Výskanie štvormesačného bábätka

moonsparkle
23. dec 2014

Ahojte dievcata 🙂 chcela by som poprosit o rady, resp. vase skusenosti. Mam stvormesacneho synceka, je stastne a spokojne babatko, ale posledne styri dni zacal ako keby viskat. Nie je to krik ani plac, ale doslova akokeby viskanie. Casto sa pri tom aj smeje, niekedy to robi aj ked je unaveny. Manzel tvrdi, ze zistil ze ma hlasok a vraj je to normalne. Ja ale neviem...robili to aj vase deti? Dakujem

zita19
23. dec 2014

Ano, kazde to robi. Babatko spoznava svoje telicko, zacne ovladat rucicky, nozicky, ocka, a aj hlasivky...

majka35
23. dec 2014

veď toto je na bábetku také krásne ... je mi za tým strašne smutno ... milovala som tie zvuky 🙂

althejka
23. dec 2014

🙂 stastne a zdrave miminko mas,tak si to uzivaj.o chvilku sa to rozkeca a na vsetko bude hovorit iba Toto NIE!!!Ako nas krpec.a budes spominat na to milucke viskanie🙂 🙂 🙂

kliara
23. dec 2014

Samozrejme, že je to úplne normálne. Drobček zistil ako používať hlasivky, tak to skúša, spoznáva ich, počúva zvuky, ktoré sám vydáva, zabáva sa, zdokonaľuje sa...

pribinak
23. dec 2014

Skúša co všetko dôkaze, teraz vyska, za mesiac si bude šepkať, alebo skúšať "arabstinu alebo čínštinu"

Este prosim ta, oprav viskat na vyskat (je to vybrané slovo)

moonsparkle
autor
23. dec 2014

Dakujem vam za prispevky, on si ked je hladny,unaveny alebo chce prebalit zacne papat rucky a popritom sa aj takto ozyva.ale vravim, casto to robi aj ked sa smeje. Ja som sa zlakla, mam prve babatko a cosi take som este nevidela, tak este raz vdaka 🙂

moonsparkle
autor
23. dec 2014

@pribinak och pardon, mrzi ma to :(

pribinak
23. dec 2014

@moonsparkle mne zas mobil prepísal dôkaze miesto dokaze ;)

petrapod
23. dec 2014

Je to normalne aj nas teraz vyska , 🙂🙂 je totiez hlavne ked varim kasu, alebo inu papanicu🙂 a ked je unaveny a tiez velakrat len tak tesi sa velmi z toho 🙂

moonsparkle
autor
23. dec 2014

Ja to nejak neviem opravit :( pisem cez mobil,uff, este raz sa ospravedlnujem...skusim to ked sa dosranem k pocitacu...

alchemilkazltozelena
23. dec 2014

@moonsparkle nemyslis pod tym vyskanim nahodou skriekanie? moja zacala tiez skriekat ako 4 mesacna a skrieka doteraz, mozno trosku menej, tiez som nevedela ci je to ok....

ivia25
23. dec 2014

@moonsparkle ano je to možné.Naša dcérka robila to isté,bol jej celý dom ,všade ju bolo počuť.Ale poviem vám, veľmi rýchlo začala rozprávať,teraz má 4.rôčky stále niečo šteboce a je priam stvorená na cudzie jazyky.
.Človek normálne žasne.Keď som ju dávala do škôlky riaditeľka sa ma opýtala,že či to myslím vážne a ja ,že prečo? A ona mi povedala,že za svoju kariéru také talentované dieťa nevidela.Takže nechaj bábo výskať,škriekať....ja to hodnotím kladne. 🙂 🙂 🙂 Želám krásne sviatky.

moonsparkle
autor
23. dec 2014

Asi nie skriekanie 🙂 to je take vylozene iiiiiii, no nejak tak a na zaver zavyska ako v ludovom subore 🙂

moonsparkle
autor
23. dec 2014

@ivia25 dakujem, podobne ;)

siska53
23. dec 2014

@moonsparkle jezis,to je uplen normalne,presne,objavil hlasok! Moja zas dlho-predlho skriekala. Az som sa bala ci bude blabotat a rozpravat. No a takto v tomto vianocnom obdobi,takmer 9m.zacala blabotat,vydavat aj slabikove zvuky.
Vsetko je ok neboj.🙂)

miku1
24. dec 2014

@moonsparkle Moja mladšia takto vískala od 3 do 6 mesiacov. 🙂 Skoro sme doma z nej ohluchli. 🙂

cerez
24. dec 2014

všetko je ok, teš sa s ním