• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

11. júna 2014 
mukky, nevedela som najst obrazok na nete, ze asi ako vyzera. a na madarskom milumilku ani nie je :unamused: tak som len chcela vediet, aby som vedela co mam hladat... :unamused:
7. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne :slight_smile: a vies madarsky?
7. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja moc nie, ale ide s nami kamarat a ten vies perfektne :slight_smile:
7. mar 2009 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak potom ziaden problem :grinning: :sunglasses: nebude
7. mar 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mukky, detsky obchod /brendon.hu/ :wink:
8. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika, tak co, boli ste? nakupila si?
8. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky trošku sa Vám tu vmontujem :wink: . V piatok sa chystáme do Maďarska a chcela by som kúpiť drobcovi nutrilon.

Tak sa chcem opýtať nemali s ním detičky problém? Je to to isté? A milumil je to isté ako milupa?
8. mar 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My ziaden problem nemame,je to to iste
8. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, tak sme vcera boli v tom Gyori....Milumil od narodenia som vobec nedostala :angry: Aj ked neviem preco to nikde nemali, mali len od narodenia ale HA a to som nechcela. Vo vsetkych obchodoch mali len od 6tich mesiacov....Ale ceny tam boli paradne. Kupovala som svagrinej BEBU 2 600g a stala 170SK!!!!
Baby neviete mi poradit ci vobec madari vyrabaji nutrilon od narodenia, ved obchodoch nebolo nic a aj v lekarni som sa pytala a mali len Humanu a Milumilk HA.

V brendone sme nakupili plno veci-vrelo odporucam aj cenu su omnoho lepsie ako tie nase.
9. mar 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kika, pozri stranku milumil - od narodenia som tam nenasla nic (ale po madarsky neviem, takze som pozerala len obrazky :dizzy_face: ).
Inak, musime sa do toho Madarska konecne vychystat, som zvedava na ten brendon :slight_smile:
9. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde vsade chodite do Madarska nakupovat?....teda, ak ste z Blavy...my sme boli len v Mosoni a v Gyory...je este nablizku nejaky shopping?
9. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika,určite vyrábajú.neskúšala si ešte pýtať nutrilon? ja používam Milumil AR,ale môj švagor nevedel že sme na to prešli,tak ešte kúpil obyčajný,keď tam bol voľačo kupovať a mali ešte nutrilon,tak neviem či ešte majú toľko zásob.tuto si to skús pozrieť,je tam aj odbyčajný milumil od 0 mesiacov. :wink:
http://www.pirulapatika.hu/fs
10. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj a ešte tam kde máš naľavo prázdne okienko a pri ňom "ok" ,tak tam napíš "Milumil" a vyhodí ti všetky druhy. :wink:
10. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, chcem sa spytat kupujete niektora aj plienky v madarsku, ste s nimi spokojne?co sa tyka toho nutrilonu je naozaj totozny s tym nasim?buduci tyzden sa chystam do madarska na nakupi do Gyoru, viete mi poradit nejake dobre obchody tam, chcem nakupit aj oblecenie pre maleho.dakujem
10. mar 2009 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ilduska, dakujem velmi pekne :slight_smile: nasla som tam aj od narodenia, len neviem preco to nemali nikde v obchodoch a lekarni v gyori. Nevies nahodou ako alebo kde sa da k tomu dostat?

