Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

melory
18. máj 2009

teraz rozumiem, ja ze je daky specialny, tak ked ide o cenu - tak ta sa zrejme aj tyka kvality, tak by ma ani netrapilo, ze je chybny, inak by nebol az tak lacny.

mukky
18. máj 2009

ingra mne sa to este nestalo...a mam doma este 3krabice tak hadam bude vsetko ok,kupujem len v madarsku

eimiky
19. máj 2009

ingra ja kupujem aj na inzerát a aj v maďarsku a nestalo sa mi to

pointka
19. máj 2009

yasmina a ty si v poriadku, ked mas take reci? to o niecom svedci...

ingra73
19. máj 2009

aj ja som uz kupovala cez net mliecko dokonca 5 krabic, a ani jedna nebola vadna, teda sacky boli plne, neprasknute, tiez tomu nerozumiem.... no istotne take mliecko nedam malemu ☹ rozmyslala som, ze ho dam manzelovi do kavy 😀 ale aj tuto myslienku som zavrhla.... co ak by sa mu nieco stalo, s kym by som sa potom hadala 😀 😀 😀 ...no isto iste uz viac cez internet mliecko nekupim a ani z inej krajiny, lebo keby som kupila u nas tak idem reklamovat, a tak cez internet sa mi nechce natahovat s maminou, ktora mi mlieko predala.... iste je v tom aj ona nevinne...

ingra73
19. máj 2009

a na druhej strane to neni zase az nejak velka financna ujma, i ked kazdy cent sa nam zide... ale aspon som to napisala pre ostyatne maminy, aby ste davali pozor, co davate svojim pokladikom, lebo co ak maju vo vyrobe niekde chybnu zvaracku sackov a boh vie ako dlho su tie mliecka potom v regaloch otvorene, kym sa dostanu k vasim drobcom....takze maminy ktore davate madarsky nutrilon, kontrolujte sacky s mlieckami, ci niesu prasknute...- v hornej casti vpravo ako su prelomene bocne strany sacku

yasmina
19. máj 2009

pointka to bol prispevok pre ingru ona ma pozna a vie ako to myslim ... ale ty si teraz nejaka precitlivela tak ta chapem 😉
ano to o niecom svedci 😀
ingra ze my nie sme v poriadku 😉

pointka
19. máj 2009

nie som precitlivela, len neznasam, ak niekto z principu nadava na iny narod, len preto, ze mu je nesympaticky.
okrem toho si to pisala verejne, cize z toho prispevku nebolo citat, komu to patri.

ingra73
19. máj 2009

pointka..... yasminu poznam od malicka, je priama a uprimna, servitku si pred usta nedava ak chce vyjadrit svoj nazor... ja mam zlu skusenost s madarskym nutrilonom, a ona zase s inymi vecami kupenymi v madarsku, preto to takto napisala ze co uz madari maju dobre ... a mimochodom - vybrala si nadherne meno pre svoju dcerku 🙂

pointka
19. máj 2009

ingra dakujem.

ale co clovek, to nazor. ja mam napriklad len dobre skusenosti s madarskymi vecami. Kupila som tam napr. aj kompletnu izbu pre malu a musim povedat, ze sa neda porovnat kvalitativne s nasimi nabytkami. Za vybornu cenu naozaj velmi dobra kvalita. Aj potraviny tam kupujeme a pokladam ich za kvalitnejsie ako nase... zial.
Ale neidem tu hajit ziadne farby, len ma to nahnevalo.. tot vsjo.

ingra73
19. máj 2009

pointka: ja zase nemam moznost dostat sa do madarska na nakupy...nemam totiz pri kom nechat najmladsieho...preto som aj mliecko kupovala cez internet, aj po priratani postovneho sa to oplati, no, vlastne az doteraz sa mi to oplatilo, uz ho viac kupovat nebudem ☹

pointka
19. máj 2009

uz aj madarom ide kurz hore, uz je to horsie s nakupmi v madarsku.
ale ved to mate aj z presova velmi daleko, ci ani nie? 🙂

ingra73
19. máj 2009

no z PO to mamae okolo 90 km? naposledy som tam bola este ako dieta, a dufam, ze sa tam dostanem skor ako budem statocna dochodkyna 😀 😀 😀

