Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

zuka
20. júl 2008

Ilduska, neviem, skus sa spytat, ja si s predavajucou pisem cez internu postu. Link na inzerat:
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

ilduska14
21. júl 2008

Ďakujem ti veľmi pekne skúsim.Ináč švagor býva pri Komárne, tak povedal že skočí do Komáromu, veď tam treba prejsť len cez jeden most a už je tam.Pôjde do lekárne a popýta sa aké tam majú druhy a za koľko.Potom uvidím či sa mi to oplatí kupovať cez internet alebo mi to bude nosiť on.Ja potrebujem jednotku, malá má len 3 a pol týždňa.

ena
21. júl 2008

ilduska, tak jednotku sa ti urcite oplati, kedze aj ta holka na MK predava jendotku o dost lacnejsie ako 2 a 3ku

zuka
21. júl 2008

Ako som uz pisala, madarske ceny su cca taketo:
Nutrilon 2 vychadza asi na 340 Sk a Nutrilon 1 asi na 240 Sk...
Hlavne ta jednotka ma super cenu!!! Tak dobre nakupte 😉

ilduska14
21. júl 2008

ena,akurát som ju našla a pozrela si za koľko to predáva tak to je neporovnateľné.Čo nás tu zdierajú? Akože v Maďarsku sa im to oplatí za toľko predávať a u nás nie.A to že je to v novej krabici je podľa mňa nepodstatné,mi potrebujeme platiť za obsah a nie za krabicu.Vôbec tu nevychádzajú rodinám s deľmi v ústrety.Veľmi ma rozčúlil ten rozdiel v cenách a nechápem tú ich politiku.Som rada že som vás našla, lebo by som ináč nevedela že to je o toľko lacnejšie a všetci máme dosť výdavkov, tak prečo by sme neušetrili ak môžme.

ilduska14
21. júl 2008

Dnes mal švagor čas tak skočil do toho Komáromu opýtať sa do lekárne na ten Nutrilon.S cenami je to tak je to o dosť lacnejšie, ale predstavte si dá sa tam voľne kúpiť len obyčajný Nutrilon 1,2,3 a všetky ostatné druhy sú tam len na predpis.Sranda čo. 😢

james007
21. júl 2008

Ja sa v tom nevyznám ☹ , lebo mi ešte kojíme 😵 ale od stredy je akcia v Metre na Nutrilon 2 a 3 za 356,88 Sk a ešte pri kúpe dvoch balení vám dajú nutrilon kašu zadarmo!
Tak že hor sa nakupovať. 😀

ilduska14
22. júl 2008

To je tiež veľmi dobrá cena, ale zatiaľ potrebujeme Nutrilon 1.A nemáme kartičku do metra tak to by som musela niekoho poprosiť kto tam chodí. ☹ Ale pre tých čo používajú už 2,3 sa to určite oplatí.

jarka70
22. júl 2008

a neviete presne tu adresu kde ten nutrilon predavaju manzel chodi cez madarsko tak by tam zasiel ved sa to oplati lebo nasmu nutrilon chuti najviac a hlavne po nom negrcka.prosim adress. 🙂

zuka
22. júl 2008

Jarka, mali by ich mat v hociktorej lekarni...

zuka
22. júl 2008

James, a to je cena uz s DPH? Dik.

james007
22. júl 2008

ano , cena je s DPH

zuka
22. júl 2008

Dakujem Jamesi 😀

zanetak
autor
23. júl 2008

dufam, že sem možem dať e-mail: marcela.varanaiova@zoznam.sk Ja si objednávam cez túto pani. Vždy mi ho pošle poštou na dobierku.

jarka70
23. júl 2008

no tak ja som ju tiez nasla a vidim ze je spolahliva tak asi aj objednam cez nu pokial dojde muzicek domov.

zanetak a kolko teba vijde na dobierku?a za ako dlho ti to dojde?

ilduska14
23. júl 2008

Jarka, majú to určite v lekárni, švagor bol tiiež v lekárni a keď tie ostatné druhy sú len na predpis tak tam možno inde v obchodoch Nutrilon ani nepredávajú.

