Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

lucinda251
8. feb 2009

ilduska14
dakujem velmi pekne.. Budem musiet niekoho poprosit, lebo neviem ani ceknut po madarsky. 🙂

mukky
8. feb 2009

ja ked som bola v Madarsku tak tam boli tie krabicove balenia a nazov uz neviem tiez,ale mali tam tie labky aj obal bol ako na nasom nutrilone,bol tam ten medvedik aj znak,aj sme sa s manzelom dohadovali ci to nie je ono....no nakoniec sme to nebrali.Az o par dni som tu citala ze to bolo asi ono 😕 Mali ich vsade skoro v potravinach,a aj v DM.Do lekarne ked som sla tak som mala napisane na papieri Nutrilon a nem.ali. 😉 kyvali plecami ze nem.Sestra mi aspon kupila plienky 😀 sa oplatia tak ako i vsetko tam 😀 ilduska ja kojim aj dokrmujem nitrilonom,ale verim ze budem uz len kojit,kedze uz papame a skusala som to bez Nutrilonu a hladny nebol 🙂

kili
8. feb 2009

baby, koľko približne stojí ten nutrilo forintov? zajtra sa chystám, tak nech nezamením zbytočne nejakú divnú čiastku

mukky
8. feb 2009

kili podla mna je lepsie platit kartou ak mas...ja si cenu presne nepamatam ale na nase to bolo okolo 300 sk

kili
8. feb 2009

mukky, no ale kartou to budú dosť drahé poplatky, nie?

mukky
9. feb 2009

kili ved kartou nic neplatis,mam taky pocit a este sa ti to praveze lepsie preratava na ich kurz,teda moj manyel aspon nic v madarsku neplati hmmm ja tak viem ze neplati nic.Iba ked vyberame z ineho bankomatu tam,vtedy je to spoplatnene,on vie y akeho moze a akeho nie 😲 ja len nakupujem 😀 my si berieme iba drobne ked tak na wc ale su i neplatene v resikach kam chodievame papat

lulu77
9. feb 2009

ja mam doma ten nutrilon2 plus, je to 900g a je v krabici
rozpis je tam taky
90ml voda 3 odmerky =100ml mlieko
130ml voda 5 odmerky =145ml mlieko
180ml voda 7 odmerky =200ml mlieko

takze je tam trosku ine davkovanie

a su aj ine odmerky pri jednotke je odmerka 4.6 g
pri dvojke je odmerka 5.0 g

lulu77
9. feb 2009

v madarsku sa oplati platit kartou, my stale platime kartou a tak ako tu uz pisali dievcata, teraz sa to premenovalo na milumil, mi sme si to objednali v lekarni, ale videla som to aj v nejakych hypermarketoch, najviac sa oplatila jednotka, ta nas pri dobrom kurze nevysla ani 200Sk za 900g krabicu, neviem ake budu teraz ceny ked su v novych baleniach, zatial sme nepozerali, pretoze sme si kupili do zasoby, mozno az na jar sa vyberieme, ale ked viete ake su ceny po novom, tak sem s nimi, nech sa pripravime 😉

mukky
9. feb 2009

lulu..takze je tam predsa trosku ine davkovanie v 2.,ako i vravela kamoska.Aj ja som tak vedela ze kartou nic neplatis,ziadne poplatky.ja kupim najblizsie tiez ten nutrilon a plienky ako vzdy.Sestra bola vcera a nakupili plnoooo,ale topanok 😀 uppsss,to do inej temy 😀 ...po 250 sk v obuve v obchode 🙂 a aj benzin tam sme tankovali,lacnejsie ako u nas

kili
9. feb 2009

no ale akou kartou? kreditná alebo debetná? ja mám len debetnú v TB, tam sa platí či nie? ale aj tak moja mama teraz zamení za forinty, takže až tak na budúce mi to k niečomu bude.
to som teda zvedavá na to dávkovanie, je to nejaký divný pomer čo písala lulu, však to vôbec nedáva zmysel

mukky
9. feb 2009

kili kreditnou.A do akeho mesta ides..aj tam su zmenarne keby nieco,alebo mamka ak ma kreditku tak nech plati,a potom sa vyrovnate 🙂 my sme minule menili v Madarsku a bolo len par halierov roydiel ako keby sme tu menili.Jedna kocka spatne pisala ze uz ma vacsia babo a vraj je dobra i 1 stale...tak si precitaj ale ty mas uz dost velkych...tak neviem no

lulu77
9. feb 2009

no to davkovanie je nejake divne, lebo ked budes robit 90ml tak ako pri jednotke tak tam idu 3odmerky, ja si myslim, ze to sa moze kludne robit ako pri jednotke, zatial som kupila len jednu skatulu, my sme stale na jednotke, a kym nespapame to co mame v zasobe tak na jednotke ostaneme.
A tie nove milumil, je dvojka az od 6 mesiaca, takze bdem davat aj nadalej jednotku.

