Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

boddez
31. okt 2010

@sisamato vieš bol som tam kupil som na skusku jeden ..a moja malinka mi to nechcela jest..vraj je to to iste ale nas nutrilon ...papa normalne..neviem skus niekoho ineho...sa popýýtat...pekný večer

sisamato
1. nov 2010

@boddez ahoj, OK, ja sa kvoli cene bud spolahnem na ten predpis ked je manzel alegik alebo prejdeme na Hami mliecka, vraj su tiez dobre, drzte sa 😉

evuliatko74
17. nov 2010

Ahojte,
neviete niekto, ci sa este stale oplati kupovat v Madarsku Nutrilon (respektive Milumil)?
My papame Nutrilon 1 HA - ani neviem, ako sa presne vola nahrada v Madarsku...

kjozsi
29. mar 2011

Je smutne ze NUTRILON 1 je na Slovensku drahsi ako v okolitych krajinach, kde ludia zarabaju ovela viac a aj materska je viacnasobna oproti tej nasej. V Rakusku je NUTRILON 1 pod nazvom APTAMIL 1 a je o viac ako 2EUR lacnjsi pri 800g baleni. NITRILON 2 je dokonca o 4 eura lacnejsi. Je to ten isty vyrobok toho isteho vyrobcu pod iným menom vid. prilozene foto.

jankas87
2. apr 2011

aj mna by zaujimalo ci je to naozaj to iste lebo manzel kupil teraz mulimil ha2 tak dufam ze to bude dobre pozerala som zlozenie a je to to iste tak dufam ze malej bude chutit. len aj mna zarazila hlavne cena a aj hmotnost pretoze toto je 600g a na slovensku viete kupit nutrilon ha2 len 400g. ak to bude dobre tak urcite budeme chodit nakupovat do madarska 🙂

vivienkata
2. apr 2011

@jankas87 Ahoj aj ja som mojej malej kupovala od malicka nutrilon lebo som nemohla kojiť co ma trapilo ale ina moznost nebola kupovala som jej slovensky nutrilon , potom znama nam odporucila v madarsku nakupovat tak sme kupili a poviem ti uprimne mala ani nezbadala rozdiel .a nemala ziadne tazkosti . tak sme chodili do madarska kupovat a ked som sla nakupila som viac do zasob a ta cena bola super oproti nasmu slovenskemu .vela veci je u nas zbytočne predražene .a kupovala som jej tam aj kašicky a aj vyživu a všetko tak bolo lacnejsie,

jankas87
2. apr 2011

@vivienkata aj ja tak isto kupujem nutrilon pretoze tiez od narodenia nemozem kojit tak uvidime a tiez budeme tam kupovat ale je to dost smutne ze musime chodit tam nakupovat a pritom je to to iste

vivienkata
2. apr 2011

@jankas87 ano mas pravdu je to smutne. ale co sa da robit tak to je že dostava matersku ktora je ako almuzna a este k tomu je všetko drahe tak v dneśnej dobe každy porozmysla kde a za ako usetriť

danabel
17. máj 2011

Ahojte, neviete mi niekto povedať, že či existuje v maďarskej verzii Nutrilon AR 2, lebo som našla len Milumil AR 0+ a to bude asi naša AR 1 ???

cervenakova
18. sep 2011

Ahojte baby mojej malickej velmi chuti milumil tak chcem sa vas spitat tie co kupuju madarsky milumil 1 ze kde stoji najmenej a neviete nahodou po kolko sa tam pohybuju nutrilonove kasicky ? ? ? Kde sa tam oplati ist nakupovat lebo naozaj nemam ani sajnu kam sa oplati ist na nieco taketo
ci lekaren ci drogeria ci hypermarket ci. . . 😖

usiko
18. sep 2011

@cervenakova z mojich skusenosti, milumil 1 nedostanes inde ako v lekarni, neviem z akeho dovodu, a tie ceny su bud rovnake alebo podobne. Potom Milumil 2 kupis aj v tescu aj v DM ale mne najlepsie vysiel v lekarni a dm......my kasicky nekupujeme ziadne takze v tom neporadim.....ale fakt ten milumil je super lebo je hustejsi a dieta je dlhsie syte....

