Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

kika86
11. mar 2009

Mukky, a v jakom meste si kupila ten nutrilon?

yasmina
11. mar 2009

ilduska to je fajna blbost ze to nerobia...to su fakt madari 😀

yasmina
11. mar 2009

ilduska a da sa ten Milumil AR kupit v tescu a pod. alebo len v lekarni?

kika86
11. mar 2009

yasmin, ,mne taky ponukali v lekarni a maju ich aj v rosmane.

yasmina
12. mar 2009

kocky a kolko stoj a kolko gramova krabica? oplati sa to kupit?

samba
12. mar 2009

Omlouvám se, že vám vstupuju do diskuze, ale docela mě to zaujalo. V čechách stojí 800 g nutrilonu 340 Kč a měsíčně nám to udělám docela velkou sumu, protože malý je nenasyta a mlíčko má móóc rád 😵 Zkoušela jsem některé z vašich odkazů, ale jelikož neumím maďarsky ani slovo, tak jsem se v tom nějak ztratila. Mohli byste sem dát přesný odkaz - ne jenom na prodejce nebo lékárnu, ale přímo na položku. Díky

ilduska14
12. mar 2009

diky yasmi aj ja som maďarka 😀 .ale v pohode aj ja sa na to jedujem,lebo u nás dvojka je.mne ho kupujú len v lekárni,ale baby tu písali že kupovali aj v DM-ku tak neviem.a ten AR-kový stojí 1341 forintov a má 500g.To si potom prerátaj podľa kurzu.Ale vychádza to na zhruba 4,5 eura./okolo 135 SK/.U nás to stojí tuším ešte raz toľko a 400g.Samba neviem tu vložiť konkrétnu položku,ale skús si kliknúť na ten link čo som vložila,na ľavo máš prázdne okienko,vedľa ktorého je OK,tak tam napís Milumil a stlač OK.Tak by ti tie mliečka malo vyhodiť.Keď chceš ináč výrobcu,tak je to Milupa.Ja som najlepšie našla tú stránku,je to online lekáreň.

yasmina
12. mar 2009

ilduska ved to bol vtip vsak som to pochopila z tvojho nicku...ved sa tak hovori... 😉
takze sa to oplati..este keby som vedela ci je DMko aj v Miskolci alebo si v sobotu su otvorene lekarne 😒

luciarisko
12. mar 2009

Baby prosim Vas su otvorene lekarne aj v sobotu v Gyory?

ilduska14
12. mar 2009

yasminka 😀 ja viem neboj,ja som to tiež brala tak,že sa to tak hovorí 😉 .ja len tak provokačne 😀 hihi.
ja viem tak že lekárne sú väčšinou otvorené sobotu doobeda ako u nás.

yasmina
12. mar 2009

baby kde je DMko v Miskolci?

mukky
12. mar 2009

yasmina DM je na hlavnej,a lekarne su otvorene do 21 hod.v nakupnych centrach

yasmina
12. mar 2009

mukky dakujem...nakupne centrum plaza ma lekaren? si nepamatam? a su tam nejake ine velke nakupne centra?

norik1
12. mar 2009

Baby vraj je v nedelu statny sviatok v Madarsku... je pravda ze je tam na statny sviatok vsetko zavrete???

nelinka79
12. mar 2009

ahojte .. tak my sme dnes boli omrknut a nakupit v madarsku.. co sa týka detského papania tak vobec nechápem preco tam je to cenovo celkom v pohode a u nas je to des..
má niektorá z vas skusenosti s prikrmamy v sklenených flastickách? je to nejaká madarská znacka. pre istotu sme brali hipp ale ak to niekto poznate tak by ste mohli povedat aké su... dik

lulu77
12. mar 2009

yasmina - na zaciatku ked idete do Miskolca je na lavej strane metro a na pravej strane je auchan, tam sa da dobre nakupit, v centre je miskolc plaza a este dalsie, joj nespomeniem si na nazov, a este po ceste ako sa ide do centra tak na pravej strane je detsky obchod tegel baba, dalej je este brendon tiez detsky obchod

http://www.brendon.hu/Stores.aspx?page=store_Mi...

potom je este nakupne centrum cora, dam sem linka ako sa dostat z brendonu do cory, okolo cory su dalsie obchody, v blizkosti je aj lidl, a je tam aj obchodak sever, tam je jedno poschodie cisto len sportove veci vsetky znacky a druhe poschodie je pravdepodbne nejaky turecky tovar, ale v dobrej kvalite a dobre ceny, podla mna lepsie ako nas kosicky blsak
http://maps.google.com/maps?lsm=1&daddr=3530+Mi...

