Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

mukky
23. mar 2009

A kolko stoji v tescu ?ja kupujem v lekarni aj v obchode,v tescu som este nekupovala

eimiky
23. mar 2009

Teraz som si nie istá ale ten HA je v Maďarsku len na predpis, ale možno sa mýlim, ja kupujem obyčajný.

kika86
24. mar 2009

Rebeca, ja som taky videla v rosmanne v Gyori. Taky tam maju, ale obycajny nie.

diddi
24. mar 2009

zajtra ideme do Mosone, tak pozriem ten Nutrilon HA...ale Kili pisala, ze sa vola Milumil, ci ako....dam vediet

eimiky
24. mar 2009

Diddi tak v Tescu v Mossoni HA1 nemali urcite.Ja som ho tam pozerala.Skus skor v lekarni.

eimiky
24. mar 2009

Nasla som tieto
http://www.pirulapatika.hu/nagykep/230218253.jpg
http://www.bebelusultau.ro/Milupa_files/MI102_d...
Neviem teda ci je tam nejaky rozdiel, lebo krabicky su ine.

diddi
24. mar 2009

v tescu to uz viem,ze nie je....ale skusim aj DM, u nas ich maju aj v DM-ke

eimiky
24. mar 2009

Ja som v Dmke u nas nemohla zohnat jednotku, iba 2 a 3 mali.Tam ale mozno maju, len neviem kde je tam Dmka, ty vies

andre
24. mar 2009

ahojte mamky 🙂
tak jednoducho nutrilon = milumi ?? v mr...

diddi
24. mar 2009

eimiky...v Mosoni oproti tescu je family centrum..tam tusim je...zajtra uvidim

eimiky
24. mar 2009

no ja som tam bola minulz vikend a su tam obchody aj nejaka drogoska, ale dm to neboa, teda nebola som vo vnutri, ani cez sklo to tam nevypadalo ako dm ale skus mozno sa mylim.Ja som isla len okolo.Tak potom napis ci tam naozaj je.diky

diamesaros56
25. mar 2009

ahojte, ja kupujem malej Nutrilon HA v Madarsku uz skoro 2 mesiace, vola sa to Milumil HA, vyraba Milupa a je to to iste ako nas Nutrilon HA 1, cenovo dost velky rozdiel, 600g tam stoji cca 9eur a u nas 11EUR 400g. da sa zohnat len v lekarni, zlozenie absolutne totozne s nasim Nutrilonom.

lulia
25. mar 2009

ahojte.ja som bola cez vikend v madaesku na Nutrilon premium stoji 6euro,malemu strasne chuti

eimiky
26. mar 2009

Lulia a koľko gramový si kupovala?A akú formulu? Lebo ja kupujem 1- 900g za cca 200skk

lulia
26. mar 2009

Ahoj eimiky.kupujem 900g .a je to Nutrilon premium 1.

eimiky
26. mar 2009

a kde to kupujem ak smiem vedieť, lebo ja keď ch nakúpim viac tak aj ten rozdiel je dosť, díky

diddi
26. mar 2009

diamesaros,nam vcera v Mosoni povedali,ze Nutrilon- Milupa HA 3 je len na predpis 😒

lulia
26. mar 2009

ahoj eimiky poslem ti ip

eimiky
26. mar 2009

Diddi tak som sa nemýlila, mne to už niekto hovoril, že Ha je len na predpis.Diddi a tá Dmka tam je či nie? a v ktorej lekárni si tam bola?

diamesaros56
26. mar 2009

baby my kupujeme v Gyori normalne v lekarni a neni na predpis HA 1tka, ale sa to vola Milumil HA 1, vyraba Milupa ako som pisala. ja som si uz dala doniest aj z Komaromu a tam nam tiez bez problemov predali v lekarni tak nechapem.

eimiky
26. mar 2009

Tak asi ako v ktorej.NO mohli by to dávať bez predpisu.

diddi
26. mar 2009

eimiky,mala si pravdu,v Mosoni v tom family centre nie je DM, je tam Muller drogeria,parfumeria a hrackarstvo....aspon som sa pokochala na parfemoch....niektore su ovela lacnejsie...napr.BVlgary stoji 25ml.900sk...50ml.1300sk...pocitala som to na sk,lebo som si kupovala parfem min.rok....a Bvlgary stala 50ml...2010sk....no a v lekarni vedla nemocnici som sa na to mlieko pytala,teda svokra,ta vie madarsky.

eimiky
26. mar 2009

No lebo už to tu niekto pisal, že tam je dmka a som nevedela či už som oslepla, lebo ani značku som tam nikde vonku nevidela, no neva.Možno niekde v centre je. 😉

skalnicka
20. apr 2009

aktualna otazocka...kde momentalne v Mosoni zozeniem Nutrilon 1 AR - teda Milumil AR?

diddi
20. apr 2009

skus lekaren v centre

mauzos
5. máj 2009

ahojte, neviete mi povedat ci dostat v Madarsku Nutrilon 1 Extra a pod akym nazvom?

mukky
6. máj 2009

ja kupujem v madarsku,akurat mam mensiu vyhradu voci nemu taku,ze my niekedy upcha cumlik,teda malemu 😉 ,co sa mi pri slovenskom nutrilone nestavalo...mate aj vy s nim taku skusenost?

eimiky
6. máj 2009

mukky mne sa to stávalo aj po slovenskom, aspon teda pri dvojke, pri jedničke nie.

mauzos
6. máj 2009

mukky kupujes Nutrilon Extra v Madarsku?

luciarisko
8. máj 2009

baby prosim vas milumil 3 je od 9 +, je potom aj 4 od 12 mesiacov?