Vyskúšali ste maďarský nutrilon?

zanetak
8. júl 2008

Ahojte
chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s maďarským nutrilonom 1, ktorý niektorí predávajú cez internet.

mukky
30. jún 2009

jinule ako pozeram tak tebe bude treba milupa 6+

pipka
4. júl 2009

babule, neviete ako je to teraz po 1.juli, ked madari zvysili DPH, oplati sa stale kupovat Nutrilon v Madarsku? 😕

jvo
15. júl 2009

ahojte kocky chcela som sa opytat maju v madarsku vsetky druhy Nutrilonov 1 ako na slovensku? mylsim HA, comfort, Extra a AR ak ano pod akymi nazvami?
Propadne su tam lacnejsie aj ine znacky mliecok? My papame Bebu HA ale rozmyslala som ze skusime Nutrilon ked ma taku dobru cenu.....

pointka
16. júl 2009

Predám neotvorené dve 400g balenia mliečka Nutrilon 1 Comfort kúpené na Slovensku. Cena á 8 EUR, spolu obe 15 EUR + poštovné.

mukky
20. júl 2009

ahojte,mate niekto Milupa junior /gyerekital/ 1 plus ev ??

Ako to davkujete?Chcela som skusit dat uz zajtra len je tam nejake ine davkovanie a svokra neviem ci zastihnem aby mi to prelozil...dakujem

mirkav777
20. júl 2009

ahojte. prave som sa zaregistrovala, som tu nova. tiež som počula o madarskom nutrilone a chcela by som ho skusit. kde si ho mozem objednat?

mukky
20. júl 2009

mirkav skus na mimibazare..alebo iste ti poradia baby..ja ho nakupujem v Madarsku

mukky
21. júl 2009

aktualizujem svoju otazku vyssie napisanu 😀

zuzana030
21. júl 2009

maminy, ktoré nakupujete mliečka v maďarsku cez lekáreň, prosím hoďte mi do ip internetovú adresu,
ďakujem 🙂

zuzana030
21. júl 2009

baby, no fakt vás prosím tú adresu...nemáte?
napr. mukky, kde nakupuješ...v maďarsku?

kristinka.s
19. sep 2009

ahojte kocky, tak aj my sme kupili v Hu nutrilon. Je to uplne to iste co u nas, len ovela vyhodnejsie. Krabicka nutrilon 1 je bez popisu imunofortis, ale je to uplne to iste ako u nas nutrlion 1. len si teraz neviem poradit s nutrilon 2. v lekarni mi povedali, ze oni v hu nutrilon 2 nemaju. ale manzo objavil milumil 2 a ten vyzera ako nas nutrilon 2. neviete niektora mamicka poradit, ci je to ono? tento mal uz ale cenu vyssiu ako 1-ka

mamicky ak mate niektora link na tu madarsku net lekaren, prosiiim aj mne ho hodte. dakujem mockrat!

threat1
23. sep 2009

kristinka.s v madarsku (uuz by to malo byt vsade) sa nutrilon zmenil na milumil. Ide o uplne to iste, len mysim ze nutrilon tam prebrala ina firma - milupa. Zlozenie je totozne, tiez som to pouzivala, mam dvojicky. A drahsie je to asi z toho dovodu, ze je to dvojka a myslim ze aj mensie balenie, zda sa mi ze 600 gr. ale ruku do ohna za to nedam. Takze v madarsku sa to vola Milumil (je to original aj s imunofortisom), v polsku je to Bebilon a u nas Nutrilon.

ladybirdie
23. sep 2009

Aj my sme kupovali Nutrilon 1 v Madarsku. Je ovela lacnejsi ako u nas, no Nutrilon (Milumil) 2 sme este neskusali. Ale je to trosku drahsie a mensie balenie (600g) okolo 2200 Ft.

ladybirdie
23. sep 2009

http://www.pirulapatika.hu/VNtapszer/csecsemota...

