Vrackanie pri nepotvrdenom refluxe

lalalal123
27. dec 2018

Ahojte baby, mam 6tt chlapceka. Sme na um chapem ze niektore ma budu ulrizovavat ale o to nejde. Maly vrackava po jedeni aj hodinku aj viac niekedy hned a takyto kolobeh mame. Momentalne mame Nutrilon omneo comfort a zahustujem nutritonom a aj napriek tomu sa mu mliecko vracia hore.
Neviete mi poradit ? Reflux nemame potvrdeny lebo zrovna tam sa nam stalo 1x ze vobec nevrackal. Odpoved dr je ze to je normalne. Ale podla mna nie je

veronikadomanova
27. dec 2018

@lalalal123 áno je to normálne...pokiaľ priberá,tak je to v poriadku

lalalal123
autor
27. dec 2018

@veronikadomanova ale budi ho to aj zo spanku aj to je normalne ? Dakujem pekne za info.

lubik87
27. dec 2018

@lalalal123 choďte ešte raz na vyšetrenie a aké si dala mlieko pred vyšetrením ?

lubik87
27. dec 2018

@lalalal123 a normálne to nieje určite ..matrac v postieľke vyvýš poriadne kúp si polohovaci vankúš nech sa drobec nezosuchlo do strán .kľudne mi napis správu ...poradím ti rovnakým sme.si prešli

malinajahoda
27. dec 2018

@lalalal123 mojej malej zistili reflux a to grckala sem tam za lyžičku. Treba to riešiť. A nie ze je to v poriadku. Mňa raz v živote palila zaha a stačilo mi. Treba ar mlieko, polohovanie pri kŕmení a v spánku a odgrgnutie po kŕmení. Nosiť na rukách.

veronikadomanova
27. dec 2018

@lalalal123 áno aj moju malú to vedelo zobudiť,lebo vtedy začne páliť záhadné bábo,ale ja kojim,tak som vždy dala troška zapit mliečko aby sa to zneutralizovalo..riešila som to.to tie vyššie spominanym vyvysenim matraca a skoro stále bola mala na rukách...a vygrcla aj tak...ale keďže priberal kilo za mesiac tak som to neriešila...a nekojite kvôli tomu grckaniu alebo nebolo mliečko?

sima1415
27. dec 2018

@lalalal123 nechcem ťa strašiť ale moja má 11 týždňov a stále ma to isté a pokiaľ priberá tak to neriešia a je im jedno že dieťa poriadne nespí a plače pri tom ... My sme vymenili za Sunar AR a pomohlo to 🙂 síce občas ešte grcka ale podstatne menej

sima1415
27. dec 2018

@lalalal123 a ešte môžeš skúsiť gastrotuss 🙂