luki52
15. okt 2011

i my sme skusili madarsky nutrilon, cize milumil, kupovali sme milumil 1 v lekarny nakolko len tam sa da kupi, sme kupili obycajny, hoci mali aj pre alergikov i pre take co vrackaju...balenie je klasicke krabicove 2x450 g a stalo 2179 forintov, cize okolo 7,50 €, takze za jedno nase dve madarske...postrehy, malicky papka v pohode a rovnako je stastny ako z nasho...inac som si vsimol, ze nema az taku hustotu ako nas, ale inac nic viac...myslim, ze pre nase obycajne rodinky je lepsie kupovat madarsky ako nas a hlavne nech sa zamyslia nad sebou vyrobcovia ked vsade naokolo je lacnejsi

monika15
15. okt 2011

podla mna je to to iste... ako aj madarske....
akurat ze je lacnejsie.... to uz tak bude, vsade je vsetko lacnejsie nez doma :((((((

ankamarka
25. okt 2011

ahoojtem pozeram, ze tato tema bola rozobersna uz davnejsie. Tak si ju dovolim aktualizovat. Madarsky nutrilon je vlastne ich Milumil. Klasicky zeleny Nutrilon 1 (16 eur) kupite v Madarsku ako oranzovy Milumil 0+(uplne identicke zlozenie) za 7,30 eur - 2x450g balenie (900g). Oranzovy Nutrilon 1(pre extra spokojnost) je v Madarsku fialovy Milumil 0+ a kupite ho za 10 eur 600g. Moj maly mal z nasho oranzoveho Nutrilonu koliky, tak hned som sa vratila na zeleny nutrilon, teda presnejsie na madarsky oranzovy Milumil. A kde ho kupit? My chodievame do Gyoru do Arkadu, na prizemi vedla hlavneho vchodu (zo smeru z mesta) je lekaren a tam pohodlne nakupite.
Drzim Vam prsteky.

bbtina
15. nov 2011

@ankamarka juj presne toto som hladala, lebo som si všimla, že vlastne ten MILUMIL má viacero druhov balení, ale keď ho predávajú cez net, tak aj o jednom aj o druhom hovoria ako o klasickom Nutrilone, tak ja teraz netuším, na tom fialovom je napísané aj HA ale tieto dva nem chápem 🙂

jahudka80
16. nov 2011

Já kupuji bebilon (Polský nutrilon) a výjde o 100kč na krabičce levněji a to už je tedy velký rozdíl. Je levnější než náš sunar. Hlavně mi vyhovuje to balení 🙂

lili777
30. dec 2011

@ankamarka ahoj, chcem sa ťa opýtať na tú lekáreň v Arkáde, to je samoobslužná? Lebo my tam chodíme, ale po maďarsky teda toho nenahovoríme🙂 kde sa ešte oplatí? nevieš cenu na Nutrilon 3 - ako sa teraz pohybuje? Či sa mi oplatí prebehnúť tam, lebo máme to tak 50 km, čo je v pohode. Ďakujem pekne

ankamarka
6. jan 2012

@lili777 ahoj, nie je to samoobsluzna lekaren. Ja si to stale vypytam asi takto: (po madarsky vobec neviem): Milumil ketú (akoze Milumil dvojka) six packages (a hups na anglictinu :D) vtedy im vyskocia oci 8-O, a donesu zo skladu. Do Madarska idem teraz v sobotu, tak ti dam vediet kolko stoji Nutrilon (Milumil3). papa

ankamarka
6. jan 2012

@bbtina ahoj, ked som isla do Madarska po 1x,tak som zobrala nase balenie Nutrilonu a este v lekarni som porovnavala zlozenie, zlozku po zlozke. Takze ani neviem, ze existuju ine Milupy okrem oranzovej. Viem, ze oranzovy je identicky s nasim Nutrilonom zelenym. Zajtra tam idem opat, uz pre Milupu 2 (Nutrilon2) a opat beriem so sebou nase balenie Nutrilonu a opat budem porovnavat. Teraz kupim aj kaše a musim kuk na Pampers, teraz je vyborny kurz. A do Madarskeho Brendonu sa tiez velmi oplati ist, vzhladom na kurz.

