Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

pappo
21. feb 2009

mukky uz som docitala , kupovala si v lekarni ako vyzera ta krabica konfort 900g neodfotis?

ilduska14
22. feb 2009

pappo nemáš zač 😀

mukky
23. feb 2009

Pappo opravim sa,prepac,teraz som na to kukla,lebo mam aj 6ootovky aj 9ootovky nakupene.Takze je tam napisane Komfort,je to balenie 600vka,2krat po 300 g sacky,krabica je normalna ako u ostatnych modra,a ten znak je zlty.A stal 2oosk,akcia z 279 sk.Ale tamtie ostatne stali 179 sk a 199sk,teda stale pisem 200sk,takze prepacte,ale i tak je to skvela cena nie...kolko stoji u nas ten komfort,asi viac ako 440 asi ....ja som ho nikdy nekupovala doma.A prave tento som kupila normalne v Miskolci v nakupnom centre v takom dost drahom obchode s detskym oblecenim ,kociarmi atd.A v lekarni v tom istom nakupnom centre potom tie 900tovky za 2oosk,akcia nebola pisana,no som tu lekaren pred tym prehliadla ze tam je.V tom obchode som kupila aj tie 6+ tak sa mi to cele poplietlo.No proste v lekarni stoja900tovky 2oosk.Mozem ete potom napisat presne co je tam madarsky,+Vam napisem gramaze a ceny ,uff 😀 aby sa mi to nepoplietlo

mukky
23. feb 2009

Dievcata,tak ako?Boli ste uz na nakupoch v Madarsku?Potom dajte vediet ako ste dopadli s Nutrilonom.

diddi
23. feb 2009

teraz by mala byt aj akcia v tescu...vzdy je to subezne s nami...takze plienky by mali byt o 15% lacnejsie...trva to do 3.3.

norik1
24. feb 2009

mukky v ktorom nakupnom centre si bola? my sa chystame do miskolca zajtra 🙂 Dik

l3nka
24. feb 2009

aké plienky majú na akcií a aká je tam cena? a majú aj nutrilon Ha? ako vyzerá?

diddi
24. feb 2009

fialove tesco plienky a pampersky...HA v tescu nemaju, vraj len v DM, alebo v lekarni

l3nka
24. feb 2009

díky 🙂 a je tam na pamperskách taká cena, že sa mi tam oplatí ísť? kvôli mlieku ako čítam určite i keď toho sa bojím kúpiť viac neviem ako ho bude malá znášať tak by som si radšej urobila zásoby plienok a mlieko zobrala iba na skúšku..

diddi
24. feb 2009

pampersky sa oplatia aj ked nie je akcia...vpodstate pri tomto kurze sa vsetko v Madarsku oplati...my tam kupujeme aj bodycka,tielka,overaly...je to ten isty tovar v tescu...takze co mame my,maju aj oni....plus navyse ich vyrobky-madarske salamy....

kili
24. feb 2009

diddi, ako často chodíte?
ja mám smolu, že nemám na deti pas. už ma to fakt štve, že nikam nemôžem, by som aj do rakúska chodila rada. čo stojí teraz vybavenie pasu? Teda pre mňa + ich tam zapísať? neviete náhodou?

l3nka
24. feb 2009

o.k. díky, takže idem 🙂

diddi
24. feb 2009

kili,asi tak 2x do mesiaca...pas tusim stal 500Sk,neviem presne,pozri na nete....a trva to asi tyzden,dva

kili
24. feb 2009

500,- ??? to myslíš len zapísanie do tvojho, nie?

diddi
24. feb 2009

jaj,to nie....ja som si dala spravit novy,kvoli priezvisku,trvalemu pobytu....zapis tusim je zadarmo...pozri stranku ministerstva vnutra...vies kde to v petrzke robia?...na zaporozskeho....potrebujes original rodne listy a na pockanie to spravia

kili
24. feb 2009

teraz som našla, tak pre mňa by to bolo 33€ a keby som chcela len pre malých, tak 8€ na jedného, ale to by mal platnosť len 2r, tak to sa mi skôr oplatí ich zapísať do pasu. alebo je lepšie zvlášť pre nich? keby napr. ich chceli zobrať babky niekam? fakt neviem. 😒 (jé, už mi idú smajlovia 😵 )

kili
24. feb 2009

diddi, a ešte, potrebujem fotku alebo fotia tam ako pri občianskom a vodičáku?

diddi
24. feb 2009

ak ich chces len zapisat,tak potrebujes len rodne listy origos,to by malo byt zadarmo, tak myslim,ze to zatial staci,od 2 rokov by mali mat,ale neviem ci je to povinne...pozri si to

kili
24. feb 2009

diddi, myslela som, keď budú fotiť na pasy, či treba doniesť fotku.
ja pas nemám, takže keby som ich chcela zapísať, tak by som si musela vybaviť.
joj, asi si to budem musieť preštudovať, sa mi to akosi nechce 😝

diddi
24. feb 2009

fotia ta priamo tam....idem s detmi von pred barak na chvilu,nech sa vyblaznia a potom nech pospia

xyxy
24. feb 2009

ahojte.k tym pasom.Do 5 rokov moze byt baby zapisane v pase rodica(treba na to 100sk kolok) a rodny list.urobia to na pockanie.zapisane je do piatich rokov.
od 5 rokov dieta musi mat svoj pas ked ide do zahranicia. viem to lebo som to pred 2tyzdnami vybavovala lebo sme chceli ist do madarska na nakup))).

kili
24. feb 2009

tak to sa mi teda viac oplatí asi zobrať pas len pre nich. aspoň bude väčšia sloboda. aj tak nečakám, že by som si najbližšie roky dovolila ísť na dovolenku 😀 😝

katarinagk
24. feb 2009

Killi :A naco je teraz pas? Ved do madarska ani rakuska netreba, nie?

diddi
24. feb 2009

len s malymi detmi potrebujes nejaky doklad k nim

kili
24. feb 2009

presne, doklad potrebuješ, ináč to berú, že si ich niekde ukradla

mukky
24. feb 2009

je potrebne mat doklad o totoznosti dietatka,aby t o nebrali ako unos.My ideme dat maleho tiez yapisat,v lete ideme do Chorvatska a pas sme si robili nedavno kolu Ukrajine kde tiez chodime na nakupy 😀 😀 😀

katarinagk
24. feb 2009

Dakujem velmi pekne, to nas teda nenapadlo...

mukky
24. feb 2009

Tak my chodime do nakupneho centra ktory sa vola nejak Inter spar,ale neviem to presne ci sa to takto pise,neviem najst tasku reklamnu.Tam maju tie Nutraky 😀

mukky
24. feb 2009

A aj tu chodievame a ceny su neporovnatelne http://www.tegel.hu/akcio2.php

mukky
25. feb 2009

norik tak ako bolo.kupila si co si chcela...