yasmina
19. máj 2009

ingra tak prejdes na polsky a ja ti ho najblizsie kupim oki? 😉 😉 😉

ingra73
19. máj 2009

😨 a toto ma nenapadlo 🙂

yasmina
19. máj 2009

a opustime madarsku temu 😀

katarinagk
20. máj 2009

neda mi nepridat sa, ja som ingre s radostou predala ten madarsky nutrilon, pretoze sa nam zvysil, malemu nestacil, ma uz 7 mesiacov, tak sme presli na nutrilon II.............. rozvinula sa tu okolo toho velmi burliva debata, co ma teda velmi prekvapilo, lebo doteraz to bolo o tom, ako kazdy ten madarsky nutrilon zhanal a kazdemu bol dobry......... dala som jej 2 krabice nove a polku -450 g sacok, co zostal neotvoreny (okrem toho sa mi zvysilo aj z druheho sacku, ten som ale neposielala, pretoze stal dlhsie ako 2 tyzdne....................teraz ma ide ingra ukrizovat a obvinovat, ze som asi carodejnica a krabice som otvorila alebo neviem co.................mala som asi 15 krabic z netu a z madarska a so ziadnym nebol problem...............................neviem, co na to povedat..........................fakt ma to dojima, za dobrotu na zobrotu, ako sa vravi..............................

ingra73
20. máj 2009

katarinagk: za aku dobrotu na zobrotu, o com pises? nikde som nikomu nespomenula ze tie mlieka mam od teba a povazovala som za povinnost oznamit ostatnym mamickam, ze aj take nutrilony sa kupuju z madarska, niektora si to nemusi vsimnut, ak je ta chyba uz vo vyrobe, tak boh vie ako dlho su takto sacky pootvarane, predala si mi 2a pol balenia nutrilonu za 16€, z coho som ja tri sacky vyhodila do kosa, lebo nielen ze ten jeden ktory bol samostatne bol prasknuty, ale aj po jednom sacku z kazdej krabice.... vyzera to, akoby mali niekde na linke poruchu a jednoducho isli do predaja zle pozatvarane sacky, nikde som ani slovkom nespomenula, ze je to tvoja vina, alebo zeby si ma schvalne osmekla... i ked ma to dnes napadlo ked som zistila ze aj v tej druhej krabici je jeden sacok prasknuty...az potom som ti napisala - podotykam slusne som ti oznamila ze z 5 sackov som 3 vyhodila a ze sa mi to nezda, na co si ma ty nasledne obvinila z toho, ze my-teda moja rodina nemame peniaze a ze si chcem takto prilepsit, i ked som ta o vratenie penazi neziadlala, iba som ti napisala ze som dala 16€ v podstate za 900g nutrilonu!!! ty by si reagovala inak? neoznamila by si takuto skutocnost predavajucej?

katarinagk
20. máj 2009

a ta predosla diskusia v tejto teme bola o com? a toto? citujem........"nechcem ta obvinovat, lebo neviem ci si o tom vedela, ale nezda sa mi to, aby kazdy sacok bol rovnako na zvare hore prasknuty ..." nikto sa tu s niecim takym nesretol a vies co, vobec mi nestojis za to, aby som to riesila...............predala som ti ho lacnejsie, ako som ho kupila ja,chcela som ti pomoct......vlastne tu nie je co riesit...................nemam sa za co ospravedlnovat............

ingra73
20. máj 2009

jasne ze nemas...ja sa ospravedlnujem tebe, ze som od teba vobec ten nutrilon kupila... a prepac ze tie tri sacky boli prasknute, a ze som ti to oznamila, kedze ty si mi ho predala....

yasmina
20. máj 2009

katarina a nie je to zahada ze prave len tie balenia co si poslala boli zle?myslis si ze ked tu tkto budes osocovat ze ti niekto uveri ze si o tom nevedela?
jasne nemas sa zaco ospravedlnovat predala si chybny tovar a vsetko je ok ze? 😉

mukky
20. máj 2009

ja som sa tiez nikde nedocitala zeby padlo meno predavajucej maminy...povedalo sa len ze madarsky nutrilom bol kupovany cez internet... ☹

mukky
20. máj 2009

ingra jasne ze sa ti hodi kazdy cent,a komu nie?Aj mna by to trapilo ze som prerobila ☹

eimiky
21. máj 2009

Ja som sa takisto nikde nedočítala,že by bolo spomenuté meno predávajúcej...
Mňa by to tiež nahnevalo, keby som kúpila taký nutrilon, lebo človek sa snaží kúpiť lacnejšie a ešte v podstate prerobí 😖

katarinagk
21. máj 2009

poslala som ingre naspat peniazky, tak to uz nerieste......................nestoji mi to za taketo obvinovanie..............