lili777
6. jan 2012

@ankamarka super, tak nebudú len na mňa pozerať ako na hotentota🙂 ĎAkujem za info o cene. Hneď budem vedieť, či zbehneme. Ale chystáme sa tak o dva týždne cez víkend🙂 Budem čakať na cenu, ďakujem

ankamarka
7. jan 2012

@lili777 ahooj, takze Nutrilon 3, v Madarsku Milumil 3, stoji v lekarni Arkad vela... a teda sup sup do DM drogerie na poschodi v Arkade alebo do DM drogerie v Interspare (minas Arkad a pokracujes cez kruhovy objazd, hned vlavo btw.tam je aj Brendon :D (teraz sa oplati, ale musis platit kartou).) Milumil 3 (600g) stoji 2299 forintov (1 euro=307 forint). Neviem kolko stoji (a ci sa to oplati) u nas Nutrilon 3. Tak ale ty urcite vies. Momentalne usetrim na jednej krabici 5 eur, na Nutrilone 1 som usetrila ovela viac.... Nevadi, ja to beriem tak, ze si urobime vylet a popritom si kupim Milumil 2. Ak by som chodila len kvoli vyzive do HU, tak sa mi to neoplati.

ankamarka
7. jan 2012

@bbtina mne to pride ako stare a nove balenie

lili777
7. jan 2012

@ankamarka Ďakujem za prieskum. A to 900 gramové balenie nemajú? Lebo ja som ho tam v TEscu nevidela. To by sa možno viac oplatilo. No veď poprepočítavame a uvidíme. Teraz som kúpila cez MMB Bebilon. Tá ho ponúka za 10 euro škatulu, čo je tiež slušné. Ale veľmi pekne ďakujem.

ankamarka
10. jan 2012

@lili777 ahoj, maju len 600g balenia, len Milumil 1 je 900g balenie 🙂

lili777
10. jan 2012

@ankamarka Aha, takže zbytočne by som zháňala 900 gramové.

uzu17
16. jan 2012

@ankamarka ahoj, nevies prosim ta kolko asi stoja pampersky 4 v madarsku?

ankamarka
18. jan 2012

@uzu17 ahoj, pampersky sa vobec neoplatia, teda stoja rovnako ako u nas - skoda paliva :D

katulka3333
31. jan 2012

@katja78 ahoj prosim ta nevedela by si mi napisat nejaku stranku madarsku kde by som nasla tie nutrilony ??

katja78
31. jan 2012

@katulka3333 - ahoj, netuším, prečo si oslovila mňa? 😕 nič v zlom, do tejto témy som prispela tuším 4 roky dozadu, milerada by som Ti poradila, ale momentálne nemám vôbec žiadnu predstavu o umelých mliekach 😨

baklik
10. feb 2012

@ankamarka Ahoj, ja som tiez porovnavala zlozenie Milumilu 1 a Nutrilonu 1 a nasla som rozdiel - konkretne laktoza je u Milumilu (6,2 g) zastupena inak ako u Nutrilonu (7,0 mg). A najma - na obale Milumilu som nenasla ani zmienku o obsahu LCP mastnych kyselin - AA (kys. arachidonova) a DHA, ktore su kriticke pre spravny vyvoj nervovej sustavy, zraku aj inteligencie dietata. Neviem, ci som zle hladala, sice neovladam madarcinu, ale zlozenie nie je tazke porovnat napriek tomu. Polsky Bebilon ma v obsahu tiez jasne uvedene LCP kys. DHA a AA rovnako ako nas Nutrilon.