Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

norik1
25. feb 2009

no boli sme dnes, boli sme v centre mesta v Plaza nakupnom centre, dobreeeeeee bolo, kupila som si par handier - nohavky, svetre, tricka - od 99 do 300... no v drogerke sme nakupili pampersy, Huggies na plavanie, Hippky prikrmy, hippky dzusiky, vlhcene obrusky, kozmetiku a drogerku pre mna a pre mm, tablety do umyvacky, niektore veci az polovicne ceny oproti nasim.... na nas pozerali ako na sibnutych 😀 😀 😀 no a?

boli sme aj v tom tegeli, a veeeelmi ma potesili lebo v Optime kupujem sacky do kosa na plienky za 350 Sk a tam mali za 200... Avent veci tam mali vsetko lacnejsie, aj oblecka boli za debre ceny...topanocky boli asi ako u nas ale neporovnatelny vyber... Ale som si vsimla ze ten Tegel otvorili aj u nas v KE, musim tam skocit 🙂

juj dobreeeeee bolo 🙂 zvladla by som aj castejsie 😀 😀 😀

norik1
25. feb 2009

ozaj k veci 😀 kupila som ten Nutros Goodnight, teda u nich vlastne Milupa, normalny mali vykupeny...ale to mi nevadilo, mam este ten Nutros z Polska 🙂

mukky
25. feb 2009

O nutrilone si mala najprv pisat 😀 😀 😀 😀 nie co sebe si kupila 😀 😀 a v tom riter spare si nebola..ved z Kvp to neni daleko 😀 ten plaza je ten co dole je aj H&M ,no je ich tam viac,potom aj skala ale to je taky este komunisticky obchod,ale lacny tiez.Hej a tegel je aj u nas,odtial mam kocik a majitel je ten co ma aj tegel v miskolci,ale v Miskolci uz ho nemal tak mi dal zlavu 🙂 A ako dlho ste boli,my sme tam od rana do vecera,a to este plno nestiham veci nakupit 😀 Takze spokojna,nie..ja mam zasobu nutrilonov,ale chccem ist opat 😀

norik1
26. feb 2009

jaaaaj Mukky ked som si konecne kupila nohavky velkost 38 😀 😀 😀 po dvoch tyzdnoch na delenej he he radost jak oci 😀

povodne sme chceli ist aj do toho Inter sparu, ale uz sme sa chceli vratit lebo maly bol s nami a uz mal dost toho vyletu.... velmi ho nebavi cely den sediet v kociku alebo aute 🙂 tak sme dohodli dalsi vylet niekedy nabuduci tyzden alebo kedy a pojdeme do Intersparu a bud do Cory alebo toho Auchanu...

Ta Plaza co sme boli je hned v strede mesta pri trznici a dole bolo CaA obrovske, este väcsie ako v KE...dotrepali sme sa niekedy okolo pol jedenastej a odchod bol o pol stvrtej, este sme stali v tom Tegeli takze domov sme dosli podvecer, hodina vybalovania... 🙂

l3nka
26. feb 2009

norik 1 do akého mesta chodíte? ako je to ďaleko od BA? a čím ste platili v obchodoch? veľa otázok mám... 🙂

norik1
26. feb 2009

Lenka boli sme v Miskolci lebo to mame z KE najblizsie... Pozri si nejake väcsie mesto pri BA a sup na nakupy, oplati sa.
Platili sme kartou a daco sme vybrali z bankomatu - na jedlo a na parking aby sme mali nejake bubaky. V obchodoch vsetko kartou bez problemov 😵

l3nka
26. feb 2009

dík za radu 🙂 nenapadlo ma pozrieť, že si z KE 🙂

diddi
26. feb 2009

13nka,ja som z Ba, my chodime do Mosonmagyovaru-Moson,je tam tesco a oproti je family centrum-humanic,dm,kik....a plus obchody v meste...alebo do Gyoru, ide sa cez Moson a po starej ceste,nie po dialnici ak nemate znamku,asi tak 40km z Mosoni je Gyor. Tam je obchodne centrum Arkadia,kde je HM,CA,Deichman,Humanic,Zara,Mark Spencer,Inter Spar.....

l3nka
26. feb 2009

diddi no snáď nezablúdime, už sa nám to stalo cestou z chorvátska. nevedeli sme sa vysomáriť... Maďari sú maďari, tam nemáš šancu ak nevieš madarsky 🙂

iwuskaaa
26. feb 2009

Baby a dá sa platiť aj Eurami? My sa chystáme do Salgotariánu, kde sa tam oplatí ísť? Asi iba Tesco, nie? Ale to máme blízko, hodinku cesty, tak preto tam 🙂 . Ďakujem 😉

mukky
26. feb 2009

Norik a mas malho v pase,ci ako...my chceme tiez brat maleho,tazko mi je bez neho a stale ho davat niekde,no je este maly a stym papanim a prebalovanim,a dnu do obchodu,vyyliect,opat von,neviem,neviem,,,,do Auchanu jednoooooooooooooooooooooooznacne 😀 😀 obrovske lacne potraviny,kozmetika atd...aj par obchodikov so super vecami a cenami,jasne aj detskymi,pa

norik1
26. feb 2009

Mukky bola som minule na policii, prave kvoli takymto cestam,a by sme ho nemuseli nechavat u babiek a nakoniec ved nie je hracka ze ho odlozime... stalo ma to asi 10 minut casu, original rodny list na ukazanie a 3-eurovy kolok a je po probleme 🙂 urobia to na pockanie v pohode 🙂