v core je aj predajna jysk, a zda sa mi ze je tam aj HM, to nie je priamo v core ale vedla, a nejaka velka drogerka

lulu77
12. mar 2009

hmm, ten link musite skopirovat, nejak to nefunguje

lulu77
12. mar 2009

citujem z korzara
Keď ste už v centre, môžete sa túlať nielen po početných obchodíkoch, ale navštíviť napr. aj jedno z troch veľkých obchodných centier Plaza, Kaiser's a Szinvapark, ktoré sú od seba vzdialené zhruba 5-7 minút pokojnou chôdzou

yasmina
13. mar 2009

lulu diky 😵

kika86
21. mar 2009

Babenky co ste presli zo slovenskeho nutrilonu na madarsky milumil, nezareagoval vam nejak krpcek na tu zmenu???

mukky
21. mar 2009

Mne nie,ale sestrinu malu vraj napinalo....a tusim jej ho nedavaju,neviem presne

kika86
21. mar 2009

Moju nenapina, len akosi odvtedy je nekludnejsia ani nespi poriadne a aj viac place, tak neviem ci je to tym, alebo niecim inym.... 😒

ilduska14
21. mar 2009

kika,moja bola úplne v pohode,ani nezareagovala že pije niečo iné.ono zloženie by malo byť to isté,tak neviem.ak máš ešte doma slovenský,skús jej ho dať a uvidíš.bábetká sa stále menia,raz majú také obdobie,raz také,aspoň pri mojej je to tak.raz celý deň ani nezaplače poriadne aj hodinku sa sama zahrá v postielke a dnes som ju tam ledva vedela položiť hneď plakala.ale možno ozaj to je zmenou mlieka,niektoré bábätká sú citlivejšie a možno je tam v zložení nejalá zmena /aj keď by nemala byť/ a tvojej malej to nesadlo.

eimiky
21. mar 2009

Kika86 ja dávám maďarský nutrilon asi mesiac a malý žiadna zmena, ani nepostrehol.Ja som to porovnávala na krabici a nebolo tam iné zloženie, takže by to malo byť ok, len v tých maďarských názvoch som sa až tak veľmi nevyznala.Porovnaj si to aj ty pre istotu.Môj máva tiež obdobia, keď viac plačká a horšie spinká a potom zas uplne v pohode je dobručký.No ale keď ju napínalo tak to ti neviem poradiť.

eimiky
21. mar 2009

Maminy a poraďte, kde je najbližšia lekáreň v Maďarsku od BA.Ja chodím do Mosson... ale neviem kde je tam lekáreň.Zatial som nutrilon kupovala na inzerát.Ďakujem pekne.

katarinagk
22. mar 2009

kika- my mame to iste...... maly papal milumil a zrazu nespi-vstaval mi posledne 2 tyzdne kazdu hodinku, je nekludny, mam doma aj madarsky nutrilon, ten davam od stvrtku a zasa spinka........... pripisovala som to zubkom, tak som nasadila chamomillu.... teraz si nie som ista, ci je to tym alebo tym............ tato moznost ma tiez napadla, ale zavrhla som to, ze su to asi iba moje vymysly........... porovnavala som zlozenie, aj gramaz a asi v dvoch zlozkach su tam ina gramy................musime to testnut.......... snad to budu skor tie zubky, lebo mam milumilu 1 do zasoby....... 😝

ingulka
22. mar 2009

eimiky ... ja kupujem Nutrilon = Milumil v Madarsku v klasickom TESCu 😉 neviem po madarsky, takze si zoberiem z regalu a v pokladni zaplatim 😉 a je to

eimiky
23. mar 2009

INGULKA,ale jednotku v tescu nemajú, viem, že milumil 2 tam majú ale ja dávam jednotku nutrilon, preto hľadám lekáreň. 😉

diddi
23. mar 2009

Nase baby piju Nutrilon HA 3....pod akym nazvom ho najdem v Madarsku?....a kde?....lekaren,tesco,dm....?

rebeca25
23. mar 2009

Chcela by som sa opýtať čí niekto chodí do Madarska na Nutrilon Ha 1 a koľko to vychádza na naše? Kde to chodíte kupovať? Neviete my to pozháňať?