Tu je link na internetovu lekaren. No neviem, ci posielaju veci aj do zahranicia.

terina25
2. okt 2009

ahojte,ak má niekto záujem predám UM zn.milumil-2ks.je to presne to isté zloženie ako Nutrilon premium 1 s imunofortisom. spotreba do 17.8.2010.len košice príp.okolie.
8.00 EUR

stastickova
24. okt 2009

Ahoj baby, viete mi povedať aká je teraz približná cena za nutrilon 1 a či tam majú aj ten extra čo viac zasíti..poprípade kto ho tu predáva..

arwenka
25. okt 2009

Ahoj holky,prosim Vas, dokazala byste nektera poslat madarsky Nutrilon do Ceske republiky? Moc by mi to pomohlo...

hava77
25. okt 2009

ahojte, nema niekto zaujem o nutrilon comfort 400g? je to sice polsky bebilon ale je to to iste...
mam 1 celu krabicu neotvorenu a druhu otvorenu pred 4 dnami. tu by som darovala....
ja som ho kupila omylom namiesto good noghtu 😒

dara2583
1. nov 2009

Ahojte, môžte ni niekto napísať ako sa volá v Maďarsku nutrilon 1 bežný a nutrilon extra pre dlhšie zasýtenie?
http://www.nutrilon.sk/sk/imunita-a-dojcenske-m...
http://www.nutrilon.sk/sk/imunita-a-dojcenske-m...
A aspoň ich približnú aktuálnu cenu?
Ďakujem

dara2583
2. nov 2009

Prosím poraďte mi niekto ohľadne môjho príspevku vyššie. Mám totiž známych čo chodia do Maďarska a chcela by som im dať kúpiť nutrilon, len im potrebujem povedať presne ako sa to volá.
Prosím a ďakujem.

kristinka.s
2. nov 2009

ahoj dara, nutrilon 1 bezny je - Milumil 1
ale ten na dlhsie zasytenie netusim ako sa vola - musela by som to vidiet - ale myslim, ze to tam maju tiez napisane
Milumil 1 extra - ak ti to neponahla, idem cca o 3 tyzdne do Hu a pozriem to presnejsie - zatial kup pripadne iba Milumil 1 - ten je isty 🙂

dara2583
2. nov 2009

kristinka.s ďakujem, poviem im nech teda kúpia Milumil 1 a nech povedia, že chcú bežný. Nemusíš mi to pozerať, lebo ich chcem o to poprosiť čím skôr, lebo malá spapá už dosť veľa nutrilonu a tu sú tie ceny neuveriteľné.

lauraaaaaa
2. nov 2009

Ahojte,ja nemám skúsenosť s madar.nutrilonom ale s bebou a len tak pre info,myslím mal lepšiu chuť ,akoby,no malá rozdiel necítila ked sme papali.a je lacnejší ako náš.ak by niekoho zaujímalo. 🙂 🙂

pynty
5. nov 2009

ahojte chcem sa spýtať či niektorá z Vás podávate dietatku nutrilon častejšie ako každé 3 hodiny?lebo moja malá je hladná asi stále

pynty
5. nov 2009

🙂

lauraaaaaa
5. nov 2009

Ahoj Pynty,moja malá bola večne hladná, veru aj každé 2 hod.pytala jest.pravdaže som ju nenechala hladovať ,ponukla som jej papanie no je potrebné aj vodičku podávať pre prípadnu dehydratáciu.Oni len vypísu kolko odporučaju dávat ale nie je to nikde vedené ze všetky detičky su rovnake a ze vydržia 3 hod,bez jedla.podla mna ak nemáte ine komplikácie je to ok, no ak sa bojíte obrátte sa na doktorku v prípade istoty.mozno plač je nie len pre jedlo ale pre zimu,...

pynty
6. nov 2009

ďakujem za radu máte určite máte dobré skúsenosti a myslím že iný problém by nemal byť

myslava
13. nov 2009

ahojte chcela by som sa opytat ci by ste mi mohli poslat aj adresu obchodu v madarsku kde by som nutrilon 1 extra mohla kupit som s kosic tu su ceny katastrofalne .v auchane v miskolci ho nemali pod nazvom nutrilon1.poradte mi pod akym nazvon ho maju oni aj gramaz a cenu diky

pynty
14. nov 2009

Hallo baby je vpredaji v Magyarsku ešte ten nutrilon ?prosím dajte mi vedieť ,díky

myslava
20. nov 2009

tu sa aj niekto nachadza na odpoved?kto uz skusill madar,nutrilon?aky je?a kedy mozem prikrmovat babo?