s tou kartou neporadim, my mame visa a maestro, s tymi sa da platit aj v zahranici, dostali sme ich k uctu, ucet mame vo VUB

dara9402
9. feb 2009

http://www.nokaut.pl/oferta/bebilon-comfort-1-4...

kocky je to ako nas nutrilon len je to v polsku mi to ideme kupit v sobotu na euro to vychadza cca4,5 co je asi 130sk

na zlote je teraz saleny kurz 😉 😀

mukky
9. feb 2009

dara.. tak dobre nakuuuup 😀 😀

mukky
9. feb 2009

dara do polska je to kolko autom asi km kam ides a do akeho mesta?? 😀 😀 Ja chodim aj na ukrajinu ale nutrilon tam nemali 😎 😎

dara9402
9. feb 2009

no som z ke a chodievame do noweho saczu to je cca 200km a ide sa tam cez Staru Lubovnu, na ukrajinu nechodim lebo nemam pas 😒

diddi
9. feb 2009

caute,neviete ako je to s Nutrilonom HA3? Je to to iste co nas? Dostanem ho v lekarni bez predpisu, kolko stoji? Chceme ist do Mosoni,ale v tescu ho nemaju,tak asi len vyhladat lekaren.

kili
9. feb 2009

diddi, tieto špeci predávajú že len na predpis.

tak ja som dnes najprv bola v lekárni a tam mi povedali, že je to voľnopredajné, čiže v lekárni sa to nedá kúpiť 🙄 to je teda dosť choré.
tak som išla do mosonu a v tescu mali len niečo, čo sa nutrilonu podobalo (bolo tu písané, že sa premenoval, ale zabudla som názov), tak som predpokladala, že to je ono. volá sa to Milupa a majú rovnaký ten erb a macka, teda ja už tam macka nemám, zobrala som Junior 1+. No ale problém je v tom, ani tie Mulupa 2 (od 6m),3 (od 9m) nebolo po 900g ale 600g za 2245ft, čo je v prepočte asi 8€, čo je síce menej ako u nás, keď to prepočítam na 800g, tak je to cca 10€ a u nás stojí 14€, ale už to nie je taká sláva.
neviem, kde je teda chyba, keď tu všetky píšete o 900g, kúpila som nejakú blbosť? 😕
no hádam bude S. chutiť, lebo mám 2 krabice 🙄

kili
9. feb 2009

jo, a keďže som chcela kúpiť aj Britu, čo tam vyšla (balenie po 3ks) jedna asi 146,- Sk a u nás som ju kupovala za 226, tak som chcela platiť kartou ale mi ju nezobralo, tak fakt neviem, v čom mohol byť problém 😕

junovka
9. feb 2009

ja tiez chcem kupit Nutrak 3 klasicky.....a zaujimalo by ma ci obsahuje aj ten madarsky IMUNOFORTIS 😕 ?

junovka
9. feb 2009

inak, teraz som kukla co by vysiel asi Nutrak 3 v Polsku, tak mi vyslo, ze necelych 300 Sk???? 😲 😕 ..800 g

kiwinetta
9. feb 2009

baby ja mám Nutrilon 2 plus a tu je dávkovanie na 90 ml 3 odmerky 100 ml mlieka

150 ml 5 odmeriek 166 ml mlieka
180 ml 6 odmeriek 200 ml mlieka
tak neviem kto má aké balenie toto čo mám ja je v papierovej krabici bledomodrej sú tam dve balenia po 450g.

kili
9. feb 2009

junovka, áno, obsahuje, je tam presne ten "erb" čo na našom nutrilone a tam IMMUNOFORTIS a k tomu maďarský pokec 😉

kili
9. feb 2009

kiwi a to maš ešte z názvom Nutrilon?
ja tu nevidím nikde tabulku, ale niekde je napísané 100ml = 3... + 90ml vody a inde zas 200ml = 180ml vody a 6 odmeriek, takže je to normálne po 30ml jedna odmerka 🙂

junovka
9. feb 2009

kil, a je tam napisane, ze :IMUNOFORTIS" ?......ci Madari to nazyvaju inak? 🙂 😉

kili
9. feb 2009

junovka, nie je tam napísané IMMUNOFORTIS s dvoma M 😀
je tam to Rko v krúžku ako registrovaná značka, to isté ako u nášho, presne to vyzerá tak, aj farba teho erbu, len proste pod tým je pokec maďarský 😉

junovka
9. feb 2009

a este....a to iste je aj na tom novom baleni, ze Milulipe???....ci ako sa to najnovsie vola? 😅 😅

kili
9. feb 2009

junovka, však ja som teraz zohnala už len ten milupa, môžem odfotiť a dám do albumu 😉

diddi
9. feb 2009

do kelu,takze len na recept...a tie fialove tesco plienky co teraz vyjdu?

junovka
9. feb 2009

kili, ak mozes, tak daj.Vdaka 🙂 😉