Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

terkaa
15. feb 2009

nutrilon1 je najkvalitnejsia... kamoska ho davala malemu az do troch rokov a v pohode. len mne nejde do hlavy, ze ked jednotka je najlepsia, tak preco je najlacnejsia 😲 , zeby koli tomu, ze najviac ide? my davame uz nutrilon3. ale rozmyslam normalne nad tou jednotkou...
ved aj ked novorodeniatku, ak mamicka nemoze kojit, daju jednotku, aby malo to najkvalitnejsie mlieko , co najpribuznejsie MM. No a tiez ma napadlo, ze zienky ktore koja aj cez dva roky, tak tiez nemaju v prsnikoch odmerky 😀 a kadejake zlozenia. ja viem, ze MM je MM, ale ked sa tak zamyslim, tak ta jednotka je fakt potom naj, ked je urcena pre malinke babatko, ktoremu chceme dat ten najlepsi zaklad. 😉
ked sa tak ponorime do davnejsich cias, sunar bol tiez oznacovany, ze.... 1,2,3?

diddi
15. feb 2009

terkaa,ibaze kazdy stupen nutrilonu obsahuje ine pridane vitaminy a latky,ked das dietatku,ktore ma pit n.3 n.1.tak mu budu chybat nejake vitaminy a hlavne ich percento obsahu.

junovka
17. feb 2009

baby, ozvite sa mi , ktore vam deticky budu mat 2 roky.Potrebujem vediet ci ste s Milumilom Junior spokojne??Vdaaaaaaaaaaaaaaaaka 😉

mukky
17. feb 2009

ahojte tak ja idem dnes rano na madare tak dam potom vediet co a ako 😀 a tiez uvazujem nad jednotkou,lebo ja aj kojim a tam ma vsetko potrebne v mojom mliecku a aj papame a vitaminky a zelezo dostava tiez v prikrmoch.Keby som nekojila asi by to bolo ine...

ilduska14
18. feb 2009

junovka,ja som spokojná,nebadám žiadnu zmenu od Nurilonu.Terkaa možno preto je lacnejšia,lebo je ľahšia.V dvojke je asi niečo naviac aby boli bábätká viac sýtejšie.To je len môj názor,nepíšem to z overeného zdroja,tak neviem.didi neviem či mu moc budú chýbať vitamíny.mne to odporučila pediatrička,ktorá to má od odborníčky na tieto mliečka,tá vravela že jednotka je najlepšia.ono možno dvojka,trojka viac zasýti a o to je to mliečko bohatšie.neviem,neporovnávala som zloženia.ale ak sa bábo podľa mňa už prikrmuje,tak aj z príkrmu má nejaké vitamíny,tak sa to podľa mňa doplní.a ináč ja dávam malej jednotku a 210ml,lebo 180 je jej málo.

mukky
19. feb 2009

Ahojte,tak nutrilon stal 900vka 200sk,6OOvka 179 sk,najprv som kupila 6OOvku,no az potom som nasla aj 900vky,no nevadi..mam nakupene na pol roka pomaly 😀 to sa neda porovnat s nasimi cenami,ani sa nepytajte na to kolko sme tam nechali 😀 a kupili sme uz konecne aj stolicku na papanie 🙂 a vela vela ineho.Nutrilony maju rozne,s laktozou,tie som nebrala...potom na dobre travenie,potom najblizsie k materinskemu mlieku,a to tretie som zabudla,joooj,som strasne unavena,tak ahojte 🙂 no a plus tie hypoalergenne no tie boli o 100sk tusim drahsie

diddi
19. feb 2009

mukky,a kde ste boli?....hypoalergene nutrilony predavaju pod akym nazvom?....je to to,co u nas Nutrilom HA?....a kde sa kupuje....v lekarni?

pappo
19. feb 2009

diddi ja som kupila vola sa to Milupa ma to rovnaky znak ako nutrilon aj zlozenie je tam HA 2 a 600g stal 2500ft co ej okolo 8 eur u nas stoji teda 400g 10eur. ak ste nasli daco lacnejsie dajte vediet maju ho v lekarni aj v dm

pappo
19. feb 2009

mukky ta 900 za 200 sk c je na nej napisane ? to je od 6 mes. ci do 6 mes.

diddi
19. feb 2009

dik pappo,takze v tescu HA 3 nepredavaju? A kde ste boli, v Mosoni?

pappo
19. feb 2009

hej diddi v mosoni v tescu som nebola tak neviem ci maju ja 3 este nekupujem ale isto ho maju v lekarni a v dm ale mam pocit ze v dm je lacnejsi lebo ak mas nase nalepky tak mas 15% zlavu. chodim do mosonu a kupujem tam uplne vsetko plienky su tam za poloviucu velke pampers balenie 4 za 390sk - 15%

xyxy
19. feb 2009

Ahojte.aj my sme boli vcera na madaroch a ceny su tak ako pise pappo.ja som 900nutrilon nenasla.
ale aj tak sa to oplati.dokonca tam maju aj Avent v tescu a milion druhov vyziv pre dieta.polovicke som nerozumela ale da sa 🙂 .oplati sa aj prach na pranie a Vanish(nicim inym skvrny nejdu dole).kupili sme 3l za 230sk.takze super a ten vyber...