maly to znasal uplne v pohode, chceme aby si na cestovanie zvykal lebo planujeme v lete chorvatsko autom, tak aby nemal sok z tej cesty.... na toaletach mas miestnost pre mamicky s prebalovacim pultom, takze prebalko v pohode, do termosky som dala horucu vodu, zobrala mlieko, ovocie a baby jogurt od Nestle co ma rad a tiez bolo po probleme...a este kukuricne chrumky na chrustanie 😀
Tie obchodaky typu Plaza su super ze zaparkujes, a si tam nemusis nikde chodit, vsetky obchody su tam.... len potraviny tam neboli, chceli sme tenAuchan ale dlho sme boli v Plazzi... tak ze si spravime druhy vylet do Auchanu next week 🙂

neviem Mukky ako Tvoj syncek, ale treba to vyskusat, da sa to a si s nim cely den, maly bol vyhukany z obchodov takze bol kludny, vobec neplakal, sem tam sme ho ponosili v babysatke a potom dokoca spal v kociku a my obliehali obchody... normalne ze krasny den 🙂

mukky
26. feb 2009

norik ahoj 🙂 zajtra ideme ho zapisat do pasu.Nas maly je praveze zvyknuty na jazdu autom od malicka,v lete kazdy den skoro do mesta sme chodili,casto na chatu,aj na nakupy je s nami zvyknuty chodit,takze v tom problem nevidim,ja len ze aj kojim,a taaak,ze my mame aj na hlavnej viac obchodov co tam chodime no a zo zimy dnu a spat,no manzel ze v pohode pojdeme,len mamka moja uz to pocujem 😀.A vlete ideme tiez do chorvatska autom na dovolenku,potom k svagrine do chorvatska na navstevu,a cestou spat do Blavy na 50tku na oslavu 😀T asi pojdeme aj na Madare,teda urcite.Hadam 😀 Takze nutrilony kupis nabuduce 🙂 Aj na nas pozerali,kosik bol maximalne plny a pokladnicka sa len usmievala 🙂 tak nutrilony kupis nabuduce.

norik1
26. feb 2009

mukky mala rada - na policii sa nepredavaju kolky, to som ja nevedela, tak sa predom stav na poste a kup jeden...alebo ak chces do obidvoch pasov tak dva kolky...ja som si vo fujavici odkracala na postu a spät 😀 😀 😀

Jasne aj ja furikujem maleho v aute skoro denne, takze je zvyknuty...je to dobre lebo potom potrebujes ist autom trosku dlhsie a maly by nevydrzal... inac zachvilu je teplo a nebudes musiet stale vyzliekat-obliekat, takze to bude v poho...ja sa uz tesim zetiez zbehneme trosku do mesta ked bude teplejsie 😀

mukky
26. feb 2009

norik dik za radu 🙂

deina
2. mar 2009

Nas povodny Nutrilon 3, oranzovy, je ktory madarsky? Je to Milupa Milumil 3 (http://www.milupa.hu/termek.php?key=p_milupa3) od 9-teho mesiaca alebo Milupa Junior (http://www.milupa.hu/termek.php?key=p_juniorgye...) od roka? Mam v tom trosku gulas. 😅

miah
2. mar 2009

ahojte baby, viete poradit nejake nakupne stredisko, kde maju aj detske vecicky v Gyori? 🙂

kili
2. mar 2009

deina, ja som to pochopila tak, že náša 3 je ich Junior, tak som aj kúpila 😉

diddi
2. mar 2009

miah,v Gyori je to Arkadia....po ceste su naveste....musis prejst cele centrum....stale rovno

ingulka
3. mar 2009

deina ... 9+ho znamena od ukonceneho 9-teho mesiaca 😉

deina
3. mar 2009

No ja viem, ze je to od deviateho mesiaca, len neviem, ktory z tychto je ten, ktory je u nas oranzovy (trojka). Asi to bude tak, Kili, skor ten Junior - neochutnavala si to nahodou? 😅 Pre porovnanie.

iwuskaaa
3. mar 2009

Kočky, aké obchodíky sú ešte v Salgotarjane? Ďakujem 😉

brnka
4. mar 2009

chudite aj do obchodu brendon? je drahy?

miah
4. mar 2009

baby, idete niektora v najblizsom case do Gyoru?? 🙂

pappo
5. mar 2009

caute baby boli sme u lekarky a povedala ze uz deti mozu pit normalny nutrilon 2 tak ak by niekto mal zaujem predala by som tu Nutrilon HA 2 z madarska je to 600g balenie predam to rovnako ako som kupila mam aj blocek myslim ze jedna krabica stala 2500 Ft aj daco kto by mal zaujem preferujem BA aby som to nemusela posielat mam este 3 krabice

kika86
7. mar 2009

miah, my sa chystame do Gyoru v nedelu...
brnka, brendon okuknem tiez a dam vediet 😉 ale maju aj stranku a su tam ceny.

brnka
7. mar 2009

kika, dakujem. videla som ich stranku. Len som chcela vediet, ci sa da v Madarsku nakupit aj lacnejsie. Alebo ma brendon ceny porovnatelne s inymi detskymi obchodmi.....

Mukky, porad aj ty, ty to mas isto okuknute 😉

mukky
7. mar 2009

Brnka a aky je to obchod?Ja si nazvy okrem sportovych ako adidas,nike,atd velmi nevsimam,ale este chodim napr do Ed hardy ale to je drahsie oblecenie a kabelky atd,neviem ci poznas...a tam co predavaju///nemas link??

kika86
7. mar 2009

Baby neviete mi poradit akej farby je obal madarskeho nutrilonu 1. Zlty alebo modry? Dakujem.

mukky
7. mar 2009

kika obal je modry a znak oranzovy,ale su aj ine farby znakov,podla typu