19. sep 2016

@evittam jejda dakujem velmi pekne ..... od dnes skusam 😘😘😘😘😘

sara07
7. okt 2016

dojčené dieta bežne spí 2 hod, záleží či chceš dojčit alebo je spanie prednejšie ale dá sa to

salome51
7. okt 2016

@lulka13 dcérka mojej sestry má 4 mesiace a spí max. 2 hodiny vkuse. Za to cez noc sa jej už nebudí. Dá jej jesť o 23hod a spí jej do 6hod. Kupuje jej Hipp Bio Combiotic. Ja kojím a malý mi neprespí viac ako 2 hodiny to isté aj v noci. Starší syn mal reflux tak mal Nutrilon AR, ale tiež neprespal vac ako 2 hodiny cez deň a to véééľmi dlho takmer do roka a na prvú noc bez zobudenia sme čakali rok a 11 mesiacov 😂. Takže z môjho pohľadu je priam utópia očakávať od 5 týždňového dieťatka aby toľko spalo. Takže z mojej strany odporúčam skúdiť to Hipp alebo starý dobrý rokmi overený Sunar.