Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

dadulik111
22. máj 2009

ahojte baby, ak by som si chcela objednať ten nutrilon z Maďarska dá sa to aj cez niektorú z vás?

yasmina
22. máj 2009

dadulik myslim si ze predavanim sa zaobera Aska 😉

eimiky
22. máj 2009

daduliknutrilon už nevyrábajú už len milumil,asi si to myslela
skús napísať na nick petka75, ja ho o tej pani beriem, ale teraz skúsim poľský, ak chceš dám ti kontakt

junovka
22. máj 2009

ahojte

dnes sme boli v Polsku....ceny Nutrakov su super....oplati sa tam nakupovat 😎 😉

ingra73
22. máj 2009

junovka:prosim ta kde konkretne ste nakupili a za kolko? zaujima ma zatial hlavne nutrilon 1, teda v polsku asi bebilon 1 🙂

junovka
22. máj 2009

v Polsku je Bebilon.M ysme boli v Nowom Sadze, v Carfury Express.Ja som videla len 2,3,4...neviem ci bola tam aj 1, ale sumy boli rovnake....250 Sk 800g

ingra73
22. máj 2009

junovka: dakujem 🙂

mauzos
22. máj 2009

ingra v Kosiciach stoji 800g Nutrilon v priemere 14,50€, niekde o par centov viac, niekde menej. Neviem ako v Presove, ale predpokladam, ze velky rozdiel v cene tam nebude. Takze ak si aj kupila 900 g za 16 €, ak si to prepocitas na gramy, tak si ho kupila vlastne lacnejsie ako u nas. Cize o akej strate tu rozpravas? 😀 😀 Ja viem, to nastve ak nieco kupis a potom to musis vyhodit ... ale urcite to nebola katarinkina vina.
Ja som od nej tiez kupila Nutrilon a ziadny problem nebol. Je to velmi mila a ochotna mamina. Neverim, ze by si pre par € urobila takuto reklamu na konikovi.

katka.m
23. máj 2009

mauzos: Celé to začalo"reklamou" na maďarský Nutrilon a reklama na predávajúcu sa začala, až keď sa ona ozvala 😀 😀 😀 V každom prípade sa zachovala pekne, keď rozdiel v cene vrátila 😉

mauzos
23. máj 2009

ale ja som myslela tie sukromne maily, ktore jej poslala. Co napisala tu, je o inom ....

katka.m
23. máj 2009

Aha. Hlavne, že si to vybavili a obe sa poučili 😉

ingra73
23. máj 2009

mauzos: ake sukromne maily mas na mysli? ja som od katky ziadne peniaze nepytala, vobec som ju tu menovite nespominala, tak naco sa ty do toho teraz po vsetkom montujes? ja som katku nikde neobvinila ako zlu predavajucu, keby sa ona neozvala tu verejne, nikto by doteraz nevedel od koho som tie otvorene nutraky kupila...co ty tu teraz otvaras tu neprijemnost zase nanovo? o com to ma teraz byt? chcela som so skodou ist s katkou napolovicu odmietla to, tak co teraz akoze ja mam spravit? poslem tie peniaze tebe asi aby si bola spokojna...ja chapem ze katka sa po takej skusenosti neciti ok, ale ani ja...dokedy to teraz budeme rozoberat? preco ma spochybnujes nejakymi sukromnymi mailami? pisala som ich tebe??? alebo mam zverejnit vsetky nase sukromne spravy???nemam inu robotu, len zverejnovat co sme si s katkou popisali? zalozime novu temu, nie? ingine a katkine sukromne spravy!!! ja som jednoducho kupila otvorene sacky nutrilonu, tak som na to upozornila -verejne- ostatne maminy, o nic ine mi neslo....jasne ze ked som vsak nasla aj v druhej krabici otvoreny sacok, tak ma to napalilo, teba by nie? ty by si spokojne smarila sacky do kosa a povedala si...no a co???!!! ved cenovo ma to vyslo akoby som kupila nutrak v lekarni za rohom???!!! nepotrebovala som aby ma tu niekto lutoval, necitila som ani potrebu ociernit tu katku ako zlu predavajucu, nikde som ju nespomenula, ona sama sa ozvala, tak ty sa do toho prosim ta uz nestaraj!!! a o com to vlastne vsetko je? asi o tom, ze ked nieco predavas a kupujes cez net, jednoducho je to komplikovanejsie, ako ked to kupis v obchode....a beries na seba riziko ze tovar nemusi byt tak kvalitny, ako by si si ho predstavovala...a vobec..ja uz nemam vlastne co riesit, iba co som sa rozculila!

vsetkym zelam krasny den!

yasmina
23. máj 2009

ingra konecne sa uz vy..r na tuto temu 😉

mauzos
23. máj 2009

ingra 😀 😀 😀 vobec si nepochopila co som tu pisala. Nevadi, nestojis mi za to aby som sa snazila ti to vysvetlit 😝

cicaivica
2. jún 2009

Ahojte, už asi mesiac som čítala o maďarskom nutrilone , nakoniec som sa vybrala do Mošoni a kúpila v lekárni 10 krabíc N1,všetci ma pripravovali že vraj mi viac ako 3 krabice nepredajú a som s ním viac spokojná ako s naším nutrilonom a tá cena necelých 7 euro no proste nádhera !!!!!!

threat1
5. jún 2009

Baby, musim povedat ze ste ako male deti🙂 hadat sa o Nutrilone hruza, ale nebuidem to tu zasa otvarat, som tu prvy krat...🙂 No takze ja mam dvojicky, dve krasne baby (vobec sa nepodobaju ☹ ) a davam im madarsky nutrilon 1 premium. Mam znamu lekarnicku, ta kontrolovala zlozenie aj podiel vitaminov s nasim slovenskym a je to detto. A immunofortis je tam tiez, len sa to vola "probioticka vlaknina". No a to som vlastne chcela, ze ak niekto potrebuje, mozem to v madarsku kupit a poslat balik ktorejkolvek z vas, ak teda mate problem s cestou do madarska napriklad. Stoji osem eur balenie ale este musime pripocitataj postovne co je podla velkosti balika myslim. Takze keby nieco, tak kludne napiste...🙂

hanipe
6. jún 2009

treath1 ,prosim ta vcera mi baby povedali ze v Madarsku je lacnejsi nutrilon . az dnes som si precitala ze tam sa to vola inaksie prosim porad mi malemu davam NUTRILON 1 EXTRA imunofortis co si mam pytat v lekarni v Madarsku? Maly ma 2tyzdne. Dakujem prosiiim napiste ked viete . PA babenky. Alebo mohla by si mi ho kupit a poslat . napis 🙂

dinara
6. jún 2009

hanipe, a odkial si neoplatí sa ti ho ísť kupiť, načo dávaš 2 týždňovému bábätku N extra , v madarsku majú milumil AR

threat1
6. jún 2009

hanipe, mne lekarnicka povedala, ze Nutrilon Extra by sa mal v Madarsku volat Nutrilon Forte. Ale neviem, ci ho tam maju, na ten som sa nepytala. A asi bude drahsi. Ja som ho tiez davala krpcom, ale teraz im davam normalny a spia pomaly lepsie ako po tom Extra, ale ak mas hladosa, tak mu asi bude lepsie vyhovovat ten extra. Len hovorim, neviem ci ten forte tam este vyrabaju. Klasicky zozeniem, ale ten Forte to neviem,skor nie ako ano.

tilko
6. jún 2009

Ahoj maminy. My sme od narodenia na Nutrilone. Zacali sme Nutrilonom 1 Ha, ale po mesiaci sme presli na obycajny Nutrilon 1. Tiez som sa pztala doktorky ci nemam davat Nutrilon 1 Extra, pretoze moj pokladik bol casto hladny a vzdy nam vyslo o jednu az dve davky viac na den ako bolo pisane na krabici. Teraz ma skoro 4 mesiace a cez den davam obycajny ( 5x) a na noc Extra a spi od 19:30 az do 6:00 rana. Ties som hladal lacnejsie riesenie a vyhovuje my nakupovanie cez net www.docsimon.cz. Je to internetova lekaren, kupujem tu okrem Nutrilonu aj Pampersky, lieky pre nas, kozmetiku, pre naseho stvornoheho milacika havinka ... Jeden den objednam a za dva dni to mam doma.

hanipe
6. jún 2009

threat1 , teraz som uplne dopletena , tak neviem malemu robi dobre ten extra aj dcere som davala AR .
keby ho nemali tak aky si mam pytat ? pa

threat1
6. jún 2009

hanipe a skusala si dat drobcovi obycajny Nutrilon 1? Ja len hovorim, ze malym som davala najprv extra a spali tak isto ako po normalnom Nutrilone..... Najprv sa opytaj ci maju Nutrilon forte (to je akoze ten extra) a ked nebudu mat tak si vypytaj Nutrilon premium (to je nas klasicky Nutrilon 1). Ja mam momentalne Nutrilon 1, takze ten by som ti mohla poslat, ale extra nemam.

hanipe
7. jún 2009

threat1, vcera som sa z nedostala k pocitacu , tak ti moc dakujem za rady , kolko korun by ma vysiel keby si mi ho poslala ten obycajny ? a je ten obyc. immunofortis? a aka gramaz je ten co mas ? Dakujem

kika86
7. jún 2009

Baby neviete preco madarsky nutrilon je jeden od 6.mes. a druhy od 9.mes.? Ved uz nas rodiely polrocne... 😕 😕 😕

threat1
8. jún 2009

hanipe. obycajny Nutrilon predavam za 8 eur. Mna vyjde 7, ale prihadzujem si euro, aby som si zaplatila aspon cestu do madarska... Ma 900 gramov. Ja ho tiez davam drobcom. Nieje tam napisane imunofortis, ale po madarsky "probioticka vlaknina", a immunofortis je probioticka vlaknina, takze je to to iste, len v zelenom (ako sa hovori).Mojim drobcom vyhovuje (a to su teda dost citlive, hlavne ta mensia), pekne z neho kakaju, neboli ich brusko a spia tiez pekne... No a podla toho kolko si objednas ta vyjde postovne. Ty by si mi povedala kolko toho chces, ja sa na poste opytam, kolko by stal balik a dam vediet. Mozes mi poslat peniaze na ucet a ja ti poslem Nutrak, alebo ti to poslem na dobierku. Malo by postovne stat okolo 2 eur myslim....ale niesom si ista, musim sa na to este spytat...Kazdopadne ten nutrak vyjde takmer o polovicu lacnejsie ako v nasom zdieracskom state.... Co uz...

stofi
9. jún 2009

Mamicky, ja som zacala davat malemi milumil HA 1 a z Madarska som si nakupila dobru zasobu. Lekarka mi neskôr povedala, ze ked malicky nema ziadnu alergiu a ani ja z manzelom, tal ze staci davat klasicku 1. Takze som si nakupila dalsiu zasobu Nutrilonu 1, taktiez z Madarska. Ak by ste niektora potrebovala HA1, tak mam zvysnych 6 baleni, ktore uz nestihneme spapkat. Predam ho za nakupnu cenu, 600 g balenie za 2700 HUF, co je sai 9 €. Piste na stofi@netkosice.sk a dohodneme sa.
Inac v Madarsku sa oplati nakupovat, lebo Nutrilon 1 stoji v lekarnach cca 6-7 €. Neviem ale dokedy bude, lebo vraj uz bude len Milumil.

martuli
10. jún 2009

Ahoj holky, tak jak to je s tim Nutrilonem v Madarsku? Bracha mel jet pracovne do Polska, ted ho presunuli do Madarska, tak ho chci poprosit, aby nam nakoupil zasobu. V CR kupujeme Nutrilon 1, muzete mi prosim poslat obrazek baleni, ktere se da koupit v Madarsku? Dekuju, at ma bracha nejaky vzorek

jirule33
29. jún 2009

ahoj, já se připojuju k dotazu martuli, manžel jede do Maďarska na dovču, tak že by nás zásobil nutrilonem.dá se koupilt jen v lékárnách nebo i supermarketech?

a v jakých?

a je to teda Nutrilon nebo milumil?

a vyrábí ho nutricia?ted myslím ten milumil, též moooc prosím o fotku at víme na co se ptát, předem děkuju 🙂

máme dvojky, takže pro nás je to velká úspora!!!

zojina
29. jún 2009

Maminky nemněla by nektera zajem o nutrilon 1 ha v polskem provedeni je totožný zbylo nam 5 baůleni přechazime na dvojku 1000kč s poštovným Pisnete mi zpravičku díky

mukky
30. jún 2009

jirule je to nutrilon,ale oni to predavaju pod nazvom milupa,da sa kupit vsade,v lekarnach aj v tescu,dm..vsade

ja som uz usetrila tisice ,kupujem ho len v madarsku