Umelé mlieko pre predčasniatka

4. aug 2020

Ahojte , mám dvojičky narodili sa mi predčasné v 34 tt, teraz u 3 dní už idú mať mesiac a nemám dostatok mlieka tak potrebujem dokrmovat ..doktorka nám predpísala Nutrilon nenatal ale detičky sú po ňom nekludne , strašne sa mi pucia akoby ich bolelo bruško. Tak som okamžite ho prestala dávať..viete mi poradiť aké mliečko je najlepšie ? Počula som o babylove alebo aj o France lait ..

parvinka0001
4. aug 2020

Ahoj ja mam sice dvojky 37tt ale jeden mal lem 1590 a druhy 2950.tomu mensiemu som davala nenatal tiez ale len pokym nepribral na 3kila .potom som skusila dat bebu co aj druhemu som davala a bolo dobre .ked mali 3mesiace presli sme na babylove lebo strasne isla beba do penazi

marta1987
4. aug 2020

Ahoj, moje predcasniatko 27tt papal predcasniatkovsku Bebu ,pri tej sme ostali aj pri pokracovacich mlieckach.

lenzas
4. aug 2020

Aj my mali Bebu, do 4,5kg discharge, neskor HA. Ale teda najlepsie je to, co bude dieta dobre tolerovat. Som chcela neskor prejst na Profuturu, kedze takmer jedina nemala palmovy olej, ale museli sme sa vratit ku Bebe. Teraz tusim uz aj Beba je bez palmoveho oleja

katarina51941
4. aug 2020

Nám v nemocnici dávali bebu. Keď sme prišli domov. Boli sme hippku

zdencaaaa
4. aug 2020

Moja dcerka sa narodila v 36tt. V prodnici nam davali Nurilon ale ked sme prisli domov a kupila som Nutrilon v lekrani tak jej nesedel, grckala mi z neho velmi. Skusili sme mliecka ale najviac nam sadol klasika Sunar. Ten pila do cca 9 mesiaca a potom pila cerstve kozie mlieko

evkamotka
4. aug 2020

Ja, som môjmu davala bebu, 34tt. Babylove zapekalo. Aj nutrilon je dobry