Luci, my sme kupovali plienky v madarsku, su take iste ako tieto nase len maju neporovnatelne ceny s nasimi. Detske oblecenie sa oplati najmä v C and A, H and M(nejde mi pisat anglicke a :wink: ), aj v brendone maju dost velky vyber, ale cenovu sa velmi oplatia veci v tych dvoch obchodoch a aj vyber je velky.
10. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kika 86, a ake plienky tam kupujes ty?tie libero.a este sa chcem spytat ten nutrilon ma v kazdej lekarni rovnaku cenu?viete ako to je u nas v jednej stoji nutrilon 450 v dalsej uz 500.
10. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde je brendon?....v Gyory je shopping Arkadia,kde je C&A a H&M.....mlieka maju v DM....tesco plienky fialove vychadzaju nieco cez 9eur....u nas su cez 12eur. A kde vsade chodite nakupovat, do ktorych miest.....blizko BA?
10. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ... chcem sa spýtat co sa najviac oplati kupovat v madarsku .. je naozaj všetko lacnejsie ako u nas? my sme nad tým uz zacali rozmyslat ze asi pojdeme pozriet ze co a ako.. Humanu tam nekupuje nikto?
10. mar 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika,my osobne nechodíme do maďarska,ale kupuje nám to švagor,alebo svokrovci.chodia do Komáromu a kupujú to v lekárni.ale vôbec neviem v ktorej. :wink: to niekde u nás stojí Nutrilon už 500 Sk??? už im vážne šibe.trošku to už preháňajú.ináč aj mňa by zaujímalo či je cenový rozdiel v maďarsku v lekárni a nejakom obchode.
10. mar 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelinka79, my sme kupovali caje pre svagrinu. Detske HIPP su tam za menej ako polovicu. U nas 140sk a v madarsku v tescu tie iste 56-58sk.. Ale aj potraviny, plienky, flase, napr startovacia sada flias Avent tam stoji 540,- a u nas 990,- ...
10. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diddi chod na www.brendon.hu, klikni na áruházak a tam ti ukaze mapu vsetkych miest kde je, mal by byt aj v Gyory. a s detskym oblecenim je to tam ako?lacnejsie ako u nas a velkosti take ake mame my?
10. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci, velkosti su presne take ako u nas.

Ildus, ja kupujem nutrilon u nas za 450sk... :angry: Ako napisala diddi, mlieka maju v DM a aj v Rosmane akurat tak nemaju nijake od narodenia :unamused:
10. mar 2009 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby neviete o nejakej madarskej on-line lekarni, ktora posiela vyrobky aj na Slovensko?
10. mar 2009 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika,aj nejaké baby tu predávajú maďarský nutrilon.síce si prihodia nejakých 30 Sk,ale to poďľa mňa nie je strašné.a neviem či ťa to nevyjde lacnejšie,lebo u nás za poštovné zaplatíš max.90 SK a ktovie koľko by to stálo z maďarska.
10. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. Ja kupujem madarsky nutrilon 1 do jednej baby s ktorou som sa skontaktovala cez MK a ona ho predava po 7,80 Eur, pricom u nas v lekarni stoji cez 15. Je to teda riadny rozdiel, hoci si zaplatim postovne.
10. mar 2009 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika ja som kupila v pohode aj v lekarni aj v obchode nutrilon od narodenia,je oznaceny 0+
11. mar 2009 o 02:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte chcem sa este spýtat ze ci v gyory v nakupnom centre sa nachádzaju tieto obchody .. Tesco, DM, alebo aké tam vlastne su ... dik moc..
11. mar 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neli,v Gyory,v shoppingu Arkadia je Interspar- to je ako tesco,je tam H&M,C&A,Mark Spencer,Zara,Deichman,Humanic,Addidas,Nike,Puma,nevsimla som si ci tam je aj DM,ale podla mna urcite...tesco je v Gyory hned pri vjazde do mesta-po starej ceste od Mosone, ale je uplne o nicom, je hrozne malinke,ako sidliskovy obchodik a nie je tam dobry tovar, len taka nudzovka...tesco je najlepsie v Mosoni......Inac, neviete kam sa da este chodit nakupovat,ak ste z BA?
11. mar 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky potrebujem Nutrilon AR 2 ako sa bude volat v madarsku nasla som len Milumil AR ale je potrebujem 2ku lebe ten AR je od 0mesiacov a nasi maju 15 m. vie mi niekto poradit?
11. mar 2009 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
yasminka Milumil AR 2 neexistuje :frowning2: .Aj ja som zháňala,ale nenašla som a vyrábajú len tu jednotku.Ale ja dávam jednotku,dr. mi povedala že do 1,5 roka môžem.Ale hádam zanedlho už ten reflux prejde,tak môžem dávať obyčajný.
11. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok