Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

myslava
22. feb 2010

ahoj vladenka084 madar.nutrilon je fajn vola sa milumil900g muz to kupuje a auchane v lekarny a cena je super

marketka.27
24. feb 2010

Maminky, moc prosím o "slovníček" - jak se jmenují výrobky firem Nutricia v Maďarsku. Jde mi hlavně o výživy, kaše, sušenky atd. Hami. Možná by mi sačil link na jejich maďarské webovky. Zkoušela jsem www.nutricia.hu, ale to jsou nějaké geriatrické záležitosti. Tak kdybyste byly některá tak moc hodná a písla mi do IP 🙂

millada
15. mar 2010

A porovnavali ste niekto zlozenie Milumil1 s nasim nutrilonom? Je to to isté? Nemusim sa bat to kupit? Alebo ak mate odkaz na stranku, kde by bola etiketa so zlozenim, tak by som si to porovnala... 🙂

ladybirdie
16. mar 2010

Marketka: Madarska stranka je: www.milupa.hu, ale je to iba v madarcine.
Millada: My papame tiez madarsky Nutrilon (uz 3-ku), a sme spokojne. Ja som porovnala zlozenia a je to podla mna to iste. Na madarskej etikete je este viac rozpisane zlozenie ako na slovenskej.

laska2208
16. mar 2010

milada, my sme tiez prechadzali z Nutrilonu 1 na Milumil 1 a ked som porovnala zlozenie, tak to bolo presne to iste, potom sme vyskusali Bebilon 1 (to je polsky Nutrilon tiez to iste zlozenie) a ostali sme pri nom, lepsie sa rozpustal vo vode, pri Milumil-e aj ked som poriadne pretrepala, ostavali take drobne kusky, ktore potom trosinku upchavali cumel. Ten madarsky Mulimil bol vsak najlacnejsi 🙂

monikapalo
16. mar 2010

Ahoje baby,neviete mi prosim niektora napisat adresu, ak by som si chcela objednat Milumil 1 z Madarska?
Osobne tam ist nemozem ,ani nepoznam nikoho, kto tam chodi. A este jedna otazka, existuje take nieco ako Milumil HA 1? U nas to je Nutrilon Ha 1.

ladybirdie
17. mar 2010

Ano existuje, ale asi len na lekarsky predpis. Ja som sa minule informovala v jednej internetovej lekarni a dostala som odpoved, ze do zahranicia neposielaju veci. Takze neviem, ci by si si mohla objednat.

millada
3. apr 2010

začala som teraz pouzivat madarsky Milumil, zlozenie ako nas Nutrilon, ale predsa ma trošku inu štruktúru. Ked zamiešam, vobec sa mi neda trasenim nakvapkat na ruku, aby som zistila teplotu 😒 Nerobia sa tam ani tak hrčky, ale skôr aj na flasi vidim niečo ako take maličke kúsky zelatiny alebo neviem čo je to a upchava to cumel 😕

millada
6. apr 2010

pozeram na krabici Milumil, ze tam je ta priprava trochu ina ako nutrilonu. Teda naopak - ze do mlieka sa naleje voda. Moze to byt pričinou, ze sa mi robia tie hrčky, ze to robim naopak??? 😕
Ono to nie su ani take hrčky, ako skôr taka ina štruktura toho mlieka, take hustejšie časti ma a to upchava cumel. Malá musi dlhšie tahat, aby to mliečko prešlo cez dierky 😒

laska2208
6. apr 2010

milada, trosku vyssie som uz pisala, ze aj nam Milumil upchaval cumel, co Magdalenku velmi rozculovalo, ze som jej musela pocas papania pretrepat flasu,preto si nemyslim, ze je to tym, ze ci das skor vodu alebo mlieko, my sme preto radsej presli na Bebilon, ten je konzistenciou uplne rovnaky ako Nutrilon, teda aj zlozenim

millada
6. apr 2010

laska2208, aj ja som uz mala polsky bebilon a ten bol fakt uplne ako nas nutrilon. Len som chcela skusit aj tento madarsky milumil, lebo je ešte lacnejši. Ale asi sa vratim k bebilonu 😅

elvito
14. apr 2010

čauko,aj naša malá pije madarský nutrilon= milumil1 ,ale si ho kupujeme osobne,manžel preto chodí do mosonmagyaovaru,cena je 1/2,aj dnes bol a doniesol 2 x 900g a platil za obe 16,43€.Tak niet o čom...

millada
14. apr 2010

elvito, a ty s nim nemas problem, ze upchava cumel trochu??? 😕 Ake flase pouzivas? Ja mam AVENT a musela som dat kôli tomu cumel s väčšími dierkami 😒

pynty
14. apr 2010

🙂 ahojte babenky aj mi už pijime pól roka milupu teraz sme už prešli na 2 a sme spokojný ani malá nemá nič proti tomu .Ja mám vždy pripravenú prevarenú vodu v konvici a keď idem pripraviť mliečko tak si dám vodu do flaše pridám milupu dám do microvlnky na 30 sekund a ja to pretrepem a žiadny problém a dá sa aj hneď podávať keď sa vám robia hrudky to je preto lebo nieje dostatočne teplá voda aspoň mne sa to tak zdá a nemusela som robiť ani vetšiu dierku a na grízik máme iný cumeľ...

millada
14. apr 2010

...ale ja som uz mala slovensky aj polsky bebilon a nikdy cumel neupchaval. A pri tomto madarskom sa robia ani nie hrudky, ale take priesvitne, akoby zelatinove kusky, ktore su zvnútra aj na flasi nalepene. Tak to musi byt v mlieku a nie v zlej priprave, ked pri slov. a polskom mi to nerobí 😒

miroslavari
15. apr 2010

Baby,ja som mala podobný problém s Milumilom,že sa mi urobili párkrát akoby želatínové minikúsočky vo fľaške,no mám známu jednu lekárničku,tej som sa pýtala a veru,bola to moja chyba..ZArábala som to do moc teplej vody,možno aj 60 stupňovej ,sparila som to, a práveže by sa to malo zarábať cca do 40-45 stupňovej.Alebo aj ke´d je moc studená,dobre sa nerozpustí a naspodku sa vyzrážajú bielkoviny.Ešteže má synak dobrý žalúdok a nevygrckal mi to...

gabika82
12. máj 2010

ahojte, ak by ste mali zaujem, mam na predaj 11 krabic Milumil HA1. Su to 600 g. balenia. Viac info v bazare 😉

vanelaco
22. jún 2010

Ahoj.Už dávno som chcela ísť na nákupy do Madarska,zovšadial počúvam len chváli na ceny hlavne.No chcela by som sa opýtať,či ten nutrilon je taký ako náš.či konzistencia neni iná ako naša.A ako sa tam volá??Cena je výhodná??

dana74
30. júl 2010

@threat1 Ahoj prosím ťa môžem ťa poprosiť o kúpu Nutrilonu 1 800g v Maďarsku?Potrebovala by som ho aspoň 5 balení , keďže malému vydrží jeden približne týždeň. ˇPošli ho kľudne na dobierku .Ďakujem .Prosím ťa kontaktuj ma na email danabanana@post.sk
adresa
D.Sršňová
THK 5
Banská Bystrica
97404

dana74
5. aug 2010

Baby prosím Vás ktorá pôjdete najbližšie do Maďarska?Potrebovala by som kúpiť Nutrilon 1.

annika11
5. aug 2010

ja si myslím, že ak ten maďarský nutrilon vyhovuje maďarským deťom, mal by aj našim 🙂 toť môj názor 😀 😀 😀 Iba ak by to bolo nejaké sprisahanie voči slovákom 😀 😀 😀 ale to už je iná konšpiračná teória...na vyhubenie slovákov 😀 😀 😀

annika11
5. aug 2010

a neviete ženy, vyjdú v maďarsku lacnejšie aj nestlé výrobky? Konkrétne ryžové kašičky...

bokaveri
15. aug 2010

Ahojte! Tak vdaka vam som sa rozhodla aj ja kupit dcerke madarsky nutrilon - teda milumil 1. Boli sme v arkade v gyori. V jednej drogerke mali jednotku - stala 3300forintov - 900g. V lekarni vsak to iste balenie stalo 2142, takze aj v tom je rozdiel ze kde ho kupite. Platili sme kartou a v prepocte ma 2x900g stalo 15,4 eura. Takze sa to veeelmi oplati! Len som zvedava ci bude malej chutit. 😎

magimary
17. sep 2010

trochu skúsim obnoviť túto tému 😉 :
mám otázku-myslíte, že sa dá v Maďarsku voľne kúpiť aj Milumil AR? (náš nutrilon AR) 😕
alebo je tiež len na recept?
ale videla som ho napr. u jednej baby na MMB a ona ho má normálne v predaji, preto pochybujem, že by naňho mala nejaké recepty 😕 , čo vy na to?
Nemáte niekto skúsenosť, či sa tam dá voľne kúpiť?
aby sme tam nešli zbytočne, ak by 😕
dík za odpoveď 🙂

(príp. existuje aj poľský Bebilon AR, neviete? 😕 )

wickend
26. sep 2010

ahoj ja mam je to to iste ako slovensky nutrilon moja mala ani nepoznala rozdiel

boddez
30. sep 2010

toto sa potom naozaj oplatí...tu stoji nutrilon 1tka 800G 14.50.eur....a ked v madarsku stoja dve 900g 15.4..to je pecka asi sa prejdem do madarska...

evicka1
30. sep 2010

ahoj
prosim
neviete
cimaju
aj
nutrilon
alergi
care?diky

josa
25. okt 2010

ahojte baby chcem sa len opytať tie čo chodite do Miskolcu na nakupy je v tom obch.centre Plaza či ako sa vola aj H&M a Zara ??????
dakujeeeeem

nyuso2
30. okt 2010

Mám na predaj maďarský nutrilon - Milumil 1, 900g - 10 Eur+ pošt. Pošlem na dobierku aj viac kusov.

sisamato
31. okt 2010

@boddez ahoj, ak by si sa tam chystal, mozes mi prosim ta pozriet kolko tam stoji nasa verzia nutrilonu 2HA? a pootm mozes data j vediet kde si to presne kupoval, mozno tam za tebou poslem manzela....vdaka 😉