aska
21. máj 2009

neda mi aby som sem nenapisla ...snad si nemyslis ze by si niekto daval taku namahu aby ti ich praskol.....nenapadlo ta ze by mozno moholi prasknut cestou..ved na poste sa narba s balikmi rozne... 😉 a co sa tyka tych madarov to ozaj o niecom svedci 🤐 a ozaj preco zrazu si nic ingra nenapisala ked ti katarina poslala spet peniaze???tiez zvlasne...sama zahada si ty 🙂

yasmina
21. máj 2009

zahadna 🙂 ingra sa sem dostane az vecer ma 4 deticky a az ked budu spat ma sancu tu prist...

ingra73
21. máj 2009

tak maminky...islo o to, ze ja osm povazovala za povinnost oznamit ostatnym maminam o prasknutych sackoch nutrilonu.....oznamila som to hned ako som zistila ze je prasknuty jeden z dvoch v originalnom baleni, nikoho som neobvinila ze ich popraskal naschval, dokonca som aj napisala ze aj predavajuca je v tom snad nevinne...o jej konani som zacala pochybovat, az ked som na druhy den otvorila aj tu druhu krabicu a aj v nej bol jeden sacok prasknuty...na rovnakom mieste ako tie predosle.... tak jasne ze ma napadlo jedine to, ze chyba sa teda asi stala uz vo vyrobe, a priznavam ze ma tiez napadlo ze ak ta mamina kupila cely karton nutrilonu, ze si to mohla vsimnut a takto predat aspon nieco....kedze mam 4 deti zlakomila som sa na inzerat 2a pol nutrilonu za cenu dvoch... mamine ktora mi ho predala som napisala teda pochybujuci mail o jej konani, az ked som nasla aj v tej druhej krabici prasknuty sacok, myslim, ze by tak konali aj ostatne maminy, ktore by sa snazili kupit lacnejsie a v konecnom dosledku by prerobili... od vcera som sa k internetu dostala az teraz, nemam cas sediet tu a sledovat co kto kedy napise - aska- ok? a som presvedcena ze islo o chybu vo vyrobe, keby to bol dosledok nesetrneho zaobchadzania na poste, popraskane by boli vsetky.... takze este raz- maminy dokladne kontrolujte sacky nutrilonu kupeneho z madarska...a ospravedlnujem sa maminkam, ktorym som takto pobabrala biznis, ale povazovala som to z hladiska matky za povinnost oznamit to do eteru... katke -sa ospravedlnujem, ze som jej sposobila taketo natahovacky cez internet, ale ja som ju nikde nespomenula a ni som ju verejne menovite neobvinila, ona sama sa prihlasila verejne, ze ona mi ten nutrilon predala... tod z mojej strany asi vsetko...aaaaaaaaaa aby som nezabudla, dnes mi katka napisala ze mi posiela na ucet naspat 9€, etse som to nestihla preratat, lebo len teraz som si sem sadla...preratam to a spravim to tak, aby ani ona nebola ukrivdena o nejake € a ani ja.... neviem kde sa stala chyba, teda skodne by sme mali byt pol na pol....
vsetkym zelam krasne dni, bez takychto neprijemnych natahovaciek a hlavne nech su nase deticky zdrave...

mukky
21. máj 2009

ingra ty sa nemas za co ospravedlnovat,nijak si nepochybila,ani si nikoho neociernila a nezverejnila meno predavajucej,myslim si ze si velmi cestna a prajem ti aby ta taketo neprijemnosti obchadzali..blahozelam k detickam,ich pocet je krasny 🙂 🙂 .

ingra73
21. máj 2009

yasmina, mukky, eimiky: velmi pekne vam dakujem za podporu a rovnako ako katarina, aj ja dufam, ze takyto obchod sa mi viac nepripletie do cesty ☹... ona si nezela aby som jej posielala nejake peniaze naspat, lebo mi ich vrati naspat... a ja nemam cas a ani chut na i-bankingovy ping- pong, a velmi ma mrzi, ze sa to neporiesilo sukromne..nikdy som takto verejne neriesila sukromny problem...nuz aj taku podobu ma svet internetu 😒