pappo
19. feb 2009

xyxy presne ako pises 🙂

ilduska14
19. feb 2009

xyxy,tak podľa mňa vanish nič moc.mne s tým škvrny nevychádzajú,ja som v DM kúpila na fľaky taký prášok v zelenom vedierku,stojí o polovicu menej ako vanish a podľa mňa je oveľa lepší. 😉 banán mi z podbradníka krásne vyšiel a nechala som ho namočený pol hodinu a potom vyprala.no možno sa niekomu vanish osvedčil ale ja s ním nemám dobré skúsenosti.
a didi je to v maďarsku tiež označené ako u nás HA,len už sa to volá Milumil,nie Nutrilon.niekde možno ešte kúpite Nutrilon,pokiaľ ho ešte majú,ale už len čo im ostalo. 😉 Ja tam kupujem AR-kový a je neporovnateľne lacnejší ako u nás.hanba. 😠

pappo
19. feb 2009

iduska mrkni ako sa vola ta zelena krabica vdaka lebo by som si to kupila vanish nic moc ariel v spreji na skvrny este akjo tak ten stoji 170 u nas je drahsi ale to vedierko checemmmmmmmmmmmmm

mukky
19. feb 2009

Ahojte dievcata,ja som bola v Miskolci ako vzdy,a Nutrilon 900 som kupila v lekarni a je od 6plus.to su tie co sa podobaju materinskemu mllieku,a mam aj od narodenia,tie su oznacene0plus.A mam aj na dobre travenie 6plus...mne to az doma svokor vecer prelozil,ja aj kojim.Malemu chuti,bala som sa ze co ak bude predsa len iny chutovo,no maly nepovedal nic 😀 A tie 600tovky som kupila normalne v detskom obchode..kociare ,oblecka atd..a ten hypoa.mal HA napisane,to mi v lekarni ochotne ukayala,dorozumievali sme sa rukami,nohami 😀 ale maju v potravinach i v DM vsade,ale volaku sa Milumil,a Comfotr od Milupy vsetko.A puncosky madarska vyroba 19 sk,ponozky 7 sk,postelne Disney 1+1 99sk 😲 ,mikina Disney 79sk,kociky ani nehovorim,atd..stolicku som fukla do albumu 😀 plno veci,a potraviny ..chlieb 9sk atd atd nivea vyrobky atd,maso....sialene daco 😀 sli sme o 9 rano a prisli o 21 vecer s manzelom,som mrtva 😀 😀 Ten nutrak Confort to je ten na lepsie travenie,na pripadne otazky odpoviem 😀 😀 a benzin 25sk 😀

jarus74
19. feb 2009

mukky ze rukami a nohami 🙂 ja som bola v lekarni a odisla som na prazdno neviem po madarsky a nakoniec v tescu miskolci sme kupili milumil lebo nutrilon som nedostala. takze k normalnemu nutrilonu sa nemam sancu dostat.ale pisete tu ze je to to iste nie?

baby kde kupujete ten nutrilon 900g v madarsku okrem lekarn i sa da vobec zohnat 🙂

pappo
19. feb 2009

jarus vsak nutrilon = milupa = milumil

jarus74
19. feb 2009

aha ze je to to iste 🙂

ilduska14
19. feb 2009

pappo Denk mit - oxi energy a je to zeleno modré vedierko.Stojí okolo stovky. 😉 Mne sa to osvedčilo a na ťažšie škvrny som namáčala a vyšlo to.Pričom vo vanishi som tiež namáčala a výsledok neporovnateľný. 😉 Skús. 🙂 Jarus,mne ho kupujú v lekárni ale baby píšu že sa dá aj v niektorých obchodoch,len neviem v ktorých.Skús prečítať pár príspevkov spätne.

mukky
19. feb 2009

jarus oni teraz nutrilon nemaju,len milupu,ani ja neviem madarsky..mala si si napisat na papier a aj gramaz a ukayat a isto by ti ukazali ake maju,musis pouzivat finty ako ja 😀 a Wanisch nie je vobec dobry,ja stale kukam testy vyrobkov a maju sa s nimi uz v niektorom state sudit za nepravdivu reklamu 😠 😠 😲 lebo vobec tak necisti ako to tvrdia..

ilduska14
19. feb 2009

mukky,môžeš mi prosím ťa napísať tú stránku kde to pozeráš.už viackrát som si chcela pozrieť výsledky po testoch výrobkov,len neviem kde.vďaka.

mukky
19. feb 2009

ilduska ja pozeravam na stv programe,takze aj na ich stranke

mukky
19. feb 2009

ilduska tu znacku poznam z DM,ale este som neskusala....kamarat vyraba a vlastni firmu na prasky tak ja mam odtial vsetko skoro zadarmo...ale podam info dalej

junovka
20. feb 2009

baby, tie co chcete normalny Nutrilon a nie Milumil a kadejake nazvy, tak tu je link: http://www.babybazar.sk/detail.php?id=505866 .Ja som si u tej kocky objednala klasicky Nutrilon 3, 900g 😉

ilduska14
20. feb 2009

junovka to nie sú kadejaké názvy,ale nový názov 😀 a je to tiež normálny Nutrilon,len pod iným názvom ale s tým istým zložením. 😉 A zanedlo sa už nebude dať kúpiť v maď. Nutrilon pod svojim názvom,ale len pod názvom Milumil.To sa dopredávajú už len zásoby. 🙂 Ale vďaka za info. 😉

l3nka
20. feb 2009

kolko stojí nutrilon comfort? nenviem či to tu niekto už písal, ale nechce sa mi nejak čítať 🙂

mukky
21. feb 2009

mna komfort vysiel na 200sk a ak si dobre pamatam svokor mi to prelozil ze je to na dobre travenie

pappo
21. feb 2009

ilduska vdaka

pappo
21. feb 2009

mukky ano confort nas maly papa od narodenia je to na dobre travenie a pre deti ktore maju koliky vyborny
ale ja som nevidela nikde za 200sk 900g ☹ v madarsku kde ste to kupovali? v lekarni?