zanetak
autor
23. júl 2008

Prvý krát som objednávala 1 Nutrilon1 a stálo to 270,-sk+poštovné, čiže tuším okolo 325,-sk. Výhoda je aj v tom, že je o 100g viacej mlieka.
Poslala mi ho veľmi rýchlo. Predvčerom som si objednala 3 kusy a dnes mi písala, že už ich poslala, takže zajtra predpokladám prídu. Posiela ich na dobierku 1.triedou, takže to trvá deň,dva.
Treba si asi objednať viac a keď dochádza treba priobjednať, aby ste nemuseli ostať bez mlieka,alebo znovu kupovať naš nutrilon.

jarka70
23. júl 2008

zanetak diki uz som jej pisala a zajtra mi posle mliecko 🙂 tak napis ked ti dojde 🙂
ten nutrilon sa aj tak opplati ved u nas je nenormalna ceny na neho a malemu chuti len ten od ostatnych grcka alebo ma fleky po tvaricke.

zanetak
autor
24. júl 2008

Takže dnes mi prišiel lístok, že mám balík na pošte. Za 3 Nutrilony1+poštovné 888,-sk. Záleží aj na mieste v ktorom bývaš.

jarka70
24. júl 2008

no ja som si dala poslat 2 nutrilony 1 tak uvidime kolko to vyjde mna na dobierku 🙂 dufam ze my& to nasa posta nebude drzat ako vie.inac zanetak dik. 🙂 aj tak sa velmi oplati za tu cenu. neviem preco je u nas taky drahy.

jarka70
26. júl 2008

tak uz aj mne dosiel vcera ten nutrak 🙂

cartmanko
26. júl 2008

kolko vydrzi jedna skatulka? vcera som v noci bol kupit v lekarni prvy a zda sa mi velky. kupil som aj klasicky aj hypoalergicky. ten hypoalergicky je 400g a tiež sa mi zda veliky. pytam sa iba preto, ze objednavate take kvanta. my to zatial nevieme odhadnut.

zuka
26. júl 2008

cartmanko, to zalezi od mnozstva, ktore budete davat. My sme boli cisto na Nutrilone a 1 krabica nam vysla na 4--5 dni...

jarka70
27. júl 2008

podobne 1 krabica 4-5 dni viac ani zo srandy lebo moj je velky hlados. 😎

cartmanko
27. júl 2008

fiha no my mame tu 400g malu krabicku a mame ju treti den a je skoro plna.
krmime kazde dve hodky ale este papka malo lebo mame iba 10dni.
vypapkava v priebehu dna mamicku a v noci papka tak 30-90ml kazde dve hodinky.

zanetak
autor
1. aug 2008

No presne aj nás vydrží asi 5-6 dní 900g nutrilon. Ak niekto kojí, tak jasné, že vydrží dlhšie 🙂 .

ena
1. aug 2008

trocha matematiky, ked ma balenie 800g, na krabici je, ze jedna zarovnana odmerka je cca 5g, takze v krabici je cca 160 omeriek.. takze ked davate napriklad 5 krat denne po 180 ml, to je 5 krat denne 6 odmeriek cize za den 30 odmeriek, tam mate jednu pikslu na 5 dni a nieco.. ked davate viac a castejsie, je to menej dni a ked davate len rano a vecer, tak je jasne, ze sa minie pomalsie 🙂

pitik
27. sep 2008

My kupujeme madarsky Nutrilon normalne v madarskom Tescu. Len vacsinou maju dost malo baleni vylozenych

ilduska14
29. sep 2008

pitik skuste v lekarni, tam majú viac.Nedávno som si dala doniesť 6 krabíc a v pohode mali 😉 Sobotu sú otvorene doobeda ak cez týždeň nemôžeš.

kili
10. jan 2009

viete mi niekto povedať, že kde najbližšie od BA sa dá kúpiť nutrilon? potrebujeme súrne 3ku, chcela by som ísť dnes, takže niečo, čo je aj otvorené