Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

kili
9. feb 2009

diddi, sorry, to som vážne nekukala 😀
ale ževraj lacnejšie ako u nás

takže toto som kúpila ja teraz https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

junovka
9. feb 2009

a co ta 1+ EV a to len 600g? 😕

kili
9. feb 2009

sakra, vzadu sú popísané aj nejaké recepty a ja tomu nerozumiem 😀

kili
9. feb 2009

junovka, však som písala, že všade bolo len 600g a vôbec nie 900g. Ale po prepočne na 800g tak to výde nejakých 10€, čo u nás 800g stojí 14€, takže cca o 1/3 lacnejšie
1+ év je 1rok+ (predpokladám)

kili
9. feb 2009

jak tu niekto písal, že oni nemajú Nutrilom 4, tak to asi preto, že majú potom Junior 1+ a Junior 2+
Junior 1+ je našá Nutrilon 3 a Juniour 2+ je naša 4ka
Naša 2ka je u nich rozdelená na 2 a 3jku. 2jka je od 6m a 3jka od 9m
dá sa v tom vyznať, čo som teraz popísala 😅

kili
9. feb 2009

teraz som to otvorila a odmerka je presne taká istá

junovka
9. feb 2009

tak to fakt ako Madari 😀 😀 😉

kili
9. feb 2009

😀

lulu77
9. feb 2009

kili urcite si kupila dobre, nam lekarnicka vravela ze tym ze bude nove balenie tak bude aj ina gramaz

kili
9. feb 2009

no ale cena je taká istá 🙄

norik1
9. feb 2009

No babule ja som bola v Polsku v sobotu, kupila som 7 baleni 800g Bebilonu 2 - presne to iste ako Nutrilon, este aj krabica je rovnaka... jedna vysla na 230 Sk... Junovka, Bebilon 3 vysiel cenovo rovnako=> 35,76 zlotych... Aj Hami kase nemliecne boli super, u nich sa volaju BebeVita a jedna vysla na 26 Sk 😀

kili
9. feb 2009

no páni, to je dobrá cena, no my to máme ďaleko

norik1
9. feb 2009
brnka
9. feb 2009

norik, a kde si kupovala - v lekarni alebo v potravinach? kde to maju vyhodnejsie?

kili
9. feb 2009

hej, založte si tému o poľskom nutrilone 😀 😀 😀

andyk76
9. feb 2009

čaute baby... mliečne lacné kaše..neviete zohnať?...dakujem

aska
9. feb 2009

baby ak by ste mali zaujem predavam nutrilon 1tku 900g za 7,8 € a beba 2jka za 7€. mozete aj kuk http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=50289 😀 😉

aska
9. feb 2009

dievcata mam tam aj specialne nutrilony pre babatka co neznasaju laktozu alebo ine, jednotka nutrilon sa stale predava pod nazvom nutrilon len dvojka je pod nazvom milumil je to identicke s nutrilonom vyraba to aj ta ista firma rozpravali sme s lekarnickou povedala ze nutrilon 2 uz nebude ze milumil je namiesto toho, to mate aj napr. v rakusku sa vola nutrilon aptamil...

norik1
9. feb 2009

Brnka kupovala som v potravinach, bolo to uplne ako nas Lidl, len to malo taku lienku v logu... Biedronka sa to volalo, aj to znamena po polsky lienka ako kukam do slovnika 🙂 Krabica mlieka stala presne 35,76 zlotych, co vychadzalo asi 230 Sk. Inac ako tak kukam na polsky net, tak bezna cena je okolo 38 zlotych, ale v Biedronke ani akcia nebola... teraz je proste super kurz, fakt sa oplati....ak byvas blizko alebo idete na trhy 🙂 my sme boli na lyzovacke pri Lubovni a kedze snehu nebolo.... 😀

junovka
9. feb 2009

Norik, a este nejdes lyzovat, aby si mi ho doniesla ?😀 😉

norik1
9. feb 2009

He he ta co si prdim na to, mam pocit ze ked sa priblizim k nejakemu kopcu tak sa otepli a zacne prsat 😀 skoda ze to polsko je pre nas tak daleko, co Junovka? To co usetris na Nutrosi das na benzin 😠 😀

mukky
9. feb 2009

ked som bola naposledy asi pred 2 mesiacmi v Madarsku tak tie filajove 🙂 plienky vysli na 300 sk co sa pytate,no akcia v tescu vtedy nebola.A ssestra mi kupila vcera neviem ci pampers ci huggies,neviem 😀 lebo ich nekupujem po 330 sk,ale som yabudla ktore lebo ich nekupujem len mamka sestre ze nech aj pre maleho zoberie a ona mu kupi..viem len ye su od 9kg a je ich viac ako 62....no yistim,este nie su doma.Ale teraz je lepsi kurz ako vtedy.KILI a to si sa nejak skoro vratila,ja ked idem tam tak takmer cely den kym vsetko obeham 😀 len malicky mi tam taaaaak chyba ☹

kili
9. feb 2009

mukky, no ja som len tak na rýchlo a to som zabudla, že moja mama sa niekam potom ešte chystá, tak mi volala o 16.20, akurát som odišla z tesca, že kde som, o 16.30 niekde má byť. tak ma to tak mrzelo, že som sa tam tak motala.

mukky
10. feb 2009

a cestu tam ste mali daleko??Nam trva hodinu autom .Tak vy ste tam asi skor

pappo
10. feb 2009

no odporucam 600g stoji 2500 ft a kedze je teraz uzasny kurz tak to je daco okolo 8 eur co unas stoji 400g 10,5eur
a je to kusok a da sa aj lacno natankovat takze cesta sa skoro nerata

kili
10. feb 2009

mukky, nie je to ďaleko, od Rajky je to 17km a Rajka je asi 10min. autom. Cesta domov mi trvala asi 1/2h

evinka7
11. feb 2009

Mám 3x550g Milumil2, spotreba 08.12.2009, predám za 20eur vrátane poštovného 😉

junovka
11. feb 2009

Kilii, tak ako , chlapcom chutil ten Milumil??Rozmyslam, ci si ho objednat na skusku 2 ks 😒

jarka70
12. feb 2009

junovka aj ja davam malemu Milumil a chuti mu a nic mu nie je od neho na rozdiel od inych susenych mliecok ako beba fr. mlieko a pod.

jarka70
12. feb 2009

no aj plienky tie fialove tesco sa oplati akurat my ich manzel nesie z madars. tesca a to mlieko lebo nam uz dochadza tak bol nakupit.